mailman v2.1.5 - en to uk translation catalogue (1280 entries)

en: size not available
uk: розмір відсутній

en:  %(size)i bytes
uk:  %(size)i байт(ів)

en:  at
uk:  на

en: Previous message:
uk: Попереднє повідомлення:

en: Next message:
uk: Наступне повідомлення:

en: thread
uk: за дискусіями

en: subject
uk: за темами

en: author
uk: за авторами

en: date
uk: за датою

en: <P>Currently, there are no archives. </P>
uk: <p>Наразі архіви відсутні.</p>

en: Gzip'd Text%(sz)s
uk: текст, стиснений програмою gzip, %(sz)s

en: Text%(sz)s
uk: текст %(sz)s

en: figuring article archives
uk: визначається том архіву

en: April
uk: Квітень

en: February
uk: Лютий

en: January
uk: Січень

en: March
uk: Березень

en: August
uk: Серпень

en: July
uk: Липень

en: June
uk: Червень

en: May
uk: Травень

en: December
uk: Грудень

en: November
uk: Листопад

en: October
uk: Жовтень

en: September
uk: Вересень

en: First
uk: Перший

en: Fourth
uk: Четвертий

en: Second
uk: Другий

en: Third
uk: Третій

en: %(ord)s quarter %(year)i
uk: %(ord)s квартал %(year)i

en: The Week Of Monday %(day)i %(month)s %(year)i
uk: Тиждень, що зачинається з понеділка %(day)i %(month)s %(year)i

en: Computing threaded index
uk: Формується індекс за дискусіями

en: Updating HTML for article %(seq)s
uk: Оновлюється HTML-відображення статті %(seq)s

en: article file %(filename)s is missing!
uk: відсутній файл статті %(filename)s!

en: No subject
uk: Тема відсутня

en: Creating archive directory
uk: Створюється каталог архіву

en: Reloading pickled archive state
uk: Завантажується стан архіву

en: Pickling archive state into
uk: Стан архіву записується у

en: Updating index files for archive [%(archive)s]
uk: Відбувається оновлення файлів індексів архіву [%(archive)s]

en:   Thread
uk:   Теми дискусій

en: due to excessive bounces
uk: внаслідок численних помилок доставки

en: by yourself
uk: за вашою вказівкою

en: by the list administrator
uk: за вказівкою керівника списку

en: for unknown reasons
uk: з невідомої причини

en: disabled
uk: заблоковано

en: Bounce action notification
uk: Повідомлення про помилку доставки

en:  The last bounce received from you was dated %(date)s
uk:  Останнє повідомлення про помилку доставки до вас датовано %(date)s

en: (no subject)
uk: (тема відсутня)

en: [No bounce details are available]
uk: [Додаткова інформація про помилку відсутня]

en: Moderator
uk: керівник

en: Administrator
uk: адміністратор

en: No such list <em>%(safelistname)s</em>
uk: Список розсилки <em>%(safelistname)s</em> не існує

en: Authorization failed.
uk: Помилка доступу.

en: You have turned off delivery of both digest and
                    non-digest messages.  This is an incompatible state of
                    affairs.  You must turn on either digest delivery or
                    non-digest delivery or your mailing list will basically be
                    unusable.
uk: Ви вимкнули як доставку збірок, так і звичайну доставку повідомлень. 
                    Вам необхідно увімкнути один з варіантів доставки, у іншому.
                    випадку список буде неможливо використовувати.

en: Warning:
uk: Попередження:

en: You have digest members, but digests are turned
                    off. Those people will not receive mail.
                    Affected member(s) %(dm)r.
uk: Відправлення збірок вимкнуто. Але є отримувачі, які
                    обрали цей варіант, вони нічого не отримуватимуть.%(dm)r

en: You have regular list members but non-digestified mail is
                    turned off.  They will receive non-digestified mail until you
                    fix this problem. Affected member(s) %(rm)r.
uk: Надсилання звичайної підписки вимкнуто. Але є отримувачі, які
                   обрали цей варіант, вони нічого не отримуватимуть.%(rm)r

en: %(hostname)s mailing lists - Admin Links
uk: Списки розсилок на %(hostname)s - інтерфейс адміністратора

en: Welcome!
uk: Ласкаво просимо!

en: <p>There currently are no publicly-advertised %(mailmanlink)s
                mailing lists on %(hostname)s.
uk: <p>Наразі в системі %(mailmanlink)s на %(hostname)s не
                зареєстровано жодного публічного списку розсилки.

en: <p>Below is the collection of publicly-advertised
                %(mailmanlink)s mailing lists on %(hostname)s.  Click on a list
                name to visit the configuration pages for that list.
uk: <p>Нижче наведено перелік публічних списків розсилки
               на сервері %(hostname)s під керуванням програми            %(mailmanlink)s. Натисніть на посиланні з назвою списку,
               який Ви бажаєте адмініструвати.

en: right
uk: правильне

en: To visit the administrators configuration page for an
            unadvertised list, open a URL similar to this one, but with a '/' and
            the %(extra)slist name appended.  If you have the proper authority,
            you can also <a href="%(creatorurl)s">create a new mailing list</a>.
    
            <p>General list information can be found at
uk: При необхідності перейти на сторінку налаштовування списку розсилки, не 
           вказаного на поточній сторінці, додайте до адреси цієї сторінки
           символ '/' та вкажіть %(extra)s ім'я списку розсилки.  Якщо Ви маєте
           привілеї створення списків розсилки на цьому сервері, можете
           <a href="%(creatorurl)s">перейти на сторінку створення списків
           розсилки</a>.
    
           <p>Загальна інформація про списки розсилки розміщена за адресою

en: the mailing list overview page
uk: сторінка з короткою інформацією про списки розсилки

en: <p>(Send questions and comments to
uk: <p>(Запитання та коментарі відсилати за адресою

en: List
uk: Список розсилки

en: Description
uk: Опис

en: [no description available]
uk: [опис відсутній]

en: No valid variable name found.
uk: Не знайдено правильного імені змінної.

en: %(realname)s Mailing list Configuration Help
        <br><em>%(varname)s</em> Option
uk: Інформація про налаштовування списку розсилки %(realname)s
        <br>Параметр<em>%(varname)s</em>

en: Mailman %(varname)s List Option Help
uk: Інформація про налаштовування %(varname)s системи Mailman

en: <em><strong>Warning:</strong> changing this option here
        could cause other screens to be out-of-sync.  Be sure to reload any other
        pages that are displaying this option for this mailing list.  You can also
uk: <em><strong>Увага</strong>: зміна цього параметра може призвести до
        некоректного відображення параметрів на інших сторінках
        налаштовування. Обов'язково поновіть сторінки, на яких відображається цей
        параметр. Також можете

en: return to the %(categoryname)s options page.
uk: повернутись до сторінки групи параметрів %(categoryname)s

en: %(realname)s Administration (%(label)s)
uk: Керування списку розсилки %(realname)s: %(label)s

en: %(realname)s mailing list administration<br>%(label)s Section
uk: Керування списком розсилки %(realname)s<br>Розділ %(label)s

en: Configuration Categories
uk: Групи параметрів

en: Other Administrative Activities
uk: Інші адміністративні завдання

en: Tend to pending moderator requests
uk: Перейти до обробки завдань керівника

en: Go to the general list information page
uk: Перейти на сторінку з інформацією про список

en: Edit the public HTML pages and text files
uk: Редагувати публічні HTML сторінки та текстові файли

en: Go to list archives
uk: Перейти до сторінки архіву списку

en: Delete this mailing list
uk: Видалити цей список розсилки

en:  (requires confirmation)<br>&nbsp;<br>
uk:  (потребує підтвердження)<br>&nbsp;<br>

en: Logout
uk: Від'єднатись

en: Emergency moderation of all list traffic is enabled
uk: Ввімкнено превентивну перевірку листів усіх списків розсилки

en: Make your changes in the following section, then submit them
            using the <em>Submit Your Changes</em> button below.
uk: Після внесення змін у наведених нижче параметрах, збережіть їх
           натиском на розташовану нижче кнопку <em>Внести зміни</m>.

en: Additional Member Tasks
uk: Додаткові завдання учасників

en: <li>Set everyone's moderation bit, including
                those members not currently visible
uk: <li>Встановити біт перевірки листів усіх учасників, включно
                не видимих зараз учасників

en: Off
uk: Вимкнуто

en: On
uk: Увімкнено

en: Set
uk: Запам'ятати

en: Value
uk: Значення

en: Badly formed options entry:
     %(record)s
uk: Неправильний формат значення параметру:
     %(record)s

en: <em>Enter the text below, or...</em><br>
uk: <em>Введіть текст у розташоване нижче поле, або ж...</em><br>

en: <br><em>...specify a file to upload</em><br>
uk: <br><em>...вкажіть файл для завантаження на сервер</em><br>

en: Topic %(i)d
uk: Тема %(i)d

en: Delete
uk: Видалити

en: Topic name:
uk: Назва теми:

en: Regexp:
uk: Регулярний вираз:

en: Description:
uk: Опис:

en: Add new item...
uk: Додати вираз...

en: ...before this one.
uk: ...попереду поточного.

en: ...after this one.
uk: ...після поточного.

en: Spam Filter Rule %(i)d
uk: Правило спам-фільтру %(i)d

en: Spam Filter Regexp:
uk: Регулярний вираз спам-фільтру:

en: Defer
uk: Відкласти

en: Reject
uk: Відмовити

en: Hold
uk: Відкласти

en: Discard
uk: Відкинути

en: Accept
uk: Прийняти

en: Action:
uk: Дія:

en: Move rule up
uk: Перемістити правило вгору

en: Move rule down
uk: Перемістити правило вниз

en: <br>(Edit <b>%(varname)s</b>)
uk: <br>(Змінити <b>%(varname)s</b>)

en: <br>(Details for <b>%(varname)s</b>)
uk: <br>(Докладна інформація про "<b>%(varname)s</b>)

en: <br><em><strong>Note:</strong>
            setting this value performs an immediate action but does not modify
            permanent state.</em>
uk: <br><m><strong>Увага:</strog>:
            зміна цього значення призведе негайних результатів, але не вплине
            на збережені налаштовування.</em>

en: Mass Subscriptions
uk: Масове додання учасників

en: Mass Removals
uk: Масове видалення учасників

en: Membership List
uk: Список учасників

en: (help)
uk: (довідка)

en: Find member %(link)s:
uk: Знайти учасника %(link)s:

en: Search...
uk: Шукати...

en: Bad regular expression:
uk: Неправильний регулярний вираз:

en: %(allcnt)s members total, %(membercnt)s shown
uk: загалом отримувачів: %(allcnt)s; відображено: %(membercnt)s

en: %(allcnt)s members total
uk: загалом отримувачів: %(allcnt)s

en: unsub
uk: видалити

en: member address<br>member name
uk: адреса отримувача<br>та ім'я

en: hide
uk: прихований

en: mod
uk: перев

en: nomail<br>[reason]
uk: блоковано<br>[причина]

en: ack
uk: підтв

en: not metoo
uk: без власних

en: nodupes
uk: без копій

en: plain
uk: звичайна

en: digest
uk: збірки

en: language
uk: мова

en: U
uk: О

en: A
uk: К

en: B
uk: П

en: <b>unsub</b> -- Click on this to unsubscribe the member.
uk: <b>видалити</b> -- натисніть, щоб видалити підписку вказаного учасника.

en: <b>mod</b> -- The user's personal moderation flag.  If this is
            set, postings from them will be moderated, otherwise they will be
            approved.
uk: <b>перев</b> -- ознака перевірки листів учасника. Якщо ознаку встановлено,
            то повідомлення від цього користувача відкладатимуться до їх обробки
            керівником, у іншому випадку вони одразу відправлятимуться у список.

en: <b>hide</b> -- Is the member's address concealed on
            the list of subscribers?
uk: <b>прихований</b> -- відображати адресу учасника у
            загальному списку отримувачів?

en: <b>nomail</b> -- Is delivery to the member disabled?  If so, an
            abbreviation will be given describing the reason for the disabled
            delivery:
                <ul><li><b>U</b> -- Delivery was disabled by the user via their
                        personal options page.
                    <li><b>A</b> -- Delivery was disabled by the list
                        administrators.
                    <li><b>B</b> -- Delivery was disabled by the system due to
                        excessive bouncing from the member's address.
                    <li><b>?</b> -- The reason for disabled delivery isn't known.
                        This is the case for all memberships which were disabled
                        in older versions of Mailman.
                </ul>
uk: <b>nomail</b> -- чи заблоковано відсилання повідомлень цьому отримувачу?
            Якщо так, то поряд ви побачите скорочення, що пояснює причину:
                <ul><li><b>О</b> -- відсилання заблоковано безпосередньо отримувачем
                    <li><b>К</b> -- відсилання заблоковано керівником списку
                    <li><b>П</b> -- відсилання заблоковано внаслідок
                         численних помилок доставки отримувачу
                    <li><b>?</b> -- причина невідома.
                        Це також може означати, що відправлення заблоковано
                        попередньою версією Mailman.
                </ul>

en: <b>ack</b> -- Does the member get acknowledgements of their
            posts?
uk: <b>підтв</b>-- чи отримуватиме учасник підтвердження про відправлення
            своїх листів у список розсилки?

en: <b>not metoo</b> -- Does the member want to avoid copies of their
            own postings?
uk: <b>без власних</b> -- чи надсилати учаснику копії його власних повідомлень?

en: <b>nodupes</b> -- Does the member want to avoid duplicates of the
            same message?
uk: <b>без копій</b> -- чи відправляти учаснику дубльовані повідомлення?

en: <b>digest</b> -- Does the member get messages in digests?
            (otherwise, individual messages)
uk: <b>збірки</b> -- цей учасник отримує збірки?
            (в іншому випадку він отримує звичайні повідомлення)

en: <b>plain</b> -- If getting digests, does the member get plain
            text digests?  (otherwise, MIME)
uk: <b>звичайна</b> -- відправляти збірки у вигляді звичайного тексту?
            (в іншому випадку, MIME)

en: <b>language</b> -- Language preferred by the user
uk: <b>мова</b> -- мова інтерфейсу, якій учасник надає перевагу

en: Click here to hide the legend for this table.
uk: Сховати підпис до цієї таблиці

en: Click here to include the legend for this table.
uk: Відобразити підпис до цієї таблиці

en: <p><em>To view more members, click on the appropriate
            range listed below:</em>
uk: <p><em>Приведені нижче посилання дозволяють переглядати
           перелік учасників списку розсилки частинами:/em>

en: from %(start)s to %(end)s
uk: з %(start)s до %(end)s

en: Subscribe these users now or invite them?
uk: Підписати цих користувачів чи запропонувати підписку?

en: Invite
uk: Запропонувати

en: Subscribe
uk: Підписати

en: Send welcome messages to new subscribees?
uk: Відсилати привітання новим учасникам?

en: No
uk: Ні

en: Yes
uk: Так

en: Send notifications of new subscriptions to the list owner?
uk: Повідомляти керівника списку розсилки про нових учасників?

en: Enter one address per line below...
uk: Введіть адреси (по одній у рядку)...

en: ...or specify a file to upload:
uk: ...або ж вкажіть файл із переліком учасників:

en: Below, enter additional text to be added to the
        top of your invitation or the subscription notification.  Include at least
        one blank line at the end...
uk: Нижче, Ви можете вказати текст, який додаватиметься
        до початку запрошення або ж повідомлення про підписку.
        Додайте в кінці тексту хоча б один порожній рядок...

en: Send unsubscription acknowledgement to the user?
uk: Відправляти учаснику повідомлення про видалення із списку?

en: Send notifications to the list owner?
uk: Повідомляти керівника списку розсилки?

en: Change list ownership passwords
uk: Змінити пароль списку розсилки

en: The <em>list administrators</em> are the people who have ultimate control over
    all parameters of this mailing list.  They are able to change any list
    configuration variable available through these administration web pages.
    
    <p>The <em>list moderators</em> have more limited permissions; they are not
    able to change any list configuration variable, but they are allowed to tend
    to pending administration requests, including approving or rejecting held
    subscription requests, and disposing of held postings.  Of course, the
    <em>list administrators</em> can also tend to pending requests.
    
    <p>In order to split the list ownership duties into administrators and
    moderators, you must set a separate moderator password in the fields below,
    and also provide the email addresses of the list moderators in the
    <a href="%(adminurl)s/general">general options section</a>.
uk: <em>Адміністратори списку</em> - люди, які мають повний контроль над усіма
    параметрами списку розсилки.  Вони можуть змінювати будь-які
    присутні на цих WEB сторінках параметри.
    
    <p><em>Керівники списку</em> більше обмежені у привілеях; ім не дозволено
    змінювати будь-які параметри, але дозволено обслуговувати
    адміністративні запити, схвалення чи відхилення запитів на підписку та
    перевіряти відкладені повідомлення.  Звичайно,
    <em>адміністратори списку</em> також можуть обробляти ці запити.
    
    <p>У випадку розділення повноважень керування списком на адміністраторів та
    керівників, необхідно вказати окремий пароль керівника у відповідних полях,
    та вказати електронні адреси керівників списку у
    <a href="%(adminurl)s/general">розділі загальних параметрів</a>.

en: Enter new administrator password:
uk: Вкажіть новий пароль адміністратора:

en: Confirm administrator password:
uk: Підтвердьте пароль адміністратора:

en: Enter new moderator password:
uk: Вкажіть новий пароль керівника:

en: Confirm moderator password:
uk: Підтвердьте пароль керівника:

en: Submit Your Changes
uk: Внести зміни

en: Moderator passwords did not match
uk: Введені паролі керівника не співпадають

en: Administrator passwords did not match
uk: Введені паролі адміністратора не співпадають

en: Already a member
uk: Вже є учасником

en: &lt;blank line&gt;
uk: &lt;порожній рядок&gt;

en: Bad/Invalid email address
uk: Неправильна поштова адреса

en: Hostile address (illegal characters)
uk: Помилкова адреса (недопустимі символи)

en: Successfully invited:
uk: Успішно запрошено:

en: Successfully subscribed:
uk: Успішно підписано:

en: Error inviting:
uk: Помилка при спробі запрошення до підписки:

en: Error subscribing:
uk: Помилка при спробі підписки:

en: Successfully Unsubscribed:
uk: Успішно видалено підписку:

en: Cannot unsubscribe non-members:
uk: Не вдалось видалити підписку з адрес, які не підписані:

en: Bad moderation flag value
uk: Неправильне значення ознаки перевірки повідомлень

en: Not subscribed
uk: Не підписаний

en: Ignoring changes to deleted member: %(user)s
uk: Ігноруються зміни для видаленого учасника: %(user)s

en: Successfully Removed:
uk: Успішно видалено:

en: Error Unsubscribing:
uk: Помилка видалення підписки:

en: %(realname)s Administrative Database
uk: Список запитів для списку розсилки %(realname)s

en: %(realname)s Administrative Database Results
uk: Результати запитів для списку розсилки %(realname)s

en: There are no pending requests.
uk: Відсутні запити, що очікують рішень.

en: Click here to reload this page.
uk: Натисніть сюди для оновлення цієї сторінки.

en: Detailed instructions for the administrative database
uk: Докладна інформація про виконання адміністративних запитів

en: Administrative requests for mailing list:
uk: Адміністративні запити списку розсилки:

en: Submit All Data
uk: Виконати

en: Discard all messages marked <em>Defer</em>
uk: Видалити усі повідомлення позначені як <em>Відкладені</em>

en: all of %(esender)s's held messages.
uk: усі відкладені повідомлення від %(esender)s.

en: a single held message.
uk: відкладене повідомлення

en: all held messages.
uk: усі відкладені повідомлення.

en: Mailman Administrative Database Error
uk: помилка при роботі з адміністративною базою даних Mailman

en: list of available mailing lists.
uk: список доступних списків розсилки.

en: You must specify a list name.  Here is the %(link)s
uk: Необхідно вказати ім'я списку розсилки. Перегляньте %(link)s

en: Subscription Requests
uk: Запити на підписку

en: Address/name
uk: Адреса/ім'я

en: Your decision
uk: Ваше рішення

en: Reason for refusal
uk: Причина відмови

en: Approve
uk: Схвалити

en: Permanently ban from this list
uk: Остаточно заблокувати доступ до цього списку

en: User address/name
uk: Адреса/ім'я користувача

en: Unsubscription Requests
uk: Запити на припинення підписки

en: From:
uk: Від:

en: Action to take on all these held messages:
uk: Дія, яку застосувати до усіх затриманих повідомлень:

en: Preserve messages for the site administrator
uk: Зберегти повідомлення для адміністратора сервера

en: Forward messages (individually) to:
uk: Переслати (окремо) за адресами:

en: Clear this member's <em>moderate</em> flag
uk: Зняти цю ознаку <em>перевірки повідомлень</em>

en: <em>The sender is now a member of this list</em>
uk: <em>Відправника листа додано до отримувачів цього списку</em>

en: Add <b>%(esender)s</b> to one of these sender filters:
uk: Додати <b>%(esender)s</b> до одного з фільтрів відправників:

en: Accepts
uk: Погодитись

en: Discards
uk: Видалити

en: Holds
uk: Відкласти

en: Rejects
uk: Відмовити

en: Ban <b>%(esender)s</b> from ever subscribing to this
                        mailing list
uk: Заблокувати <b>%(esender)s</b> можливість підписуватись на цей
                        список розсилки

en: Click on the message number to view the individual
                message, or you can
uk: Щоб переглянути повідомлення, клацніть на
                його номері, або можете

en: view all messages from %(esender)s
uk: переглянути усі повідомлення від %(esender)s

en: Subject:
uk: Тема:

en:  bytes
uk:  байт(ів)

en: Size:
uk: Розмір:

en: not available
uk: відсутній

en: Reason:
uk: Причина:

en: Received:
uk: Отримано:

en: Posting Held for Approval
uk: Повідомлення затримано до схвалення

en:  (%(count)d of %(total)d)
uk:  (%(count)d з %(total)d)

en: <em>Message with id #%(id)d was lost.
uk: <em>Повідомлення з ідентифікатором #%(id)d втрачено.

en: <em>Message with id #%(id)d is corrupted.
uk: <em Повідомлення з ідентифікатором #%(id)d пошкоджено.

en: Preserve message for site administrator
uk: Зберегти повідомлення для адміністратора сервера

en: Additionally, forward this message to:
uk: А також переслати повідомлення за цими адресами:

en: [No explanation given]
uk: [пояснення відсутнє]

en: If you reject this post,<br>please explain (optional):
uk: Якщо Ви не схвалюєте опублікування цього повідомлення, <br>будь ласка, пояснить чому (необов'язково):

en: Message Headers:
uk: Заголовок повідомлення:

en: Message Excerpt:
uk: Витяг з повідомлення:

en: Database Updated...
uk: Базу даних оновлено...

en:  is already a member
uk:  вже є учасником

en: Confirmation string was empty.
uk: Рядок підтвердження порожній.

en: <b>Invalid confirmation string:</b>
        %(safecookie)s.
    
        <p>Note that confirmation strings expire approximately
        %(days)s days after the initial subscription request.  If your
        confirmation has expired, please try to re-submit your subscription.
        Otherwise, <a href="%(confirmurl)s">re-enter</a> your confirmation
        string.
uk: <b>Неправильний рядок підтвердження:</b>
        %(safecookie)s.
    
        <p>Рядок підтвердження може бути бути використаний лише у разі,
        якщо кількість днів, з моменту запиту не перевищує %(days)s. Якщо запит
        відіслано раніше, спробуйте знову відправити запит на підписку.
        В іншому випадку, спробуйте <a href="%(confirmurl)s">ввести</a> рядок
        підтвердження знову.

en: The address requesting unsubscription is not
                    a member of the mailing list.  Perhaps you have already been
                    unsubscribed, e.g. by the list administrator?
uk: Адреса, яку вказано для вилучення з списку розсилки не
                    входить до цього списку.  Можливо вас вже видалили
                    зі списку, наприклад адміністратор списку розсилки?

en: The address requesting to be changed has
                        been subsequently unsubscribed.  This request has been
                        cancelled.
uk: Адреса, яку вказано для зміни вже видалена.
                        Цей запит було скасовано.

en: System error, bad content: %(content)s
uk: Системна помилка, недопустимий вміст: %(content)s

en: Bad confirmation string
uk: Неправильний рядок підтвердження

en: Enter confirmation cookie
uk: Вкажіть код підтвердження

en: Please enter the confirmation string
        (i.e. <em>cookie</em>) that you received in your email message, in the box
        below.  Then hit the <em>Submit</em> button to proceed to the next
        confirmation step.
uk: Будь ласка, введіть стрічку підтвердження,
        (тобто <em>код</em> який Ви отримали у листі)
        у запропоноване поле. Щоб перейти до наступного кроку реєстрації.
        Натисніть кнопку <em>Підтвердити</em>.

en: Confirmation string:
uk: Рядок підтвердження:

en: Submit
uk: Підтвердити

en: Confirm subscription request
uk: Підтвердити запит на підписку

en: Your confirmation is required in order to complete the
        subscription request to the mailing list <em>%(listname)s</em>.  Your
        subscription settings are shown below; make any necessary changes and hit
        <em>Subscribe</em> to complete the confirmation process.  Once you've
        confirmed your subscription request, you will be shown your account
        options page which you can use to further customize your membership
        options.
    
        <p>Note: your password will be emailed to you once your subscription is
        confirmed.  You can change it by visiting your personal options page.
    
        <p>Or hit <em>Cancel my subscription request</em> if you no longer want to
        subscribe to this list.
uk: Для завершення запиту на підписку на список розсилки <em>%(listname)s</em>
        необхідне ваше підтвердження. Нижче приведено параметри вашої підписки;
        щоб завершити процес підписки, внесіть будь-які необхідні зміни та
        натисніть <em>Підписатись</em>.  Після підтвердження
        запиту підписки, ви побачите сторінку з власними параметрами,
        де можна встановити параметри вподобань.
    
        <p>Увага: ваш пароль буде надіслано одразу після підтвердження підписки.
        Ви можете його змінити на власній сторінці параметрів.
    
        <p>Або натисніть <em>Скасувати мій запит на підписку</em>, щоб видалити запит на підписку.

en: Your confirmation is required in order to continue with
            the subscription request to the mailing list <em>%(listname)s</em>.
            Your subscription settings are shown below; make any necessary changes
            and hit <em>Subscribe to list ...</em> to complete the confirmation
            process.  Once you've confirmed your subscription request, the
            moderator must approve or reject your membership request.  You will
            receive notice of their decision.
    
            <p>Note: your password will be emailed to you once your subscription
            is confirmed.  You can change it by visiting your personal options
            page.
    
            <p>Or, if you've changed your mind and do not want to subscribe to
            this mailing list, you can hit <em>Cancel my subscription
            request</em>.
uk: Для продовження підписки на список розсилки <em>%(listname)s</em>
            потрібне підтвердження. Нижче приведено параметри вашої підписки;
            щоб завершити процес підтвердження, внесіть будь-які необхідні зміни
            та натисніть <em>Підписатись на список ...</em>. Після підтвердження
            запиту підписки, керівник списку повинен схвалити чи відхилити ваш
            запит. Ви отримаєте повідомлення з його рішенням.
    
            <p>Увага: ваш пароль буде надіслано одразу після підтвердження
            підписки. Ви можете його змінити на власній сторінці параметрів.
    
            <p>Або, якщо ви передумали та не бажаєте підписуватись на список
            розсилки, натисніть <em>Скасувати мій запит на підписку</em>.

en: Your email address:
uk: Ваша поштова адреса:

en: Your real name:
uk: Ваше ім'я:

en: Receive digests?
uk: Отримувати збірки?

en: Preferred language:
uk: Бажана мова:

en: Subscribe to list %(listname)s
uk: Підписатись на список %(listname)s

en: Cancel my subscription request
uk: Скасувати мій запит на підписку

en: You have canceled your subscription request.
uk: Ви відмовились від підписки.

en: Awaiting moderator approval
uk: Очікує рішення керівника

en:             You have successfully confirmed your subscription request to the
                mailing list %(listname)s, however final approval is required from
                the list moderator before you will be subscribed.  Your request
                has been forwarded to the list moderator, and you will be notified
                of the moderator's decision.
uk:             Ваш запит на підписку на список розсилки %(listname)s успішно
                підтверджено, але для завершення процедури підписки потрібен
                дозвіл керівника списку. Ваш запит надісланий керівнику
                списку розсилки. Про рішення Вам буде повідомлено окремим
                листом.

en: Invalid confirmation string.  It is
                possible that you are attempting to confirm a request for an
                address that has already been unsubscribed.
uk: Неправильний код підтвердження.
                Можливо, Ви пробуєте підтвердити підписку на адресу,
                підписку на яку вже видалено.

en: You are already a member of this mailing list!
uk: Ви уже є учасником цього списку розсилки!

en:             You were not invited to this mailing list.  The invitation has
                been discarded, and both list administrators have been
                alerted.
uk:             Вас не запрошували до цього списку розсилки.  Запрошення
                відкинуто, усім адміністраторам списку відправлено застереження.

en: Subscription request confirmed
uk: Запит на підписку підтверджено

en:             You have successfully confirmed your subscription request for
                "%(addr)s" to the %(listname)s mailing list.  A separate
                confirmation message will be sent to your email address, along
                with your password, and other useful information and links.
    
                <p>You can now
                <a href="%(optionsurl)s">proceed to your membership login
                page</a>.
uk:             Ви успішно підтвердили ваш запит на підписку за адресою
                "%(addr)s" на список розсилки %(listname)s.  За вашою поштовою
                адресою надіслано окреме повідомлення з підтвердженням, разом
                з паролем та іншою корисною інформацією.
    
                <p>Тепер ви можете
                <a href="%(optionsurl)s">перейти до вашої реєстраційної
                сторінки</a>.

en: You have canceled your unsubscription request.
uk: Ви скасували свій запит на видалення із списку розсилки.

en: Unsubscription request confirmed
uk: Запит на видалення із списку підтверджено

en:             You have successfully unsubscribed from the %(listname)s mailing
                list.  You can now <a href="%(listinfourl)s">visit the list's main
                information page</a>.
uk:             Вашу підписку на список розсилки %(listname)s успішно видалено.
                Зараз ви можете <a href="%(listinfourl)s">відвідати сторінку
                з інформацією про список</a>.

en: Confirm unsubscription request
uk: Підтвердження припинення підписки

en: <em>Not available</em>
uk: <em>Відсутній</em>

en: Your confirmation is required in order to complete the
        unsubscription request from the mailing list <em>%(listname)s</em>.  You
        are currently subscribed with
    
        <ul><li><b>Real name:</b> %(fullname)s
            <li><b>Email address:</b> %(addr)s
        </ul>
    
        Hit the <em>Unsubscribe</em> button below to complete the confirmation
        process.
    
        <p>Or hit <em>Cancel and discard</em> to cancel this unsubscription
        request.
uk: Завершення припинення підписки на список розсилки <em>%(listname)s</em>,
    потребує підтвердження.Наразі ви підписані як
    
        <ul><li><b>Ім'я:</b> %(fullname)s
            <li><b>Поштова адреса:</b> %(addr)s
        </ul>
    
        Щоб завершити процес припинення, натисніть розташовану нижче кнопку
        <em>Припинити підписку</em>.
    
        <p>Або натисніть <em>Скасувати та видалити запит</em>, щоб відмовитись
        від припинення підписки.

en: Unsubscribe
uk: Припинити підписку

en: Cancel and discard
uk: Скасувати і видалити запит

en: You have canceled your change of address request.
uk: Ви скасували запит на зміну адреси.

en: Change of address request confirmed
uk: Запит на зміну адреси підтверджено

en:             You have successfully changed your address on the %(listname)s
                mailing list from <b>%(oldaddr)s</b> to <b>%(newaddr)s</b>.  You
                can now <a href="%(optionsurl)s">proceed to your membership
                login page</a>.
uk:             Ви успішно змінили вашу адресу участі у списку розсилки
                %(listname)s з <b>%(oldaddr)s</b> на <b>%(newaddr)s</b>.  Зараз
                ви можете <a href="%(optionsurl)s">перейти до вашої
                реєстраційної сторінки</a>.

en: Confirm change of address request
uk: Підтвердження запиту на зміну адреси

en: globally
uk: усюди

en: Your confirmation is required in order to complete the
        change of address request for the mailing list <em>%(listname)s</em>.  You
        are currently subscribed with
    
        <ul><li><b>Real name:</b> %(fullname)s
            <li><b>Old email address:</b> %(oldaddr)s
        </ul>
    
        and you have requested to %(globallys)s change your email address to
    
        <ul><li><b>New email address:</b> %(newaddr)s
        </ul>
    
        Hit the <em>Change address</em> button below to complete the confirmation
        process.
    
        <p>Or hit <em>Cancel and discard</em> to cancel this change of address
        request.
uk: Завершення зміни адреси підписки на список розсилки <em>%(listname)s</em>,
    потребує підтвердження. Наразі ви підписані як
    
        <ul><li><b>Real name:</b> %(fullname)s
            <li><b>Old email address:</b> %(oldaddr)s
        </ul>
    
        ви зробили запит до %(globallys)s змінити вашу поштову адресу на
    
        <ul><li><b>Нова поштова адреса:</b> %(newaddr)s
        </ul>
    
        Щоб завершити процес підтвердження, натисніть розташовану нижче кнопку
        <em>Змінити адресу</em>.
    
        <p>Або натисніть <em>Скасувати і видалити запит</em>, щоб відмовитись
        від зміни адреси.

en: Change address
uk: Змінити адресу

en: Continue awaiting approval
uk: Продовжувати очікувати підтвердження

en: Okay, the list moderator will still have the
        opportunity to approve or reject this message.
uk: Гаразд, керівник списку все ще має можливість
        схвалити чи відкинути це повідомлення.

en: Sender discarded message via web.
uk: Відправник видалив повідомлення з допомогою веб-інтерфейсу.

en: The held message with the Subject:
                header <em>%(subject)s</em> could not be found.  The most likely
                reason for this is that the list moderator has already approved or
                rejected the message.  You were not able to cancel it in
                time.
uk: Відкладене повідомлення з заголовком теми(Subject:) <em>%(subject)s</em>
                не знайдено.  Скоріше за все, причиною є те, що керівник списку
                розсилки вже схвалив чи відкинув ваше повідомлення. Тепер ви
                не можете його скасувати.

en: Posted message canceled
uk: Повідомлення відкликано

en:             You have successfully canceled the posting of your message with
                the Subject: header <em>%(subject)s</em> to the mailing list
                %(listname)s.
uk:             Ви успішно відкликали надсилання вашого повідомлення з
                темою(Subject:) <em>%(subject)s</em> до списку розсилки
                %(listname)s.

en: Cancel held message posting
uk: Відкликати відкладене повідомлення

en: The held message you were referred to has
            already been handled by the list administrator.
uk: Вказане вами відкладене повідомлення вже оброблене
            адміністратором.

en: Your confirmation is required in order to cancel the
        posting of your message to the mailing list <em>%(listname)s</em>:
    
        <ul><li><b>Sender:</b> %(sender)s
            <li><b>Subject:</b> %(subject)s
            <li><b>Reason:</b> %(reason)s
        </ul>
    
        Hit the <em>Cancel posting</em> button to discard the posting.
    
        <p>Or hit the <em>Continue awaiting approval</em> button to continue to
        allow the list moderator to approve or reject the message.
uk: Відкликання надсилання вашого повідомлення до поштового списку
    <em>%(listname)s</em> потребує підтвердження:
        <ul><li><b>Відправник:</b> %(sender)s
            <li><b>Тема:</b> %(subject)s
            <li><b>Причина:</b> %(reason)s
        </ul>
    
        <p>Щоб відмовитись від надсилання натисніть <em>Скасувати відсилання
        повідомлення</em>.
        Або натисніть кнопку <em>Продовжувати очікувати підтвердження</em>, щоб
        дозволити керівнику списку схвалити чи відкинути повідомлення.

en: Cancel posting
uk: Скасувати відсилання повідомлення

en: You have canceled the re-enabling of your membership.  If
        we continue to receive bounces from your address, it could be deleted from
        this mailing list.
uk: Ви скасували відновлення участі у списку розсилки.  Якщо 
        ми й надалі будемо отримувати повідомлення про неможливість доставки за
        вашою адресою, її буде видалено з списку розсилки.

en: Membership re-enabled.
uk: Участь у списку поновлено.

en:             You have successfully re-enabled your membership in the
                %(listname)s mailing list.  You can now <a
                href="%(optionsurl)s">visit your member options page</a>.
uk:             Ви успішно поновили отримання повідомлень списку розсилки
                %(listname)s.  Наразі ви можете <a
                href="%(optionsurl)s">відвідати сторінку власних
                параметрів</a>.

en: Re-enable mailing list membership
uk: Відновити підписку на список розсилки

en: We're sorry, but you have already been unsubscribed
            from this mailing list.  To re-subscribe, please visit the
            <a href="%(listinfourl)s">list information page</a>.
uk: Нажаль вас вже видалено з цього списку розсилки.
            Щоб підписатись знову відвідайте
            <a href="%(listinfourl)s">сторінку з інформацією про список</a>.

en: <em>not available</em>
uk: <em>відсутній</em>

en: Your membership in the %(realname)s mailing list is
        currently disabled due to excessive bounces.  Your confirmation is
        required in order to re-enable delivery to your address.  We have the
        following information on file:
    
        <ul><li><b>Member address:</b> %(member)s
            <li><b>Member name:</b> %(username)s
            <li><b>Last bounce received on:</b> %(date)s
            <li><b>Approximate number of days before you are permanently removed
                   from this list:</b> %(daysleft)s
        </ul>
    
        Hit the <em>Re-enable membership</em> button to resume receiving postings
        from the mailing list.  Or hit the <em>Cancel</em> button to defer
        re-enabling your membership.
uk: Вашу участь у списку розсилки %(realname)s наразі заблоковано через
        велику кількість повідомлень про помилки надсилання.  Щоб поновити
        надсилання за вашою адресою потрібне ваше підтвердження. 
        Відома наступна інформація:
    
        <ul><li><b>Адреса:</b> %(member)s
            <li><b>Ім'я:</b> %(username)s
            <li><b>Останнє повідомлення про помилку отримано:</b> %(date)s
            <li><b>Кількість діб до остаточного видалення зі списку</b>
                   %(daysleft)s
        </ul>
    
        Щоб поновити отримання повідомлень натисніть кнопку <em>Відновити
        участь</em>.  Або, щоб відкласти поновлення підписки, натисніть
        <em>Відмінити</em>.

en: Re-enable membership
uk: Відновити участь

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Bad URL specification
uk: Вказано неправильний URL

en: Return to the
uk: Повернутись до

en: general list overview
uk: загальна інформація про список

en: <br>Return to the
uk: <br>Повернутись до

en: administrative list overview
uk: адміністративна інформація про список

en: List name must not include "@": %(safelistname)s
uk: Назва списку не може включати символ "@": %(safelistname)s

en: List already exists: %(safelistname)s
uk: Список вже існує: %(safelistname)s

en: You forgot to enter the list name
uk: Ви забули вказати ім'я списку розсилки

en: You forgot to specify the list owner
uk: Ви забули вказати адресу власника списку розсилки

en: Leave the initial password (and confirmation) fields
                    blank if you want Mailman to autogenerate the list
                    passwords.
uk: Якщо бажаєте, щоб Mailman створив пароль автоматично,
                    залиште поля паролю (та підтвердження) порожніми.

en: Initial list passwords do not match
uk: Пароль та підтвердження не співпадають

en: The list password cannot be empty<!-- ignore -->
uk: Поле паролю на список не може бут порожнім<!-- ignore -->

en: You are not authorized to create new mailing lists
uk: У вас немає привілей створювати списки розсилки на цьому сервері

en: Unknown virtual host: %(safehostname)s
uk: Невідомий віртуальний вузол: %(safehostname)s

en: Bad owner email address: %(s)s
uk: Неправильна адреса власника: %(s)s

en: List already exists: %(listname)s
uk: Список з такою назвою уже існує: %(listname)s

en: Illegal list name: %(s)s
uk: Неправильна назва списку: %(s)s

en: Some unknown error occurred while creating the list.
                    Please contact the site administrator for assistance.
uk: При спробі створення списку розсилки виникла невідома помилка.
                    Зверніться до адміністратора сервера.

en: Your new mailing list: %(listname)s
uk: Ваш новий список розсилки: %(listname)s

en: Mailing list creation results
uk: Результати створення списку розсилки

en: You have successfully created the mailing list
        <b>%(listname)s</b> and notification has been sent to the list owner
        <b>%(owner)s</b>.  You can now:
uk: Ви успішно створили новий список розсилки
       <b>%(listname)s</>, повідомлення про це відіслано власнику списку
       розсилки <b>%(owner)s</b>. Тепер Ви можете:

en: Visit the list's info page
uk: Перейти до сторінки із загальною інформацією про список розсилки

en: Visit the list's admin page
uk: Перейти до сторінки адміністрування списку розсилки

en: Create another list
uk: Створити ще один список розсилки

en: Create a %(hostname)s Mailing List
uk: Створити %(hostname)s список розсилки

en: Error:
uk: Помилка:

en: You can create a new mailing list by entering the
        relevant information into the form below.  The name of the mailing list
        will be used as the primary address for posting messages to the list, so
        it should be lowercased.  You will not be able to change this once the
        list is created.
    
        <p>You also need to enter the email address of the initial list owner.
        Once the list is created, the list owner will be given notification, along
        with the initial list password.  The list owner will then be able to
        modify the password and add or remove additional list owners.
    
        <p>If you want Mailman to automatically generate the initial list admin
        password, click on `Yes' in the autogenerate field below, and leave the
        initial list password fields empty.
    
        <p>You must have the proper authorization to create new mailing lists.
        Each site should have a <em>list creator's</em> password, which you can
        enter in the field at the bottom.  Note that the site administrator's
        password can also be used for authentication.
uk: Ви можете створити новий список розсилки, якщо вкажете нижче відповідну
        інформацію про список.  Назва списку розсилки буде використовуватись
        як головна адреса для надсилання повідомлень до списку, тому вона
        повинна складатись з маленьких латинських літер.  Після створення
         списку її буде неможливо змінити.
    
        <p>Також слід ввести електронну адресу початкового власника списку.
        Після створення списку, власник списку отримує сповіщення разом з
        початковим паролем списку.  Далі власник списку може змінити пароль та
        додати чи видалити додаткових керівників списку.
    
        <p>Якщо ви бажаєте, щоб Mailman створив пароль адміністратора автоматично,
        виберіть `Так' у відповідному полі, та залиште поля початкового паролю та 
        підтвердження порожніми.
    
        <p>Для створення списку розсилки необхідна авторизація.
        Кожен сайт має пароль <em>створення списків</em>, який можна ввести
        у наведеному нижче полі. Зверніть увагу, для автентифікації можна
        використовувати пароль адміністратора сайту.

en: List Identity
uk: Особистість списку

en: Name of list:
uk: Назва списку розсилки:

en: Initial list owner address:
uk: Адреса власника списку розсилки:

en: Auto-generate initial list password?
uk: Створити пароль цього списку розсилки автоматично?

en: Initial list password:
uk: Пароль списку розсилки:

en: Confirm initial password:
uk: Підтвердити пароль списку розсилки:

en: List Characteristics
uk: Характеристики списку

en: Should new members be quarantined before they
        are allowed to post unmoderated to this list?  Answer <em>Yes</em> to hold
        new member postings for moderator approval by default.
uk: Чи потрібно контролювати листи нових учасників списку, перед тим як їм буде
        дозволено надсилати листи у список безпосередньо? Вкажіть <em>Так</em>,
        щоб затримувати повідомлення від нових учасників до їх схвалення
        керівником списку.

en: Initial list of supported languages.  <p>Note that if you do not
            select at least one initial language, the list will use the server
            default language of %(deflang)s
uk: Початковий перелік підтримуваних мов.  <p>Увага, якщо ви не виберете
            жодної мови, список буде використовувати типову для сервера
            мову %(deflang)s

en: Send "list created" email to list owner?
uk: Надіслати повідомлення "список створений" власнику списку розсилки?

en: List creator's (authentication) password:
uk: Пароль особи, що створює список (для аутентифікації):

en: Create List
uk: Створити список

en: Clear Form
uk: Очистити форму

en: General list information page
uk: Загальна інформація про список розсилки

en: Subscribe results page
uk: Сторінка результатів підписки

en: User specific options page
uk: Сторінка власних параметрів учасника

en: Welcome email text file
uk: Ласкаво просимо у текстовий файл електронної пошти

en: List name is required.
uk: Вимагається ім'я списку розсилки.

en: %(realname)s -- Edit html for %(template_info)s
uk: %(realname)s - Редагувати HTML сторінки для %(template_info)s

en: Edit HTML : Error
uk: Редагування HTML : Помилка

en: %(safetemplatename)s: Invalid template
uk: %(safetemplatename)s: Неправильний шаблон

en: %(realname)s -- HTML Page Editing
uk: %(realname)s - Редагування HTML

en: Select page to edit:
uk: Виберіть сторінку для редагування:

en: View or edit the list configuration information.
uk: Переглянути або відредагувати налаштовування списку розсилки.

en: When you are done making changes...
uk: Якщо ви завершили внесення змін...

en: Submit Changes
uk: Підтвердити зміни

en: Can't have empty html page.
uk: Не можна використовувати порожню HTML сторінку.

en: HTML Unchanged.
uk: HTML не змінився.

en: HTML successfully updated.
uk: HTML успішно оновлено.

en: %(hostname)s Mailing Lists
uk: %(hostname)s списки розсилки

en: <p>There currently are no publicly-advertised
                %(mailmanlink)s mailing lists on %(hostname)s.
uk: <p>На даний момент не існує публічних
               списків розсилки %(mailmanlink)s на %(hostname)s.

en: <p>Below is a listing of all the public mailing lists on
                %(hostname)s.  Click on a list name to get more information about
                the list, or to subscribe, unsubscribe, and change the preferences
                on your subscription.
uk: <p>Нижче наведено перелік усіх публічних списів розсилки на
                %(hostname)s.  Натисніть на назві списку, щоб отримати докладнішу
                інформацію про список, або підписатись, відписатись, чи змінити
                вподобання вашої підписки.

en: right
uk: існуючого

en:  To visit the general information page for an unadvertised list,
            open a URL similar to this one, but with a '/' and the %(adj)s
            list name appended.
            <p>List administrators, you can visit
uk:  Щоб перейти на сторінку з інформацією про список розсилки, не відображений
            на цій сторінці, необхідно додати до адреси цієї сторінки
            символ '/', а після нього вказати назву %(adj)s списку розсилки.
            <p>Адміністратори списків можуть відвідати

en: the list admin overview page
uk: сторінку з інформацією для адміністратора,

en:  to find the management interface for your list.
             <p>If you are having trouble using the lists, please contact
uk:  де знаходиться інтерфейс налаштовування вашого списку розсилки.
             <p>При виникненні проблем з користуванням списком звертайтесь до

en: Edit Options
uk: Редагувати параметри

en: View this page in
uk: Мова перегляду (view this page in):

en: CGI script error
uk: Помилка виконання CGI-програми

en: Invalid options to CGI script.
uk: Вказано неправильні параметри CGI-програми.

en: No address given
uk: Відсутня адреса

en: Illegal Email Address: %(safeuser)s
uk: Неправильна адреса: %(safeuser)s

en: No such member: %(safeuser)s.
uk: Такий користувач відсутній: %(safeuser)s.

en: Your unsubscription request has been
                        forwarded to the list administrator for approval.
uk: Ваш запит на припинення підписки
                        пересланий керівнику списку для обробки.

en: The confirmation email has been sent.
uk: Лист підтвердження відіслано.

en: A reminder of your password has been emailed to you.
uk: Лист з нагадуванням паролю успішно вам відіслано.

en: Authentication failed.
uk: Помилка аутентифікації.

en: List subscriptions for %(safeuser)s on %(hostname)s
uk: Перелік отримувачів %(safeuser)s на %(hostname)s

en: Click on a link to visit your options page for the
            requested mailing list.
uk: Щоб перейти до налаштовування вашої підписки на список,
            натисніть на посиланні.

en: Addresses did not match!
uk: Адреси не співпадають!

en: You are already using that email address
uk: Ви вже використовуєте цю адресу

en: The new address you requested %(newaddr)s is already a member of the
    %(listname)s mailing list, however you have also requested a global change of
    address.  Upon confirmation, any other mailing list containing the address
    %(safeuser)s will be changed.
uk: Запитана нова адреса %(newaddr)s вже приймає участь у списку розсилки
    %(listname)s, але ви запитали глобальну зміну адреси. При підтвердженні, 
    адресу %(safeuser)s буде замінено у будь-яких інших списках розсилки,
    в яких вона зустрічається.

en: The new address is already a member: %(newaddr)s
uk: Ця адреса вже використовується користувачем: %(newaddr)s

en: Addresses may not be blank
uk: Поле адреси не може бути порожнім

en: A confirmation message has been sent to %(newaddr)s.
uk: Лист підтвердження відіслано до %(newaddr)s.

en: Bad email address provided
uk: Неправильна електронна адреса

en: Illegal email address provided
uk: Недопустима електронна адреса

en: %(newaddr)s is already a member of the list.
uk: %(newaddr)s вже є користувачем цього списку розсилки.

en: Member name successfully changed.
uk: Ім'я користувача успішно змінено.

en: Passwords may not be blank
uk: Поле паролю не може бути порожнім

en: Passwords did not match!
uk: Поля паролів не співпадають!

en: Password successfully changed.
uk: Пароль успішно змінено.

en: You must confirm your unsubscription request by turning
                    on the checkbox below the <em>Unsubscribe</em> button.  You
                    have not been unsubscribed!
uk: Вам необхідно підтвердити припинення підписки увімкнувши
                    ознаку під кнопкою <em>Припинити підписку</em>. У іншому
                    випадку її не буде припинено!

en: Unsubscription results
uk: Результати припинення підписки

en: Your unsubscription request has been received and
                forwarded on to the list moderators for approval.  You will
                receive notification once the list moderators have made their
                decision.
uk: Ваш запит на припинення підписки отримано, він пересланий
                керівнику списку розсилки для узгодження. Одразу, після
                прийняття рішення керівником списку розсилки, ви отримаєте
                повідомлення.

en: You have been successfully unsubscribed from the
                mailing list %(fqdn_listname)s.  If you were receiving digest
                deliveries you may get one more digest.  If you have any questions
                about your unsubscription, please contact the list owners at
                %(owneraddr)s.
uk: Вашу підписку на список розсилки %(fqdn_listname)s.
                успішно припинено. Якщо ви отримували збірки,
                ви можете отримати ще одну. Якщо у вас виникли питання,
                зверніться до власника списку розсилки
                %(owneraddr)s.

en: The list administrator has disabled digest delivery for
                this list, so your delivery option has not been set.  However your
                other options have been set successfully.
uk: Адміністратор списку розсилки заборонив використання збірок для
               цього списку, тому зміни у параметри доставки не внесено.
               Усі інші зміни у параметри успішно внесено.

en: The list administrator has disabled non-digest delivery
                for this list, so your delivery option has not been set.  However
                your other options have been set successfully.
uk: Адміністратор списку дозволив використання лише збірок для цього
              списку розсилки, і зміни у параметри доставки не внесено.
              Усі інші зміни у параметри успішно внесено.

en: You have successfully set your options.
uk: Параметри успішно збережено.

en: You may get one last digest.
uk: Ви можете отримати ще одну, останню, збірку.

en: <em>Yes, I really want to unsubscribe</em>
uk: <em>Так, я дійсно бажаю відмовитись від підписки<em>

en: Change My Password
uk: Змінити пароль

en: List my other subscriptions
uk: Перелік інших списків, на які я підписаний

en: Email My Password To Me
uk: Надіслати мені мій пароль

en: password
uk: пароль

en: Log out
uk: Завершити роботу

en: Submit My Changes
uk: Внести зміни

en: days
uk: днів

en: day
uk: день

en: Change My Address and Name
uk: Змінити мою адресу та ім'я

en: <em>No topics defined</em>
uk: <em>Теми не визначені</em>

en: 
    You are subscribed to this list with the case-preserved address
    <em>%(cpuser)s</em>.
uk: 
    Адреса (із збереженням регістру) за якою ви підписні на цей список
    <em>%(cpuser)s</em>.

en: %(realname)s list: member options login page
uk: Список %(realname)s: реєстраційна сторінка параметрів учасника

en: email address and
uk: електронну адресу та

en: %(realname)s list: member options for user %(safeuser)s
uk: Список %(realname)s: сторінка параметрів учасника %(safeuser)s

en: In order to change your membership option, you must
        first log in by giving your %(extra)smembership password in the section
        below.  If you don't remember your membership password, you can have it
        emailed to you by clicking on the button below.  If you just want to
        unsubscribe from this list, click on the <em>Unsubscribe</em> button and a
        confirmation message will be sent to you.
    
        <p><strong><em>Important:</em></strong> From this point on, you must have
        cookies enabled in your browser, otherwise none of your changes will take
        effect.
uk: Для зміни параметрів вашої підписки, перш за все необхідно
        зареєструватись використовуючи %(extra)s пароль учасника.
        Якщо ви його не пам'ятаєте, ви можете отримати його поштою натиснувши
        розташовану нижче відповідну кнопку. Якщо ви хочете просто припинити
        підписку, натисніть кнопку <em>Припинити підписку</em>, після цього вам
        буде надіслано повідомлення з підтвердженням.
    
        <p><strong><em>Увага:</em></strong> У вашому переглядачі WEB треба
        дозволити cookies, у іншому випадку жодні зміни не буде внесено.

en: Email address:
uk: Електронна адреса:

en: Password:
uk: Пароль:

en: Log in
uk: Увійти

en: By clicking on the <em>Unsubscribe</em> button, a
        confirmation message will be emailed to you.  This message will have a
        link that you should click on to complete the removal process (you can
        also confirm by email; see the instructions in the confirmation
        message).
uk: Після натиску на кнопку <em>Припинити підписку</em>, вам буде надіслано
        повідомлення з підтвердженням.  Це повідомлення міститиме посилання,
        яке потрібно відвідати для завершення процесу припинення підписки
        (також можливо підтвердити поштою; інструкції дивіться у повідомленні
        з підтвердженням).

en: Password reminder
uk: Нагадування паролю

en: By clicking on the <em>Remind</em> button, your
        password will be emailed to you.
uk: Ваш пароль буде надіслано ваш після натиснення
        на кнопку <em>Нагадати</em>.

en: Remind
uk: Нагадати

en: <missing>
uk: <відсутня>

en: Requested topic is not valid: %(topicname)s
uk: Запитана тема не є правильною: %(topicname)s

en: Topic filter details
uk: Подробиці фільтру тем

en: Name:
uk: Назва:

en: Pattern (as regexp):
uk: Шаблон (регулярний вираз):

en: Private Archive Error
uk: Помилка приватного архіву

en: You must specify a list.
uk: Необхідно вказати список.

en: Private Archive Error - %(msg)s
uk: Помилка приватного архіву - %(msg)s

en: Private archive file not found
uk: Файл приватного архіву не існує

en: You're being a sneaky list owner!
uk: Ви забули вказати адресу власника списку розсилки!

en: You are not authorized to delete this mailing list
uk: Ви не маєте права видаляти цей список розсилки

en: Mailing list deletion results
uk: Результати видалення списку розсилки

en: You have successfully deleted the mailing list
        <b>%(listname)s</b>.
uk: Ви успішно видалили список розсилки
        <b>%(listname)s</b>.

en: There were some problems deleting the mailing list
            <b>%(listname)s</b>.  Contact your site administrator at %(sitelist)s
            for details.
uk: При видаленні списку розсилки <b>%(listname)s</b>
            виникли деякі проблеми.  Зв'яжіться з адміністратором сайту
            %(sitelist)s.

en: Permanently remove mailing list <em>%(realname)s</em>
uk: Остаточне видалення списку розсилки <em>%(realname)s</em>

en: This page allows you as the list owner, to permanently
        remove this mailing list from the system.  <strong>This action is not
        undoable</strong> so you should undertake it only if you are absolutely
        sure this mailing list has served its purpose and is no longer necessary.
    
        <p>Note that no warning will be sent to your list members and after this
        action, any subsequent messages sent to the mailing list, or any of its
        administrative addreses will bounce.
    
        <p>You also have the option of removing the archives for this mailing list
        at this time.  It is almost always recommended that you do
        <strong>not</strong> remove the archives, since they serve as the
        historical record of your mailing list.
    
        <p>For your safety, you will be asked to reconfirm the list password.
uk: Ця сторінка дозволяє вам, як власнику списку, остаточно видалити цей
        список розсилки з системи.  <strong>Скасувати видалення буде
        неможливо</strong>, тому робіть це, лише якщо ви абсолютно впевнені,
        що цей поштовий список вже своє відслужив та надалі не потрібен.
    
        <p>Зауважте, отримувачам списку не буде надіслано жодних повідомлень
        про видалення, будь-які подальші повідомлення до поштового списку, або
        будь-які повідомлення з адміністративними запитами відкидатимуться з
        повідомленням про помилку.
    
        <p>Також ви маєте можливість видалити всі архіви списку розсилки.
        Наполегливо рекомендується <strong>не</strong> видаляти архіви, вони
        можуть бути цікаві з історичних причин.
    
        <p>З метою більшої безпеки, потрібно повторити введення паролю.

en: List password:
uk: Пароль списку:

en: Also delete archives?
uk: Також видалити архіви списку?

en: <b>Cancel</b> and return to list administration
uk: <b>Відмовитись</b> та повернутись до адміністрування списком

en: Delete this list
uk: Видалити цей список розсилки

en: Invalid options to CGI script
uk: Неправильні параметри для цієї CGI-програми.

en: %(realname)s roster authentication failed.
uk: %(realname)s помилка автентифікації roster.

en: Error
uk: Помилка

en: You must supply a valid email address.
uk: Необхідно вказати правильну електронну адресу.

en: You may not subscribe a list to itself!
uk: Не можна підписувати список сам на себе!

en: If you supply a password, you must confirm it.
uk: Якщо ви вказуєте пароль, потрібно його підтверджувати.

en: Your passwords did not match.
uk: Ваші паролі не співпадають.

en: Your subscription request has been received, and will soon be acted upon.
    Depending on the configuration of this mailing list, your subscription request
    may have to be first confirmed by you via email, or approved by the list
    moderator.  If confirmation is required, you will soon get a confirmation
    email which contains further instructions.
uk: Ваш запит на підписку отримано, незабаром його буде оброблено.
    В залежності від параметрів цього списку розсилки, ваш запит
    вимагатиме підтвердження поштою, чи схвалення керівником списку.
    Якщо запит вимагатиме підтвердження, незабаром ви отримаєте поштове
    повідомлення, яке буде містити подальші інструкції.

en: The email address you supplied is banned from this
            mailing list.  If you think this restriction is erroneous, please
            contact the list owners at %(listowner)s.
uk: Вказана електронна адреса є забороненою у цьому списку
            розсилки. Якщо ви вважаєте, що це обмеження помилкове,
            зверніться до власника списку за адресою %(listowner)s.

en: The email address you supplied is not valid.  (E.g. it must contain an
    `@'.)
uk: Вказана поштова адреса не є правильною. (Наприклад, вона має містити "@").

en: Your subscription is not allowed because the email address you gave is
    insecure.
uk: Ваше підписування не дозволяється через те, що вказана вами поштова
    адреса є небезпечною.

en: Confirmation from your email address is required, to prevent anyone from
    subscribing you without permission.  Instructions are being sent to you at
    %(email)s.  Please note your subscription will not start until you confirm
    your subscription.
uk: Вимагається підтвердження з вашої поштової адреси, щоб зашкодити іншим
    підписувати вас без вашого дозволу.  Подальші інструкції відправлено
    за адресою %(email)s.  Зверніть увагу, підписку не буде прийнято, доки
    ви її не підтвердите.

en: Your subscription request was deferred because %(x)s.  Your request has been
    forwarded to the list moderator.  You will receive email informing you of the
    moderator's decision when they get to your request.
uk: Запит на підписку відкладений через %(x)s.  Ваш запит пересланий
    керівнику списку.  Коли керівник списку розгляне ваш запит, ви отримаєте
    сповіщення поштою.

en: You are already subscribed.
uk: Ви вже підписані.

en: Mailman privacy alert
uk: Застереження конфіденційності Mailman

en: An attempt was made to subscribe your address to the mailing list
    %(listaddr)s.  You are already subscribed to this mailing list.
    
    Note that the list membership is not public, so it is possible that a bad
    person was trying to probe the list for its membership.  This would be a
    privacy violation if we let them do this, but we didn't.
    
    If you submitted the subscription request and forgot that you were already
    subscribed to the list, then you can ignore this message.  If you suspect that
    an attempt is being made to covertly discover whether you are a member of this
    list, and you are worried about your privacy, then feel free to send a message
    to the list administrator at %(listowner)s.
uk: Відбулась спроба підписати вас на список розсилки
    %(listaddr)s. Але Ви вже підписані на цей список.
    
    Зверніть увагу, інформація про учасників списку не є публічною, тому
    можливо, що хтось з недобрими намірами намагається прозондувати учасників
    списку.  Якщо б ми надали їй таку можливість, це було б порушенням
    конфіденційності, але ми цього не зробили.
    
    Якщо ви зробили запит на підписку та забули, що вже підписані на список - 
    ігноруйте це повідомлення.  Якщо ви підозрюєте, що зроблено приховану
    спробу визначити, чи ви є учасником цього списку розсилки, та вам не
    байдужа ваша конфіденційність, відправте повідомлення керівнику списку за
     адресою %(listowner)s.

en: This list does not support digest delivery.
uk: Цей список не підтримує доставку збірок.

en: This list only supports digest delivery.
uk: Цей список підтримує доставку лише збірок.

en: You have been successfully subscribed to the %(realname)s mailing list.
uk: Вас успішно підписано на список розсилки %(realname)s.

en: 
        confirm <confirmation-string>
            Confirm an action.  The confirmation-string is required and should be
            supplied by a mailback confirmation notice.
uk: 
        confirm <confirmation-string>
            Підтвердити дію.  Вимагається рядок підтвердження, його
            треба надіслати у відповіді з підтвердженням.

en: Usage:
uk: Використання:

en: Invalid confirmation string.  Note that confirmation strings expire
    approximately %(days)s days after the initial subscription request.  If your
    confirmation has expired, please try to re-submit your original request or
    message.
uk: Неправильний рядок підтвердження.  Зверніть увагу, рядок підтвердження
    застаріває приблизно через %(days)s діб після запиту на підписку.  Якщо ваш
    рядок підтвердження застарів, спробуйте повторити початковий запит на підписку.

en: Your request has been forwarded to the list moderator for approval.
uk: Ваш запит пересланий керівнику списку для перевірки.

en: You are not currently a member.  Have you already unsubscribed or changed
    your email address?
uk: Ви не є учасником списку. Можливо ви видалили власну підписку, або змінили
    поштову адресу?

en: You were not invited to this mailing list.  The invitation has been discarded,
    and both list administrators have been alerted.
uk: Вас не запрошували до списку розсилки.  Запрошення відкинуто,
    та адміністраторам списку відправлено застереження.

en: Bad approval password given.  Held message is still being held.
uk: Вказано неправильний пароль схвалення. Відкладене повідомлення досі залишається відкладеним.

en: Confirmation succeeded
uk: Підтвердження відбулось

en: 
        echo [args]
            Simply echo an acknowledgement.  Args are echoed back unchanged.
uk: 
        echo [параметри]
            Відправити у відповідь підтвердження.  Параметри повертаються
            назад без змін.

en: 
        end
            Stop processing commands.  Use this if your mail program automatically
            adds a signature file.
uk: 
        end
            Зупинити обробку команд.  Використовуйте, якщо ваша поштова
            програма автоматично додає файл підпису.

en: 
        help
            Print this help message.
uk: 
        help
            Отримати це повідомлення з довідкою.

en: You can access your personal options via the following url:
uk: Ви знайдете параметри власної підписки за цією адресою:

en: 
        info
            Get information about this mailing list.
uk: 
        info
            Надіслати інформацію про цей список розсилки.

en: n/a
uk: немає

en: List name:    %(listname)s
uk: Назва списку: %(listname)s

en: Description:  %(description)s
uk: Опис:        %(description)s

en: Postings to:  %(postaddr)s
uk: Адреса надсилання: %(postaddr)s

en: List Helpbot: %(requestaddr)s
uk: Керування підпискою: %(requestaddr)s

en: List Owners:  %(owneraddr)s
uk: Власники списку:  %(owneraddr)s

en: More information: %(listurl)s
uk: Додаткова інформація: %(listurl)s

en: The `join' command is synonymous with `subscribe'.
uk: Команда 'join' є синонімом команди `subscribe'.

en: The `leave' command is synonymous with `unsubscribe'.
uk: Команда 'leave' є синонімом команди `unsubscribe'.

en: 
        lists
            See a list of the public mailing lists on this GNU Mailman server.
uk: 
        lists
            Показати перелік публічних списків розсилки на цьому сервері.

en: Public mailing lists at %(hostname)s:
uk: Публічні списки розсилки на %(hostname)s:

en: %(i)3d. List name:   %(realname)s
uk: %(i)3d. Назва списку:   %(realname)s

en:      Description: %(description)s
uk:      Опис: %(description)s

en:      Requests to: %(requestaddr)s
uk:      Керування підпискою: %(requestaddr)s

en: 
        password [<oldpassword> <newpassword>] [address=<address>]
            Retrieve or change your password.  With no arguments, this returns
            your current password.  With arguments <oldpassword> and <newpassword>
            you can change your password.
    
            If you're posting from an address other than your membership address,
            specify your membership address with `address=<address>' (no brackets
            around the email address, and no quotes!).  Note that in this case the
            response is always sent to the subscribed address.
uk: 
        password [<старий_пароль> <новий_пароль>] [address=<адреса>]
            Отримати чи змінити ваш пароль.  Без параметрів, повертає
            ваш поточний пароль.  Пароль змінюється параметрами
            <старий_пароль> та <новий_пароль>.
    
            Якщо ви відправляєте повідомлення з іншої адреси, я не з адреси 
            яка бере участь у списку, слід вказати адресу яка бере участь у
            списку у параметрі `address=<address>' (без лапок та кутових
            дужок!). Зверніть увагу, у цьому випадку відповідь завжди
             надсилається за адресою підписки.

en: Your password is: %(password)s
uk: Ваш пароль: %(password)s

en: You are not a member of the %(listname)s mailing list
uk: Ви не є учасником списку розсилки %(listname)s

en: You did not give the correct old password, so your password has not been
    changed.  Use the no argument version of the password command to retrieve your
    current password, then try again.
uk: Ви вказали неправильний старий пароль, тому пароль не було змінено.
    Використовуйте версію команди без параметрів, щоб отримати поточний пароль,
    потім спробуйте знову.

en: 
    Usage:
uk: 
    Використання:

en: The `remove' command is synonymous with `unsubscribe'.
uk: Команда `remove' є синонімом команди `unsubcribe'.

en: 
        set ...
            Set or view your membership options.
    
            Use `set help' (without the quotes) to get a more detailed list of the
            options you can change.
    
            Use `set show' (without the quotes) to view your current option
            settings.
uk: 
        set ...
            Змінити чи переглянути налаштовування отримання.
    
            Додаткові інформацію про команду `set' можна отримати
            використовуючи команду `set help' (без лапок)
    
            Переглянути поточні параметри можна за допомогою команди
            `set show' (без лапок)

en: 
        set help
            Show this detailed help.
    
        set show [address=<address>]
            View your current option settings.  If you're posting from an address
            other than your membership address, specify your membership address
            with `address=<address>' (no brackets around the email address, and no
            quotes!).
    
        set authenticate <password> [address=<address>]
            To set any of your options, you must include this command first, along
            with your membership password.  If you're posting from an address
            other than your membership address, specify your membership address
            with `address=<address>' (no brackets around the email address, and no
            quotes!).
    
        set ack on
        set ack off
            When the `ack' option is turned on, you will receive an
            acknowledgement message whenever you post a message to the list.
    
        set digest plain
        set digest mime
        set digest off
            When the `digest' option is turned off, you will receive postings
            immediately when they are posted.  Use `set digest plain' if instead
            you want to receive postings bundled into a plain text digest
            (i.e. RFC 1153 digest).  Use `set digest mime' if instead you want to
            receive postings bundled together into a MIME digest.
    
        set delivery on
        set delivery off
            Turn delivery on or off.  This does not unsubscribe you, but instead
            tells Mailman not to deliver messages to you for now.  This is useful
            if you're going on vacation.  Be sure to use `set delivery on' when
            you return from vacation!
    
        set myposts on
        set myposts off
            Use `set myposts off' to not receive copies of messages you post to
            the list.  This has no effect if you're receiving digests.
    
        set hide on
        set hide off
            Use `set hide on' to conceal your email address when people request
            the membership list.
    
        set duplicates on
        set duplicates off
            Use `set duplicates off' if you want Mailman to not send you messages
            if your address is explicitly mentioned in the To: or Cc: fields of
            the message.  This can reduce the number of duplicate postings you
            will receive.
    
        set reminders on
        set reminders off
            Use `set reminders off' if you want to disable the monthly password
            reminder for this mailing list.
uk: 
        set help
            Показати цю детальну довідку.
    
        set show [address=<адреса>]
            Переглянути поточні параметри. Якщо ви відправляєте повідомлення
            з іншої адреси, я не з адреси яка бере участь у списку, слід
            вказати адресу яка бере участь у списку у параметрі
            `address=<address>' (без лапок та кутових дужок!).
    
        set authenticate <пароль> [address=<адреса>]
            Щоб встановити ваші параметри, першою потрібно вказати цю команду
            разом з паролем.  Якщо ви відправляєте повідомлення з іншої адреси,
            а не з адреси, яка бере участь у списку, слід вказати адресу яка
            бере участь у списку у параметрі `address=<address>' (без лапок та
            кутових дужок!).
    
        set ack on
        set ack off
            при ввімкненні параметру `ack', ви отримуватимете повідомлення з
            підтвердженням на надіслані вами повідомлення до списку розсилки.
    
        set digest plain
        set digest mime
        set digest off
            При вимкненні параметру `digest', ви отримуватиме повідомлення зі
            списку одразу при їх надходженні.  Якщо замість окремих текстових
            повідомлень ви бажаєте отримувати повідомлення згруповані у
            збірки (тобто RFC 1153 збірки) вкажіть `set digest plain'. Якщо ж
            ви бажаєте отримувати збірки повідомлень згруповані у MIME вкажіть
            `set digest mime'.
    
        set delivery on
        set delivery off
            Ввімкнення чи вимкнення доставки.  Це не призводить по видалення
            підписки, але вказує Mailman поки що не доставляти вам пошту.  Це
            корисно якщо ви збираєтесь у відпустку.  Коли повернетесь з
            відпустки - використовуйте `set delivery on'!
    
        set myposts on
        set myposts off
            Використовуйте `set myposts off', щоб не отримувати копії власних
            повідомлень надісланих у список. Цей параметр не впливає на
            отримання збірок.
    
        set hide on
        set hide off
            Використовуйте `set hide on', щоб ваша адреса не показувалась у
            списку, коли інші особи запитують перелік учасників списку.
    
        set duplicates on
        set duplicates off
            Використовуйте `set duplicates off', щоб Mailman не надсилав вам
            повідомлення, якщо ваша адреса вказана у полях Отримувач(Тo): або
            Копія(Cc): повідомлення. Це може зменшити кількість отримуваних
            вами дублікатів.
    
        set reminders on
        set reminders off
            Використовуйте `set reminders off', якщо бажаєте вимкнути щомісячне
            нагадування паролю до списку розсилки.

en: Bad set command: %(subcmd)s
uk: Неправильна команда set: %(subcmd)s

en: Your current option settings:
uk: Поточні параметри:

en: off
uk: вимкнуто

en: on
uk: ввімкнено

en:     ack %(onoff)s
uk:     підтвердження (ack) %(onoff)s

en:     digest plain
uk:    звичайна збірка (digest plain)

en:     digest mime
uk:    збірка у mime (digest mime)

en:     digest off
uk:   збірку(digest) вимкнуто

en: delivery on
uk: доставку(delivery) ввімкнено

en: delivery off
uk: доставку(delivery) вимкнено

en: by you
uk: за вашою вказівкою

en: by the admin
uk: за вказівкою керівника списку

en: due to bounces
uk: внаслідок помилок доставки

en:     %(status)s (%(how)s on %(date)s)
uk:     %(status)s (%(how)s %(date)s)

en:     myposts %(onoff)s
uk:     копії власних(mypost) %(onoff)s

en:     hide %(onoff)s
uk:     приховування(hide) %(onoff)s

en:     duplicates %(onoff)s
uk:     дублікати(duplicates) %(onoff)s

en:     reminders %(onoff)s
uk:     нагадування(reminders) %(onoff)s

en: You did not give the correct password
uk: Ви вказали неправильний пароль

en: Bad argument: %(arg)s
uk: Неправильний параметр: %(arg)s

en: Not authenticated
uk: Не автентифікований

en: ack option set
uk: встановлено параметр підтвердження(ack)

en: digest option set
uk: встановлено параметр збірка(digest)

en: delivery enabled
uk: доставку увімкнено

en: delivery disabled by user
uk: доставку вимкнено користувачем

en: myposts option set
uk: встановлено параметр копії власних(myposts)

en: hide option set
uk: встановлено параметр приховування(hide)

en: duplicates option set
uk: встановлено параметр дублікати(duplicates)

en: reminder option set
uk: встановлено параметр нагадування(reminder)

en: stop is synonymous with the end command.
uk: stop є синонімом команди end

en: 
        subscribe [password] [digest|nodigest] [address=<address>]
            Subscribe to this mailing list.  Your password must be given to
            unsubscribe or change your options, but if you omit the password, one
            will be generated for you.  You may be periodically reminded of your
            password.
    
            The next argument may be either: `nodigest' or `digest' (no quotes!).
            If you wish to subscribe an address other than the address you sent
            this request from, you may specify `address=<address>' (no brackets
            around the email address, and no quotes!)
uk: 
        subscribe [пароль] [тип-збірки] [address=<адреса>]
           Підписатись на список розсилки.  Пароль вам знадобиться, щоб
           припинити підписку чи змінити її параметри.  Але якщо ви його не
           вкажете, він буде згенерований.  Періодично вам надсилатиметься
           нагадування пароля.
    
           Параметр 'тип-збірки' може бути 'nodigest' чи 'digest' (без лапок).
           Якщо ви відправляєте повідомлення з іншої адреси, я не з адреси,
           яка братиме участь у списку, слід вказати адресу яка братиме участь
           у списку у параметрі `address=<address>' (без лапок та кутових дужок!).

en: Bad digest specifier: %(arg)s
uk: Неправильний параметр команди digest: %(arg)s

en: No valid address found to subscribe
uk: Не вказано правильної адреси підписки

en: The email address you supplied is banned from this mailing list.
    If you think this restriction is erroneous, please contact the list
    owners at %(listowner)s.
uk: Вказана електронна адреса є забороненою у цьому списку.
    розсилки. Якщо ви вважаєте, що це обмеження помилкове,
    зверніться до власника списку за адресою %(listowner)s.

en: Mailman won't accept the given email address as a valid address.
    (E.g. it must have an @ in it.)
uk: Вказана поштова адреса не є правильною. (Наприклад, вона повинна містити "@").

en: Your subscription is not allowed because
    the email address you gave is insecure.
uk: Ваше підписування не дозволяється через те,
    що вказана вами поштова адреса є небезпечною.

en: You are already subscribed!
uk: Ви вже є учасником цього списку розсилки!

en: No one can subscribe to the digest of this list!
uk: Цей список не підтримує підписування на збірки!

en: This list only supports digest subscriptions!
uk: Цей список підтримує підписування лише на збірки!

en: Your subscription request has been forwarded to the list administrator
    at %(listowner)s for review.
uk: Ваш запит переправлений для розгляду керівнику списку розсилки
    за адресою  %(listowner)s.

en: Subscription request succeeded.
uk: Підписку успішно виконано.

en: 
        unsubscribe [password] [address=<address>]
            Unsubscribe from the mailing list.  If given, your password must match
            your current password.  If omitted, a confirmation email will be sent
            to the unsubscribing address. If you wish to unsubscribe an address
            other than the address you sent this request from, you may specify
            `address=<address>' (no brackets around the email address, and no
            quotes!)
uk: 
        unsubscribe [пароль] [адреса]
            Видалити підписку на список розсилки. Ваш пароль повинен відповідати
            поточному паролю. Якщо ви його не вкажете, на адресу отримувача буде
            надіслано окреме повідомлення з запитом на підтвердження. Якщо ви
            бажаєте видалити підписку на адресу, що відрізняється від тієї з
            якої надсилається запит, ви можете її вказати в параметрі
            `address=<адрес>' (без лапок та кутових дужок!)

en: %(address)s is not a member of the %(listname)s mailing list
uk: %(address)s не є учасником списку розсилки %(listname)s

en: Your unsubscription request has been forwarded to the list administrator for
    approval.
uk: Ваш запит на припинення підписки пересланий керівнику списку для обробки.

en: You gave the wrong password
uk: Ви вказали неправильний пароль

en: Unsubscription request succeeded.
uk: Підписку видалено.

en: 
        who password
            See everyone who is on this mailing list.  The roster is limited to
            list administrators and moderators only; you must supply the list
            admin or moderator password to retrieve the roster.
uk: 
        who пароль
            Отримати перелік учасників цього списку розсилки.  Перелік можуть
            отримати лише керівники списку чи адміністратор, для цього потрібно
            вказати пароль керівника списку чи адміністратора.

en: You are not allowed to retrieve the list membership.
uk: Вам не дозволено отримувати перелік учасників списку розсилки.

en: This list has no members.
uk: На цей список ніхто не підписаний.

en: Non-digest (regular) members:
uk: Отримувачі звичайних повідомлень:

en: Digest members:
uk: Отримувачі збірок:

en: Catalan
uk: Каталонська

en: Czech
uk: Чеська

en: Danish
uk: Датська

en: German
uk: Німецька

en: English (USA)
uk: Англійська (США)

en: Spanish (Spain)
uk: Іспанська (Іспанія)

en: Estonian
uk: Естонська

en: Euskara
uk: Баскська

en: Finnish
uk: Фінська

en: French
uk: Французька

en: Croatian
uk: Хорватська

en: Hungarian
uk: Угорська

en: Italian
uk: Італійська

en: Japanese
uk: Японська

en: Korean
uk: Корейська

en: Lithuanian
uk: Литовська

en: Dutch
uk: Голландська

en: Norwegian
uk: Норвезька

en: Polish
uk: Польська

en: Portuguese
uk: Португальська

en: Portuguese (Brazil)
uk: Португальська (Бразилія)

en: Romanian
uk: Румунська

en: Russian
uk: Російська

en: Slovenian
uk: Словенська

en: Serbian
uk: Сербська

en: Swedish
uk: Шведська

en: Turkish
uk: Турецька

en: Ukrainian
uk: Українська

en: Chinese (China)
uk: Китайська (Китай)

en: Chinese (Taiwan)
uk: Китайська (Тайвань)

en: Note: Since this is a list of mailing lists, administrative
    notices like the password reminder will be sent to
    your membership administrative address, %(addr)s.
uk: Увага: через те, що це список списків розсилки, адміністративні
    повідомлення, наприклад, нагадування паролів, надсилатимуться
    за вашою адміністративною адресою: %(addr)s.

en:  (Digest mode)
uk:  (в режимі збірок)

en: Welcome to the "%(realname)s" mailing list%(digmode)s
uk: Ласкаво просимо у список розсилки "%(realname)s"%(digmode)s

en: You have been unsubscribed from the %(realname)s mailing list
uk: Вашу підписку на %(realname)s видалено

en: %(listfullname)s mailing list reminder
uk: Нагадування списку %(listfullname)s

en: No reason given
uk: Причину не вказано

en: Hostile subscription attempt detected
uk: Виявлено спробу зловмисного підписування

en: %(address)s was invited to a different mailing
    list, but in a deliberate malicious attempt they tried to confirm the
    invitation to your list.  We just thought you'd like to know.  No further
    action by you is required.
uk: %(address)s запрошували до іншого списку розсилки, але
    з цієї адреси надійшло навмисне зловмисне намагання підтвердити запрошення
    на ваш список.  Ви маєте про це знати.  Не вимагається жодних подальших дій.

en: You invited %(address)s to your list, but in a
    deliberate malicious attempt, they tried to confirm the invitation to a
    different list.  We just thought you'd like to know.  No further action by you
    is required.
uk: Ви запросили %(address)s до вашого списку розсилки, але
    з цієї адреси надійшло навмисне зловмисне намагання підтвердити запрошення
    на інший список.  Ви маєте про це знати.  Не вимагається жодних подальших дій.

en: %(listname)s mailing list probe message
uk: тестове повідомлення поштового списку %(listname)s

en: For some unknown reason
uk: З невідомої причини

en: Your message was rejected
uk: Ваше повідомлення відхилено

en: Archiving Options
uk: Параметри створення архівів

en: List traffic archival policies.
uk: Політика створення архівів списку розсилки.

en: Archive messages?
uk: Архівувати повідомлення?

en: private
uk: приватний

en: public
uk: публічний

en: Is archive file source for public or private archival?
uk: Чи архівний файл є джерелом для приватних чи публічних архівів?

en: Monthly
uk: Щомісяця

en: Quarterly
uk: Кожен квартал

en: Yearly
uk: Щороку

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: How often should a new archive volume be started?
uk: Коли починати створення нового тому архіву?

en: Auto-responder
uk: Автовідповідач

en: Auto-responder characteristics.<p>
    
    In the text fields below, string interpolation is performed with
    the following key/value substitutions:
    <p><ul>
        <li><b>listname</b> - <em>gets the name of the mailing list</em>
        <li><b>listurl</b> - <em>gets the list's listinfo URL</em>
        <li><b>requestemail</b> - <em>gets the list's -request address</em>
        <li><b>owneremail</b> - <em>gets the list's -owner address</em>
    </ul>
    
    <p>For each text field, you can either enter the text directly into the text
    box, or you can specify a file on your local system to upload as the text.
uk: Характеристики автовідповідача.<p>
    
    У приведеному нижче полі виконується підстановка рядків з 
    використанням наступних замін:
    <p><ul>
        <li><b>listname</b> - <em>назва поштового списку</em>
        <li><b>listurl</b> - <em>listinfo URL списку розсилки</em>
        <li><b>requestemail</b> - <em>-request адреса списку</em>
        <li><b>owneremail</b> - <em>-owner адреса списку</em>
    </ul>
    
    <p>Ви можете безпосередньо вводити текст у кожному текстовому полі,
    або вказувати файл на локальній системі з якого завантажувати текст.

en: Should Mailman send an auto-response to mailing list
                 posters?
uk: Чи повинен Mailman надсилати автоматичну відповідь особам,
                 що пишуть у список розсилки?

en: Auto-response text to send to mailing list posters.
uk: Текст автоматичної відповіді, що надсилається особам,
                 що пишуть у список розсилки.

en: Should Mailman send an auto-response to emails sent to the
                 -owner address?
uk: Чи повинен Mailman надсилати автоматичну відповідь на повідомлення,
                 надіслані з -owner адрес?

en: Auto-response text to send to -owner emails.
uk: Текст автоматичної відповіді, що надсилається на
                 -owner адреси.

en: Yes, w/discard
uk: Так, з відкиданням початкового повідомлення

en: Yes, w/forward
uk: Так, з пересиланням початкового повідомлення

en: Should Mailman send an auto-response to emails sent to the
                 -request address?  If you choose yes, decide whether you want
                 Mailman to discard the original email, or forward it on to the
                 system as a normal mail command.
uk: Чи повинен Mailman надсилати автоматичну відповідь на повідомлення,
                 надіслані на -request адресу?  Якщо ви оберете "так", вирішіть
                 чи слід Mailman відкидати початкове повідомлення, або пересилати
                 його системі як звичайну поштову команду.

en: Auto-response text to send to -request emails.
uk: Текст автоматичної відповіді, що надсилається на
                 -request адреси.

en: Number of days between auto-responses to either the mailing
                 list or -request/-owner address from the same poster.  Set to
                 zero (or negative) for no grace period (i.e. auto-respond to
                 every message).
uk: Кількість діб між автоматичними відповідями до, або списку розсилки,
                 або за -request/-owner адресою від того ж самого відправника.
                 Встановіть у нуль (або від'ємне) для нульового періоду (тобто
                 автоматична відповідь на кожне повідомлення).

en: Bounce processing
uk: Обробка помилок доставки

en: These policies control the automatic bounce processing system
                in Mailman.  Here's an overview of how it works.
    
                <p>When a bounce is received, Mailman tries to extract two pieces
                of information from the message: the address of the member the
                message was intended for, and the severity of the problem causing
                the bounce.  The severity can be either <em>hard</em> or
                <em>soft</em> meaning either a fatal error occurred, or a
                transient error occurred.  When in doubt, a hard severity is used.
    
                <p>If no member address can be extracted from the bounce, then the
                bounce is usually discarded.  Otherwise, each member is assigned a
                <em>bounce score</em> and every time we encounter a bounce from
                this member we increment the score.  Hard bounces increment by 1
                while soft bounces increment by 0.5.  We only increment the bounce
                score once per day, so even if we receive ten hard bounces from a
                member per day, their score will increase by only 1 for that day.
    
                <p>When a member's bounce score is greater than the
                <a href="?VARHELP=bounce/bounce_score_threshold">bounce score
                threshold</a>, the subscription is disabled.  Once disabled, the
                member will not receive any postings from the list until their
                membership is explicitly re-enabled (either by the list
                administrator or the user).  However, they will receive occasional
                reminders that their membership has been disabled, and these
                reminders will include information about how to re-enable their
                membership.
    
                <p>You can control both the
                <a href="?VARHELP=bounce/bounce_you_are_disabled_warnings">number
                of reminders</a> the member will receive and the
                <a href="?VARHELP=bounce/bounce_you_are_disabled_warnings_interval"
                >frequency</a> with which these reminders are sent.
    
                <p>There is one other important configuration variable; after a
                certain period of time -- during which no bounces from the member
                are received -- the bounce information is
                <a href="?VARHELP=bounce/bounce_info_stale_after">considered
                stale</a> and discarded.  Thus by adjusting this value, and the
                score threshold, you can control how quickly bouncing members are
                disabled.  You should tune both of these to the frequency and
                traffic volume of your list.
uk: Ці правила керують системою автоматичної обробки помилок доставки у Mailman.
    Нижче приводиться опис принципів роботи.
    
                <p>При отриманні повідомлення про помилку доставки, Mailman
                намагається отримати з нього: адресу учасника списку якому
                адресовано повідомлення та суворість проблеми, що призвела до
                помилки.  Суворість може бути або <em>тяжкою</em> або
                <em>легкою</em>, що означає або фатальні помилки, або тимчасові
                труднощі.  При сумнівах, використовується тяжка суворість.
    
                <p>Якщо з повідомлення про помилку не можна дістати ім'я
                учасника, тоді воно відкидається.  У іншому випадку, учаснику
                призначається <em>рейтинг помилок</em>, та щоразу при отриманні
                повідомлення про помилку від цього користувача, цей рейтинг 
                підвищується.  Тяжкі помилки зростають з кроком 1, а легкі
                помилки зростають з кроком 0.5.  Рейтинг помилок збільшується
                лише раз на добу, тому навіть якщо буде отримано від одного
                учасника десять тяжких помилок протягом однієї доби, його
                рейтинг помилок збільшиться за цей день на 1.
    
                <p>Коли рейтинг помилок перевищить
                <a href="?VARHELP=bounce/bounce_score_threshold">межу
                рейтингу помилок</a>, підписка припиняється. Після блокування,
                учасник не отримуватиме жодних повідомлень зі списку, доки його
                участь не буде поновлено (або адміністратором списку, або ним
                самим). Але, учасник отримуватиме періодичні нагадування, що
                його участь у списку блоковано. Ці нагадування включатимуть
                інформацію про те, як поновити участь у списку.
    
                <p>Ви можете визначити
                <a href="?VARHELP=bounce/bounce_you_are_disabled_warnings">кількість
                нагадувань</a>, які отримає учасник та <a href="?VARHELP=bounce/bounce_you_are_disabled_warnings_interval"
                >період</a>, через який надсилатимуться нагадування.
    
                <p>Є ще один важливий параметр; якщо протягом визначеного
                терміну від учасника не надходять повідомлення про помилки --
                інформація про помилки <a href="?VARHELP=bounce/bounce_info_stale_after">
                вважається застарілою</a> та анулюється.  Таким чином, зміною
                значення терміну та межи рейтингу, ви керуєте тим, наскільки
                швидко помилки доставки блокують учасників. Слід настроїти
                обидва параметра в залежності від частоти та трафіку вашого
                списку.

en: Bounce detection sensitivity
uk: Чутливість правил визначення помилок доставки

en: Should Mailman perform automatic bounce processing?
uk: Обробляти помилки доставки автоматично?

en: By setting this value to <em>No</em>, you disable all
                 automatic bounce processing for this list, however bounce
                 messages will still be discarded so that the list administrator
                 isn't inundated with them.
uk: Встановлення цього значення у <em>Ні</em>, вимикає автоматичну
                 обробку повідомлень про помилки доставки для цього списку,
                 але ці повідомлення все ще відкидаються, тому керівник
                 списку не буде ними завалений.

en: The maximum member bounce score before the member's
                 subscription is disabled.  This value can be a floating point
                 number.
uk: Максимальна кількість повідомлень про помилки доставки, перш ніж учасник
                 списку буде заблокований.  Це значення може бути числом з
                 плаваючою комою.

en: Each subscriber is assigned a bounce score, as a floating
                 point number.  Whenever Mailman receives a bounce from a list
                 member, that member's score is incremented.  Hard bounces (fatal
                 errors) increase the score by 1, while soft bounces (temporary
                 errors) increase the score by 0.5.  Only one bounce per day
                 counts against a member's score, so even if 10 bounces are
                 received for a member on the same day, their score will increase
                 by just 1.
    
                 This variable describes the upper limit for a member's bounce
                 score, above which they are automatically disabled, but not
                 removed from the mailing list.
uk: Кожному учаснику призначається рейтинг помилок, у вигляді числа з рухомою
                 комою. Коли Mailman отримує повідомлення про помилку від цього
                 користувача, цей рейтинг підвищується. Тяжкі помилки зростають
                 з кроком 1, а легкі помилки зростають з кроком 0.5.  Рейтинг
                 помилок збільшується лише раз на добу, тому навіть якщо буде
                 отримано від одного учасника 10 тяжких помилок протягом однієї
                 доби, його рейтинг помилок збільшиться за цей день на 1.
                 Ця змінна описує верхню межу рейтингу помилок доставки,
                 перевищення якої призводить до блокування доставки цьому
                 користувачу, але без видалення зі списку розсилки.

en: The number of days after which a member's bounce information
                 is discarded, if no new bounces have been received in the
                 interim.  This value must be an integer.
uk: Кількість діб, після якої інформацію про помилки доставки учасника
                 списку буде анульовано, якщо за це проміжок не буде отримано
                 нових повідомлень про помилки доставки. Це значення повинно
                 бути цілим числом.

en: How many <em>Your Membership Is Disabled</em> warnings a
                 disabled member should get before their address is removed from
                 the mailing list.  Set to 0 to immediately remove an address from
                 the list once their bounce score exceeds the threshold.  This
                 value must be an integer.
uk: Скільки попереджень <em>Вашу участь у списку призупинено</em> отримає
                 заблокований учасник перед остаточним видаленням з поштового
                 списку.  Значення 0 призводить до автоматичного видалення
                 адреси, коли її помилки доставки перевищать межу. Це значення
                 повинно бути цілим числом.

en: The number of days between sending the <em>Your Membership
                 Is Disabled</em> warnings.  This value must be an integer.
uk: Кількість діб між надсиланням попереджень <em>Вашу участь у
    списку призупинено</em>.  Це значення повинне бути цілим числом.

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Should Mailman send you, the list owner, any bounce messages
                 that failed to be detected by the bounce processor?  <em>Yes</em>
                 is recommended.
uk: Чи пересилати вам, керівнику списку розсилки, всі повідомлення
                 про помилки доставки, які не було оброблено системою
                 обробки помилок доставки? Рекомендовано встановити <em>Так</e>.

en: While Mailman's bounce detector is fairly robust, it's
                 impossible to detect every bounce format in the world.  You
                 should keep this variable set to <em>Yes</em> for two reasons: 1)
                 If this really is a permanent bounce from one of your members,
                 you should probably manually remove them from your list, and 2)
                 you might want to send the message on to the Mailman developers
                 so that this new format can be added to its known set.
    
                 <p>If you really can't be bothered, then set this variable to
                 <em>No</em> and all non-detected bounces will be discarded
                 without further processing.
    
                 <p><b>Note:</b> This setting will also affect all messages sent
                 to your list's -admin address.  This address is deprecated and
                 should never be used, but some people may still send mail to this
                 address.  If this happens, and this variable is set to
                 <em>No</em> those messages too will get discarded.  You may want
                 to set up an
                 <a href="?VARHELP=autoreply/autoresponse_admin_text">autoresponse
                 message</a> for email to the -owner and -admin address.
uk: Хоча система виявлення помилок доставки Mailman достатньо надійна,
                 неможливо виявити кожен формат повідомлення про помилку
                 доставки у всьому світі. Слід встановити цю змінну у значення
                 <em>Так</em> з двох причин: 1) Якщо це дійсно постійна помилка
                 від одного з учасників, можливо, вам слід власноруч видалити
                 його зі списку розсилки. 2) Ви можете надіслати повідомлення
                 розробникам Mailman, таким чином цей новий формат повідомлення
                 про помилку може бути добавлений до переліку відомих форматів.
                 <p>Якщо вас справді не можна турбувати, встановіть цю змінну у
                 значення <em>Ні</em>, тоді всі не розпізнані помилки доставки
                 будуть відкидатись без обробки.
    
                 <p><b>Зверніть увагу:</b> Цей параметр також впливає на
                 повідомлення, що надсилаються на вашу -admin адресу. Ця
                 адреса застаріла та не повинна ніколи використовуватись,
                 але деякі люди все ще можуть надсилати повідомлення
                 за цією адресою.  Якщо це станеться, та ця змінна встановлена
                 у <em>Ні</em>, тоді ці повідомлення відкидатимуться. Ви можете
                 встановити <a href="?VARHELP=autoreply/autoresponse_admin_text">повідомлення автовідповідача</a> для -owner та -admin адрес.

en: Should Mailman notify you, the list owner, when bounces
                 cause a member's subscription to be disabled?
uk: Чи потрібно сповіщати адміністратора списку розсилки, коли
                 помилки доставки блокують учасників списку?

en: By setting this value to <em>No</em>, you turn off
                 notification messages that are normally sent to the list owners
                 when a member's delivery is disabled due to excessive bounces.
                 An attempt to notify the member will always be made.
uk: Встановлення цієї змінної у <em>Ні</em>, вимикає надсилання сповіщення,
                 які зазвичай  надсилаються керівникам списку, коли доставка
                 учаснику блокується через численні помилки. Спроба сповістити
                 учасника списку робиться завжди.

en: Should Mailman notify you, the list owner, when bounces
                 cause a member to be unsubscribed?
uk: Чи потрібно сповіщати адміністратора списку розсилки, коли помилки
                 доставки призводять до видалення учасника зі списку?

en: By setting this value to <em>No</em>, you turn off
                 notification messages that are normally sent to the list owners
                 when a member is unsubscribed due to excessive bounces.  An
                 attempt to notify the member will always be made.
uk: Значення <em>Ні</em> вимикає надсилання сповіщення, які зазвичай
                 відсилаються керівникам списку, коли учасник видаляється зі
                 списку через численні помилки доставки.  Спроба сповістити
                 учасника списку робиться завжди.

en: Bad value for <a href="?VARHELP=bounce/%(property)s"
                    >%(property)s</a>: %(val)s
uk: Неправильне значення для <a href="?VARHELP=bounce/%(property)s"
                    >%(property)s</a>: %(val)s

en: Content&nbsp;filtering
uk: Фільтрування&nbsp;вмісту

en: Forward to List Owner
uk: Пересилати керівнику списку

en: Preserve
uk: Зберігати

en: Should Mailman filter the content of list traffic according
                 to the settings below?
uk: Чи фільтрувати повідомлення, що надсилаються у список розсилки,
    відповідно з приведеними нижче параметрами?

en: Remove message attachments that have a matching content
                 type.
uk: Видаляти вкладення зазначених типів.

en: Use this option to remove each message attachment that
                 matches one of these content types.  Each line should contain a
                 string naming a MIME <tt>type/subtype</tt>,
                 e.g. <tt>image/gif</tt>.  Leave off the subtype to remove all
                 parts with a matching major content type, e.g. <tt>image</tt>.
    
                 <p>Blank lines are ignored.
    
                 <p>See also <a href="?VARHELP=contentfilter/pass_mime_types"
                 >pass_mime_types</a> for a content type whitelist.
uk: Використовуйте цей параметр для видалення у повідомлені вкладень, які
                 відповідають одному з зазначених типів.  Кожен рядок повинен
                 містити назву MIME <tt>тип/підтип</tt>,
                 наприклад <tt>image/gif</tt>. Не вказуйте підтип, щоб видаляти
                 всі частини, у яких співпадає головний тип, наприклад
                 <tt>image</tt>.
    
                 <p>Порожні рядки ігноруються.
    
                 <p>Також дивіться список дозволених типів у
                 <a href="?VARHELP=contentfilter/pass_mime_types"
                 >pass_mime_types</a>.

en: Remove message attachments that don't have a matching
                 content type.  Leave this field blank to skip this filter
                 test.
uk: Видаляти вкладення, які <b>не</b> містять зазначених типів.
              Щоб пропустити перевірку цієї умови, залиште поле порожнім.

en: Use this option to remove each message attachment that does
                 not have a matching content type.  Requirements and formats are
                 exactly like <a href="?VARHELP=contentfilter/filter_mime_types"
                 >filter_mime_types</a>.
    
                 <p><b>Note:</b> if you add entries to this list but don't add
                 <tt>multipart</tt> to this list, any messages with attachments
                 will be rejected by the pass filter.
uk: Використовуйте цей параметр для видалення вкладень у повідомлені, які не
                 відповідають одному з зазначених типів.  Вимоги та формат такі
                 ж самі, як і у
                 <a href="?VARHELP=contentfilter/filter_mime_types"
                 >filter_mime_types</a>.
    
                 <p><b>Зверніть увагу:</b> якщо серед елементів переліку
                 немає <tt>multipart</tt>, цей фільтр відкидатиме будь-які
                 повідомлення з вкладеннями.

en: Remove message attachments that have a matching filename
                 extension.
uk: Видаляти вкладення, які мають відповідне розширення назви файлу.

en: Remove message attachments that don't have a matching
                 filename extension.  Leave this field blank to skip this filter
                 test.
uk: Видаляти вкладення, які не мають відповідного розширення назви файлу.
              Щоб пропустити перевірку цієї умови, залиште поле порожнім.

en: Should Mailman convert <tt>text/html</tt> parts to plain
                 text?  This conversion happens after MIME attachments have been
                 stripped.
uk: Перетворювати повідомлення типу <tt>text/html</tt> в звичайний текст?
                 Перетворення виконується після видалення вкладень.

en: Action to take when a message matches the content filtering
                 rules.
uk: Дія, що виконується коли повідомлення відповідає правилам
                 фільтрації.

en: One of these actions is taken when the message matches one of
                 the content filtering rules, meaning, the top-level
                 content type matches one of the <a
                 href="?VARHELP=contentfilter/filter_mime_types"
                 >filter_mime_types</a>, or the top-level content type does
                 <strong>not</strong> match one of the
                 <a href="?VARHELP=contentfilter/pass_mime_types"
                 >pass_mime_types</a>, or if after filtering the subparts of the
                 message, the message ends up empty.
    
                 <p>Note this action is not taken if after filtering the message
                 still contains content.  In that case the message is always
                 forwarded on to the list membership.
    
                 <p>When messages are discarded, a log entry is written
                 containing the Message-ID of the discarded message.  When
                 messages are rejected or forwarded to the list owner, a reason
                 for the rejection is included in the bounce message to the
                 original author.  When messages are preserved, they are saved in
                 a special queue directory on disk for the site administrator to
                 view (and possibly rescue) but otherwise discarded.  This last
                 option is only available if enabled by the site
                 administrator.
uk: Якщо повідомлення відповідає правилам фільтрування вмісту, виконується одна
                 з таких дій, тобто, коли головний тип вмісту відповідає одному
                 з <a href="?VARHELP=contentfilter/filter_mime_types"
                 >filter_mime_types</a>, або головний тип 
                 <strong>не</strong> відповідає одному з 
                 <a href="?VARHELP=contentfilter/pass_mime_types"
                 >pass_mime_types</a>, або якщо після фільтрування частин
                 повідомлення, воно стає порожнім.
    
                 <p>Зверніть увагу, ця дія не виконується, якщо після
                 фільтрування повідомлення все ще має вміст.  У цьому випадку
                 повідомлення завжди пересилається керівнику списку.
    
                 <p>Якщо повідомлення відкидається, в реєстраційний журнал
                 заноситься запис з ідентифікатором(Message-ID) відкинутого
                 повідомлення.  Якщо повідомленню відмовлено, чи воно
                 пересилається керівнику списку, у відповідь автору початкового
                 повідомлення надсилається причина відмови. Якщо повідомлення
                 зберігається, воно зберігається у спеціальному каталозі
                 черги на диску, щоб адміністратор списку переглянув
                 (та можливо відновив), у іншому випадку воно відкидається.
                 Останній параметр доступний, лише якщо це дозволено
                 адміністратором вузла.

en: Bad MIME type ignored: %(spectype)s
uk: Неправильний тип MIME проігноровано: %(spectype)s

en: Digest options
uk: Параметри надсилання збірок

en: Batched-delivery digest characteristics.
uk: Характеристики надсилання збірок.

en: Can list members choose to receive list traffic bunched in digests?
uk: Чи можуть учасники отримувати список у вигляді збірок?

en: Digest
uk: Збірка

en: Regular
uk: Звичайний

en: Which delivery mode is the default for new users?
uk: Режим надсилання збірок?

en: MIME
uk: як вкладення

en: Plain
uk: в текстовому вигляді

en: When receiving digests, which format is default?
uk: Типовий формат збірок?

en: Should a digest be dispatched daily when the size threshold isn't reached?
uk: Чи надсилати збірку наприкінці дня, якщо збірка не досягла визначеного розміру?

en: Header added to every digest
uk: Заголовок до кожної збірки

en: Text attached (as an initial message, before the table of contents) to the top of digests.
uk: Вкладений текст (як перше повідомлення, перед змістом) на початку збірки.

en: Footer added to every digest
uk: Епілог до кожної збірки

en: Text attached (as a final message) to the bottom of digests.
uk: Вкладений текст (як останнє повідомлення) наприкінці збірки.

en: How often should a new digest volume be started?
uk: Коли слід починати новий том збірки?

en: When a new digest volume is started, the volume number is
                 incremented and the issue number is reset to 1.
uk: Коли починається новий том збірок, номер тому збільшується
                 та номер видання скидається на 1.

en: Should Mailman start a new digest volume?
uk: Почати новий том збірок?

en: Setting this option instructs Mailman to start a new volume
                 with the next digest sent out.
uk: Встановлення цього параметра призведе до початку нового тому
                 з відправкою наступної збірки.

en: Should Mailman send the next digest right now, if it is not
                 empty?
uk: Надіслати наступну збірку негайно, якщо вона не порожня?

en: The next digest will be sent as volume
                %(volume)s, number %(number)s
uk: Наступну збірку буде надіслано як том
                %(volume)s, за номером %(number)s

en: A digest has been sent.
uk: Збірку надіслано.

en: There was no digest to send.
uk: Збірка порожня, надсилання не буде.

en: Invalid value for variable: %(property)s
uk: Неправильне значення змінної: %(property)s

en: Bad email address for option %(property)s: %(error)s
uk: Неправильна адреса для параметра %(property)s: %(error)s

en: The following illegal substitution variables were
                    found in the <code>%(property)s</code> string:
                    <code>%(bad)s</code>
                    <p>Your list may not operate properly until you correct this
                    problem.
uk: Знайдено наступні неправильні заміни змінних у рядку
                    <code>%(property)s</code>:
                    <code>%(bad)s</code>
                    <p>Ваш список не буде працювали відповідним чином, доки ви
                    не усунете цю проблему.

en: Your <code>%(property)s</code> string appeared to
                        have some correctable problems in its new value.
                        The fixed value will be used instead.  Please
                        double check that this is what you intended.
uk: Нове значення рядку <code>%(property)s</code> здається має деякі
                        проблеми, які можна виправити.
                        Буде використано виправлене значення.  Перевірте
                        що ви мали на увазі саме це.

en: General Options
uk: Загальні параметри

en: Conceal the member's address
uk: Маскувати адресу учасника

en: Acknowledge the member's posting
uk: Сповіщати відправника про отримання

en: Do not send a copy of a member's own post
uk: Не надсилати учаснику копію власних повідомлень

en: Filter out duplicate messages to list members (if possible)
uk: Фільтрувати дубльовані повідомлення до учасників (якщо можливо)

en: Fundamental list characteristics, including descriptive
                info and basic behaviors.
uk: Загальні характеристики списку, опис та базова поведінка включно.

en: General list personality
uk: Загальна інформація про список

en: The public name of this list (make case-changes only).
uk: Назва списку розсилки (можливі лише зміни регістру).

en: The capitalization of this name can be changed to make it
                 presentable in polite company as a proper noun, or to make an
                 acronym part all upper case, etc.  However, the name will be
                 advertised as the email address (e.g., in subscribe confirmation
                 notices), so it should <em>not</em> be otherwise altered.  (Email
                 addresses are not case sensitive, but they are sensitive to
                 almost everything else :-)
uk: У цьому імені можна зробити зміни регістру, щоб зробити його більш
                 презентабельним та схожим на іменник, або виділити акронім у
                 назві великими літерами, тощо.  Проте, назву буде представлено
                 як електронну адресу (наприклад, у інформації про
                 підтвердження підписки), тому її <em>не можна</em> змінювати
                 іншим чином. (Електронні адреси не чутливі до регістру, але
                 вони чутливі до майже всього іншого :-)

en: The list administrator email addresses.  Multiple
                 administrator addresses, each on separate line is okay.
uk: Адреси адміністраторів списку розсилки. Ви можете визначити декілька
                 адрес, по одній у рядку.

en: There are two ownership roles associated with each mailing
                 list.  The <em>list administrators</em> are the people who have
                 ultimate control over all parameters of this mailing list.  They
                 are able to change any list configuration variable available
                 through these administration web pages.
    
                 <p>The <em>list moderators</em> have more limited permissions;
                 they are not able to change any list configuration variable, but
                 they are allowed to tend to pending administration requests,
                 including approving or rejecting held subscription requests, and
                 disposing of held postings.  Of course, the <em>list
                 administrators</em> can also tend to pending requests.
    
                 <p>In order to split the list ownership duties into
                 administrators and moderators, you must
                 <a href="passwords">set a separate moderator password</a>,
                 and also provide the <a href="?VARHELP=general/moderator">email
                 addresses of the list moderators</a>.  Note that the field you
                 are changing here specifies the list administrators.
uk: Є дві ролі пов'язані із власністю на кожен список розсилки.
                 <em>Адміністратори списку</em> - особи, які мають необмежений
                 контроль над усіма параметрами списку розсилки.  Вони
                 можуть змінювати будь-які параметри, доступні через
                 WEB-сторінки інтерфейсу адміністратора.
    
                 <p><em>Керівники списку(модератори)</em> більш обмежені у
                 можливостях; вони не можуть змінювати параметри, але можуть
                 виконувати адміністративні операції, до яких входять схвалення
                 чи відхилення запитів на підписку та відкладених на розгляд
                 повідомлень.  Звичайно, <em>адміністратори списку</em> також
                 можуть обробляти відкладені запити.
    
                 <p>У випадку розділення повноважень на адміністраторів та
                 керівників, необхідно <a href="passwords">встановити окремий
                 пароль керівника</a>, та вказати
                 <a href="?VARHELP=general/moderator">електронні
                 адреси керівників списку</a>.  Зверніть увагу, поле яке ви
                 зараз змінюєте визначає перелік адміністраторів.

en: The list moderator email addresses.  Multiple
                 moderator addresses, each on separate line is okay.
uk: Адреси керівників списку розсилки. Ви можете визначити декілька адрес,
                 по одній у рядку.

en: There are two ownership roles associated with each mailing
                 list.  The <em>list administrators</em> are the people who have
                 ultimate control over all parameters of this mailing list.  They
                 are able to change any list configuration variable available
                 through these administration web pages.
    
                 <p>The <em>list moderators</em> have more limited permissions;
                 they are not able to change any list configuration variable, but
                 they are allowed to tend to pending administration requests,
                 including approving or rejecting held subscription requests, and
                 disposing of held postings.  Of course, the <em>list
                 administrators</em> can also tend to pending requests.
    
                 <p>In order to split the list ownership duties into
                 administrators and moderators, you must
                 <a href="passwords">set a separate moderator password</a>,
                 and also provide the email addresses of the list moderators in
                 this section.  Note that the field you are changing here
                 specifies the list moderators.
uk: Є дві ролі пов'язані із власністю на кожен список розсилки.
                 <em>Адміністратори списку</em> - особи, які мають необмежений
                 контроль над усіма параметрами списку розсилки.  Вони
                 можуть змінювати будь-які параметри, доступні через
                 WEB-сторінки інтерфейсу адміністратора.
    
                 <p><em>Керівники списку(модератори)</em> більш обмежені у
                 можливостях; вони не можуть змінювати параметри, але можуть
                 виконувати адміністративні операції, до яких входять схвалення
                 чи відхилення запитів на підписку та відкладених на розгляд
                 повідомлень.  Звичайно, <em>адміністратори списку</em> також
                 можуть обробляти відкладені запити.
    
                 <p>У випадку розділення повноважень на адміністраторів та
                 керівників, необхідно <a href="passwords">встановити окремий
                 пароль керівника</a>, та вказати
                 <a href="?VARHELP=general/moderator">електронні
                 адреси керівників списку</a>. Зверніть увагу, поле яке ви
                 зараз змінюєте визначає перелік керівників.

en: A terse phrase identifying this list.
uk: Стисла фраза, що описує цей список розсилки.

en: This description is used when the mailing list is listed with
                    other mailing lists, or in headers, and so forth.  It should
                    be as succinct as you can get it, while still identifying what
                    the list is.
uk: Цей опис використовується при показі переліку списків розсилки,
                   при показі заголовку списку розсилки, тощо.  Він повинен
                   бути максимально коротким, але водночас достатнім для
                   розуміння тематики списку.

en: An introductory description - a few paragraphs - about the
                 list.  It will be included, as html, at the top of the listinfo
                 page.  Carriage returns will end a paragraph - see the details
                 for more info.
uk: Початковий опис - декілька параграфів - про список.
                 Його буде включено у html вигляді на головній сторінці
                 інформації про список розсилки.  Символи переносу рядка
                 закінчують абзац - додаткову інформацію дивіться у подробицях.

en: The text will be treated as html <em>except</em> that
                 newlines will be translated to &lt;br&gt; - so you can use links,
                 preformatted text, etc, but don't put in carriage returns except
                 where you mean to separate paragraphs.  And review your changes -
                 bad html (like some unterminated HTML constructs) can prevent
                 display of the entire listinfo page.
uk: Цей текст трактуватиметься як html <em>за винятком</em> того, що
                 символи переносу рядка перетворюватимуться у &lt;br&gt; - тому
                 ви можете використовувати посилання, форматований текст, тощо,
                 але не розривайте рядки, крім випадків де бажаєте розділити
                 абзаци.  Перевірте ваші зміни - неправильний html код
                 (наприклад незавершені HTML конструкції) можуть зашкодити
                 правильному відображенню усієї сторінки з інформацією про список.

en: Prefix for subject line of list postings.
uk: Префікс для рядка теми у повідомленнях списку.

en: This text will be prepended to subject lines of messages
                 posted to the list, to distinguish mailing list messages in
                 mailbox summaries.  Brevity is premium here, it's ok to shorten
                 long mailing list names to something more concise, as long as it
                 still identifies the mailing list.
                 You can also add a sequential number by %%d substitution
                 directive. eg.; [listname %%d] -> [listname 123]
                                (listname %%05d) -> (listname 00123)
uk: Цей текст буде вставлятись у початок рядка теми повідомлень, що
                 надсилатимуться до списку, щоб у поштових скриньках відрізняти
                 повідомлення зі списку від інших. Тут важлива стислість,
                 непогано буде скоротити довгі назви поштових висків до
                 чогось більш стислого, що все ще ідентифікує список розсилки.             Також можна додати серійний номер, використовуючи директиву %%d
                 наприклад; [listname %%d] -> [listname 123]
                                (listname %%05d) -> (listname 00123)

en: Hide the sender of a message, replacing it with the list
                 address (Removes From, Sender and Reply-To fields)
uk: Приховувати відправника повідомлення, замінювати його адресою списку
                 (Видаляє поля From, Sender та Reply-To)

en: <tt>Reply-To:</tt> header munging
uk: Обробка заголовка <t>Reply-To:</tt>

en: Should any existing <tt>Reply-To:</tt> header found in the
                 original message be stripped?  If so, this will be done
                 regardless of whether an explict <tt>Reply-To:</tt> header is
                 added by Mailman or not.
uk: Чи потрібно відсікати <tt>Reply-To:</tt> заголовок оригінального
                 повідомлення?  Якщо так, це робитиметься незважаючи на те,
                 чи Mailman додав певний заголовок <tt>Reply-To:</tt>, чи ні.

en: Explicit address
uk: Певна адреса

en: Poster
uk: Відправник

en: This list
uk: Цей список

en: Where are replies to list messages directed?
                 <tt>Poster</tt> is <em>strongly</em> recommended for most mailing
                 lists.
uk: Куди направляти відповіді на повідомлення списку?
                 <tt>Відправник</tt> - <em>наполегливо</em> рекомендується
                 для більшості списків розсилки.

en: Explicit <tt>Reply-To:</tt> header.
uk: Певний заголовок <tt>Reply-To:</tt>.

en: Umbrella list settings
uk: Параметри списку-парасольки

en: Send password reminders to, eg, "-owner" address instead of
                 directly to user.
uk: Надсилати нагадування паролів на, так звану "-owner" адресу, а не безпосередньо користувачу.

en: Set this to yes when this list is intended to cascade only
                 to other mailing lists.  When set, meta notices like
                 confirmations and password reminders will be directed to an
                 address derived from the member's address - it will have the
                 value of "umbrella_member_suffix" appended to the member's
                 account name.
uk: Встановіть це у Так, якщо цей список служить лише каскадом для інших списків
                 розсилки. При цьому, сповіщення, такі як підтвердження та
                 нагадування паролів, направлятимуться за адресою отриманою з
                 адреси учасника - вона матиме значення
                 поля "umbrella_member_suffix" додане до назви облікового
                 рахунка учасника.

en: Suffix for use when this list is an umbrella for other
                 lists, according to setting of previous "umbrella_list"
                 setting.
uk: Суфікс що використовується, коли цей список є парасолькою для інших списків,
                 в залежності від поля "umbrella_list".

en: When "umbrella_list" is set to indicate that this list has
                 other mailing lists as members, then administrative notices like
                 confirmations and password reminders need to not be sent to the
                 member list addresses, but rather to the owner of those member
                 lists.  In that case, the value of this setting is appended to
                 the member's account name for such notices.  `-owner' is the
                 typical choice.  This setting has no effect when "umbrella_list"
                 is "No".
uk: Коли "umbrella_list" встановлено у значення, яке означає що учасниками
                 списку є інші списки, то адміністративні повідомлення, такі як
                 підтвердження чи нагадування паролів, повинні надсилатись не
                 за адресою учасників, а за адресою власників цих списків
                 розсилки.  У цьому випадку, для таких повідомлень значення
                 цього поля додається до назви облікового рахунку учасника.
                 Типовим варіантом є`-owner'. Якщо "umbrella_list" встановлено
                 у "Ні" - тоді це поле ні на що не впливає.

en: Send monthly password reminders?
uk: Надсилати щомісяця нагадування паролю?

en: Turn this on if you want password reminders to be sent once
                 per month to your members.  Note that members may disable their
                 own individual password reminders.
uk: Ввімкніть цей параметр, якщо бажаєте щоб учасникам відсилались щомісячні
                 повідомлення з нагадуванням паролів.  Зверніть увагу, учасники
                 можуть вимкнути нагадування власного паролю у своїх параметрах.

en: List-specific text prepended to new-subscriber welcome
                 message
uk: Специфічний для списку текст, що вставляється на початку привітального
                 повідомлення до нових учасників

en: This value, if any, will be added to the front of the
                 new-subscriber welcome message.  The rest of the welcome message
                 already describes the important addresses and URLs for the
                 mailing list, so you don't need to include any of that kind of
                 stuff here.  This should just contain mission-specific kinds of
                 things, like etiquette policies or team orientation, or that kind
                 of thing.
    
                 <p>Note that this text will be wrapped, according to the
                 following rules:
                 <ul><li>Each paragraph is filled so that no line is longer than
                         70 characters.
                     <li>Any line that begins with whitespace is not filled.
                     <li>A blank line separates paragraphs.
                 </ul>
uk: Якщо вказано значення у цьому полі, воно буде вставлене на початку
                 привітального повідомлення, що відправляється новим учасникам
                 списку.  Залишок привітального повідомлення вже описує важливі
                 електронні адреси та URL посилання списку розсилки, тому
                 немає потреби вказувати тут подібну інформацію. Тут
                 можна вказати специфічні речі, наприклад правила поведінки,
                 чи сферу інтересів команди, або щось подібне.
    
                 <p>Зверніть увагу, довгі рядки будуть розбиватись згідно
                 таким правилам:
                 <ul><li>Кожен абзац заповнюється рядками не довшими за 70 літер.
                     <li>Будь-які рядки що починаються з пропусків не
                         заповнюються.
                     <li>Пустий рядок розділяє абзаци.
                 </ul>

en: Send welcome message to newly subscribed members?
uk: Надсилати вітання новим учасникам списку?

en: Turn this off only if you plan on subscribing people manually
                 and don't want them to know that you did so.  This option is most
                 useful for transparently migrating lists from some other mailing
                 list manager to Mailman.
uk: Вимкніть це лише якщо збираєтесь підписувати учасників власноруч та
                 та не бажаєте, щоб вони знали про це. Цей параметр найбільш
                 корисний для прозорого перенесення списків з деякого іншого
                 менеджера списків розсилки у Mailman.

en: Text sent to people leaving the list.  If empty, no special
                 text will be added to the unsubscribe message.
uk: Текст, що надсилатиметься особам, які залишають список.  Якщо порожній, до
                 повідомлення про припинення підписки не додаватиметься
                 спеціальний текст.

en: Send goodbye message to members when they are unsubscribed?
uk: Надсилати прощальне повідомлення особам, що залишають список?

en: Should the list moderators get immediate notice of new
                 requests, as well as daily notices about collected ones?
uk: Чи повинні керівники списку отримувати негайне сповіщення про нові запити,
                 а також щоденне зведення про згруповані запити?

en: List moderators (and list administrators) are sent daily
                 reminders of requests pending approval, like subscriptions to a
                 moderated list, or postings that are being held for one reason or
                 another.  Setting this option causes notices to be sent
                 immediately on the arrival of new requests as well.
uk: Керівникам списку (та адміністраторам) щоденно надсилаються нагадування про
                 запити, що очікують розгляду, наприклад, запити підписки на
                 контрольований список, або відкладені, з різних причин,
                 повідомлення для розгляду.  Встановлення цього параметра
                 визначає чи надсилатимуться ці повідомлення образу при
                 надходженні нових запитів.

en: Should administrator get notices of subscribes and
                 unsubscribes?
uk: Чи повинен адміністратор отримувати сповіщення, коли учасники
                 припиняють підписку?

en: Send mail to poster when their posting is held for approval?
uk: Надсилати сповіщення відправнику, коли його повідомлення отримує схвалення?

en: Additional settings
uk: Додаткові параметри

en: Emergency moderation of all list traffic.
uk: Увімкнути превентивну перевірку листів усіх списків розсилки.

en: When this option is enabled, all list traffic is emergency
                 moderated, i.e. held for moderation.  Turn this option on when
                 your list is experiencing a flamewar and you want a cooling off
                 period.
uk: Коли увімкнуто цей параметр, всі повідомлення списку примусово
                 відкладаються для розгляду.  Вмикайте цей параметр коли у
                 вашому списку спалахнула перепалка та ви хочете розрядити
                 середовище на деякий час.

en: Default options for new members joining this list.<input
                 type="hidden" name="new_member_options" value="ignore">
uk: Типові параметри для нових учасників списку.<input
                 type="hidden" name="new_member_options" value="ignore">

en: When a new member is subscribed to this list, their initial
                 set of options is taken from this variable's setting.
uk: Коли на список підписується новий учасник, початкові значення його
                 параметрів встановлюються зі значень цих змінних.

en: (Administrivia filter) Check postings and intercept ones
                 that seem to be administrative requests?
uk: (Адміністративний фільтр) Перевіряти повідомлення, що надсилаються та
                 відбирати ті, які схожі на адміністративні запити?

en: Administrivia tests will check postings to see whether it's
                 really meant as an administrative request (like subscribe,
                 unsubscribe, etc), and will add it to the the administrative
                 requests queue, notifying the administrator of the new request,
                 in the process.
uk: Адміністративний фільтр перевірятиме повідомлення, що надсилаються, щоб
                 визначити чи вони є адміністративними запитами (наприклад
                 запитами на підписку, припинення підписки, тощо), та
                 додаватимуть їх до черги адміністративних запитів,
                 а також будуть сповіщати адміністратора про ці нові запити.

en: Maximum length in kilobytes (KB) of a message body.  Use 0
                 for no limit.
uk: Максимальна довжина у кілобайтах (Кб) вмісту повідомлення. Використовуйте 0
                 щоб зняти обмеження.

en: Host name this list prefers for email.
uk: Назва комп'ютера якій надається перевага для електронних адрес списку.

en: The "host_name" is the preferred name for email to
                 mailman-related addresses on this host, and generally should be
                 the mail host's exchanger address, if any.  This setting can be
                 useful for selecting among alternative names of a host that has
                 multiple addresses.
uk: "host_name" є назвою, якій надається перевага для електронних адрес, що
                 мають відношення до mailman на цьому комп'ютері, та взагалі
                 мусить бути адресою поштового сервера, якщо він є.  Цей
                 параметр може бути корисний для вибору серед альтернативних
                 назв цього комп'ютера, якщо їх декілька.

en: Should messages from this mailing list include the
                     <a href="http://www.faqs.org/rfcs/rfc2369.html">RFC 2369</a>
                     (i.e. <tt>List-*</tt>) headers?  <em>Yes</em> is highly
                     recommended.
uk: Чи повинні повідомлення цього списку включати
                     <a href="http://www.faqs.org/rfcs/rfc2369.html">RFC 2369</a>
                     (тобто <tt>List-*</tt>) заголовки? Наполегливо
                     рекомендується вказати <em>Так</em>.

en: RFC 2369 defines a set of List-* headers that are
                     normally added to every message sent to the list membership.
                     These greatly aid end-users who are using standards compliant
                     mail readers.  They should normally always be enabled.
    
                     <p>However, not all mail readers are standards compliant yet,
                     and if you have a large number of members who are using
                     non-compliant mail readers, they may be annoyed at these
                     headers.  You should first try to educate your members as to
                     why these headers exist, and how to hide them in their mail
                     clients.  As a last resort you can disable these headers, but
                     this is not recommended (and in fact, your ability to disable
                     these headers may eventually go away).
uk: RFC 2369 визначає набір List-* заголовків, які зазвичай додаються до кожного
                     повідомлення, що надсилаються до списків розсилки.
                     Це дуже допомагає користувачам, які користуються
                     стандартними програмами читання пошти.  За звичайних
                     обставин ці заголовки треба вмикати завжди.
    
                     <p>Але, поки що не всі програми читання пошти відповідають
                     стандартам, тому, якщо більшість учасників списку
                     користуються такими програмами читання пошти, їх можуть
                     дратувати ці заголовки.
                     Але спочатку треба пояснити учасникам вашого списку навіщо
                     ці заголовки, та як їх приховати у їх поштових програмах.
                     Як останній захід, ви можете вимкнути ці заголовки, але це
                     не рекомендується (фактично, можливість вимкнути
                     ці заголовки може зрештою бути видалена).

en: Should postings include the <tt>List-Post:</tt> header?
uk: Чи повинні повідомлення містити заголовок <tt>List-Post:</tt>?

en: The <tt>List-Post:</tt> header is one of the headers
                 recommended by
                 <a href="http://www.faqs.org/rfcs/rfc2369.html">RFC 2369</a>.
                 However for some <em>announce-only</em> mailing lists, only a
                 very select group of people are allowed to post to the list; the
                 general membership is usually not allowed to post.  For lists of
                 this nature, the <tt>List-Post:</tt> header is misleading.
                 Select <em>No</em> to disable the inclusion of this header. (This
                 does not affect the inclusion of the other <tt>List-*:</tt>
                 headers.)
uk: Заголовок <tt>List-Post:</tt> є одним з заголовків рекомендованих у
                 <a href="http://www.faqs.org/rfcs/rfc2369.html">RFC 2369</a>.
                 Але у деякі списки розсилки <em>призначені лише для
                 анонсів</em>, дозволено надсилати повідомлення лише вибраній
                 групі осіб; звичайним учасникам надсилання не дозволене. У
                 списках такого роду заголовок <tt>List-Post:</tt> вводить в
                 оману.  Щоб вимкнути додавання цього заголовка виберіть
                 <em>Ні</em>. (Це не впливає на включення інших
                 <tt>List-*:</tt> заголовків.)

en: Discard held messages older than this number of days.
                Use 0 for no automatic discarding.
uk: Видалити відкладені повідомлення старіші за вказану кількість діб.
                Використовуйте 0 для вимикання автоматичного видалення.

en: <b>real_name</b> attribute not
                changed!  It must differ from the list's name by case
                only.
uk: Атрибут <b>real_name</b> не змінено!
                Він повинен відрізнятись від назви списку лише регістром
                літер.

en: You cannot add a Reply-To: to an explicit
                address if that address is blank.  Resetting these values.
uk: Не можна додавати Reply-To: до певним чином вказаної адреси
                якщо ця адреса порожня. Відновлення цих значень.

en: Language&nbsp;options
uk: Мовні&nbsp;налаштовування

en: Natural language (internationalization) options.
uk: Параметри мови (інтернаціоналізація).

en: Default language for this list.
uk: Типова мова цього списку розсилки.

en: This is the default natural language for this mailing list.
                 If <a href="?VARHELP=language/available_languages">more than one
                 language</a> is supported then users will be able to select their
                 own preferences for when they interact with the list.  All other
                 interactions will be conducted in the default language.  This
                 applies to both web-based and email-based messages, but not to
                 email posted by list members.
uk: Типова мова цього списку розсилки. Якщо підтримується
                 <a href="?VARHELP=language/available_languages">більш ніж
                 одна мова</a>, тоді користувачі матимуть змогу вибрати мову
                 взаємодії зі списком за власним бажанням. Вся інша взаємодія
                 проводитиметься типовою мовою. Це стосується як WEB-інтерфейсу,
                 так і поштового інтерфейсу, але не повідомлень списку
                 розсилки, які відправляються учасниками.

en: Languages supported by this list.
uk: Мови, що підтримуються цим списком розсилки.

en: These are all the natural languages supported by this list.
                 Note that the
                 <a href="?VARHELP=language/preferred_language">default
                 language</a> must be included.
uk: Це всі мови, що підтримуються цим списком розсилки. Зверніть увагу,
                 <a href="?VARHELP=language/preferred_language">типова
                 мова</a> повинна бути включеною.

en: Always
uk: Завжди

en: As needed
uk: При необхідності

en: Never
uk: Ніколи

en: Encode the
                 <a href="?VARHELP=general/subject_prefix">subject
                 prefix</a> even when it consists of only ASCII characters?
uk: Кодувати
                 <a href="?VARHELP=general/subject_prefix">префікс теми
                 </a> навіть якщо він складається лише з ASCII символів?

en: If your mailing list's default language uses a non-ASCII
                 character set and the prefix contains non-ASCII characters, the
                 prefix will always be encoded according to the relevant
                 standards.  However, if your prefix contains only ASCII
                 characters, you may want to set this option to <em>Never</em> to
                 disable prefix encoding.  This can make the subject headers
                 slightly more readable for users with mail readers that don't
                 properly handle non-ASCII encodings.
    
                 <p>Note however, that if your mailing list receives both encoded
                 and unencoded subject headers, you might want to choose <em>As
                 needed</em>.  Using this setting, Mailman will not encode ASCII
                 prefixes when the rest of the header contains only ASCII
                 characters, but if the original header contains non-ASCII
                 characters, it will encode the prefix.  This avoids an ambiguity
                 in the standards which could cause some mail readers to display
                 extra, or missing spaces between the prefix and the original
                 header.
uk: Якщо ваша типова мова списку розсилки використовує не-ASCII
                 набір символів, та префікс містить не-ASCII символи,
                 префікс буде завжди кодуватись відповідно стандартам.
                 Але, якщо префікс містить лише ASCII символи, ви можете
                 встановити цей параметр у <em>Ніколи</em>, що заборонить
                 кодування префікса.  Це може зробити заголовки теми
                 більш зручними для читання, для учасників, поштові програми
                 яких не здатні правильно обробляти не-ASCII кодування.
    
                 <p>Але зверніть увагу, якщо у вашому списку розсилки
                 трапляються як кодовані так і не кодовані заголовки, ви
                 можете обрати <em>При необхідності</em>.  Тоді Mailman не буде
                 кодувати ASCII префікси, якщо залишок заголовка містить лише
                 ASCII символи, але якщо у початковому заголовку містились
                 не-ASCII символи, префікс буде закодовано.  Це позбавляє
                 двозначності у стандартах, що могло б змусити деякі програми
                 читання пошти відображати додаткові пропуски, або пропускати
                 пропуски між префіксом та оригінальним заголовком.

en: Membership&nbsp;Management...
uk: Керування&nbsp;підпискою...

en: Membership&nbsp;List
uk: Перелік&nbsp;учасників

en: Mass&nbsp;Subscription
uk: Масове&nbsp;додавання&nbsp;учасників

en: Mass&nbsp;Removal
uk: Масове&nbsp;видалення&nbsp;учасників

en: Non-digest&nbsp;options
uk: Параметри&nbsp;звичайного&nbsp;надсилання

en: Policies concerning immediately delivered list traffic.
uk: Правила стосовно негайного надсилання повідомлень списку.

en: Can subscribers choose to receive mail immediately, rather
                 than in batched digests?
uk: Чи можуть учасники обрати негайне отримання повідомлень, на відміну від
                 отримання збірок?

en: Full Personalization
uk: Повна персоналізація

en: Should Mailman personalize each non-digest delivery?
                     This is often useful for announce-only lists, but <a
                     href="?VARHELP=nondigest/personalize">read the details</a>
                     section for a discussion of important performance
                     issues.
uk: Чи потрібно Mailman втілювати кожну доставку не у режимі збірок?
                     Це корисно для списків анонсів, але детальне обговорення 
                     важливих зауважень про швидкодію <a
                     href="?VARHELP=nondigest/personalize">читайте у розділі з подробицями</a>.

en: Normally, Mailman sends the regular delivery messages to
                     the mail server in batches.  This is much more efficent
                     because it reduces the amount of traffic between Mailman and
                     the mail server.
    
                     <p>However, some lists can benefit from a more personalized
                     approach.  In this case, Mailman crafts a new message for
                     each member on the regular delivery list.  Turning this
                     feature on may degrade the performance of your site, so you
                     need to carefully consider whether the trade-off is worth it,
                     or whether there are other ways to accomplish what you want.
                     You should also carefully monitor your system load to make
                     sure it is acceptable.
    
                     <p>Select <em>No</em> to disable personalization and send
                     messages to the members in batches.  Select <em>Yes</em> to
                     personalize deliveries and allow additional substitution
                     variables in message headers and footers (see below).  In
                     addition, by selecting <em>Full Personalization</em>, the
                     <code>To</code> header of posted messages will be modified to
                     include the member's address instead of the list's posting
                     address.
    
                     <p>When personalization is enabled, a few more expansion
                     variables can be included in the <a
                     href="?VARHELP=nondigest/msg_header">message header</a> and
                     <a href="?VARHELP=nondigest/msg_footer">message footer</a>.
    
                     <p>These additional substitution variables will be available
                     for your headers and footers, when this feature is enabled:
    
                     <ul><li><b>user_address</b> - The address of the user,
                             coerced to lower case.
                         <li><b>user_delivered_to</b> - The case-preserved address
                             that the user is subscribed with.
                         <li><b>user_password</b> - The user's password.
                         <li><b>user_name</b> - The user's full name.
                         <li><b>user_optionsurl</b> - The url to the user's option
                             page.
                     </ul>
uk: За звичайних обставин, Mailman надсилає звичайні повідомлення до поштового
                     сервера пачками. Це значно ефективніше, бо зменшує трафік
                     між Mailman та поштовим сервером.
    
                     <p>Але для деяких списків більш корисний інший підхід. У
                     цьому випадку, Mailman створює нове повідомлення
                     для кожного учасника списку розсилки. Ввімкнення цієї
                     властивості може знизити швидкодію вашого вузла, тому слід
                     уважно зважити чи варто її вмикати, або ж є інші шляхи
                     досягнути бажаного. Також слід уважно спостерігати
                     швидкодію вашої системи, щоб знати, що вона задовільна.
    
                     <p>Щоб вимкнути персоналізацію, та надсилати повідомлення
                     учасникам пачками, виберіть <em>Ні</em>.
                     Для персональної доставки та додаткової заміни
                     змінних у заголовках повідомлень (дивіться нижче),
                     виберіть <em>Так</em>. До того ж, при виборі <em>Повна
                     персоналізація</em>, заголовок <code>To</code> у
                     повідомленнях, що надсилаються буде змінено з адреси
                     списку, на адресу отримувача.
                     <p>При ввімкненні персоналізації, у <a
                     href="?VARHELP=nondigest/msg_header">заголовок
                     повідомлення</a> та
                     <a href="?VARHELP=nondigest/msg_footer">кінцівку
                     повідомлення</a>
                     можуть бути підставлені ще декілька змінних.
    
                     <p>Додаткові змінні:
    
                     <ul><li><b>user_address</b> - Адреса учасника у нижньому
                             регістрі.
                         <li><b>user_delivered_to</b> - Адреса підписки із
                             збереженням регістру.
                         <li><b>user_password</b> - Пароль учасника.
                         <li><b>user_name</b> - Повне ім'я учасника.
                         <li><b>user_optionsurl</b> - url-посилання на сторінку
                             параметрів учасника.
                     </ul>

en: When <a href="?VARHELP=nondigest/personalize">personalization</a> is enabled
    for this list, additional substitution variables are allowed in your headers
    and footers:
    
    <ul><li><b>user_address</b> - The address of the user,
            coerced to lower case.
        <li><b>user_delivered_to</b> - The case-preserved address
            that the user is subscribed with.
        <li><b>user_password</b> - The user's password.
        <li><b>user_name</b> - The user's full name.
        <li><b>user_optionsurl</b> - The url to the user's option
            page.
    </ul>
uk: Якщо для цього списку ввімкнено
    <a href="?VARHELP=nondigest/personalize">персоналізацію</a>,
    дозволяються використання додаткових змінних у заголовках та кінцівках
     повідомлень:
    
    <ul><li><b>user_address</b> - Адреса учасника у нижньому регістрі.
         <li><b>user_delivered_to</b> - Адреса підписки із збереженням регістру.
         <li><b>user_password</b> - Пароль учасника.
         <li><b>user_name</b> - Повне ім'я учасника.
         <li><b>user_optionsurl</b> - url-посилання на сторінку параметрів
            учасника.
    </ul>

en: Header added to mail sent to regular list members
uk: Заголовок, що додається до повідомлень списку

en: Text prepended to the top of every immediately-delivery
                 message.
uk: Текст, що вставляється вгорі кожного повідомлення негайної доставки.

en: Footer added to mail sent to regular list members
uk: Епілог, що додається до повідомлень списку

en: Text appended to the bottom of every immediately-delivery
                 message.
uk: Текст, що вставляється внизу кожного повідомлення негайної доставки.

en: Scrub attachments of regular delivery message?
uk: Вичистити вкладення з повідомлень, що доставляються звичайним шляхом?

en: When you scrub attachments, they are stored in the archive
                 area and links are made in the message so that the member can
                 access them via a web browser. If you want the attachments to
                 totally disappear, you can use content filtering options.
uk: Коли ви вичищаєте вкладення, вони зберігаються у архівній області,
                 та на них робляться посилання у повідомленні, тож кожен
                 учасник списку може відкрити його веб-переглядачем. Якщо ви
                 бажаєте повністю позбутись вкладень, слід використовувати фільтр вмісту.

en: Passwords
uk: Паролі

en: Privacy options...
uk: Параметри конфіденційності...

en: Subscription&nbsp;rules
uk: Правила&nbsp;підписки

en: Sender&nbsp;filters
uk: Фільтрація&nbsp;відправників

en: Recipient&nbsp;filters
uk: Фільтрація&nbsp;отримувачів

en: Spam&nbsp;filters
uk: Фільтрація&nbsp;спаму

en: None
uk: Немає

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Require approval
uk: Отримати схвалення

en: Confirm and approve
uk: Підтвердити та отримати схвалення

en: What steps are required for subscription?<br>
uk: Що потрібно, щоб підписатись?<br>

en: None - no verification steps (<em>Not
                               Recommended </em>)<br>
                               Confirm (*) - email confirmation step required <br>
                               Require approval - require list administrator
                               Approval for subscriptions <br>
                               Confirm and approve - both confirm and approve
                               
                               <p>(*) when someone requests a subscription,
                               Mailman sends them a notice with a unique
                               subscription request number that they must reply to
                               in order to subscribe.<br>
    
                               This prevents mischievous (or malicious) people
                               from creating subscriptions for others without
                               their consent.
uk: Нічого - без перевірок (<em>Не рекомендується</em>)<br>
                               Підтвердити (*) - вимагається підтвердження
                               електронною поштою<br>
                               Отримати схвалення - вимагається схвалення
                               підписки адміністратором<br>
                               Підтвердити та отримати схвалення - вимагається
                               як підтвердження так і схвалення
                               
                               <p>(*) коли хтось запитує підписку,
                               Mailman надсилає повідомлення з унікальним
                               номером, який треба вказати у 
                               повідомленні з підтвердженням.<br>
    
                               Це запобігає спробам зловмисних осіб підписувати
                               інших без їх згоди.

en: Confirm (*) - email confirmation required <br>
                               Require approval - require list administrator
                               approval for subscriptions <br>
                               Confirm and approve - both confirm and approve
                               
                               <p>(*) when someone requests a subscription,
                               Mailman sends them a notice with a unique
                               subscription request number that they must reply to
                               in order to subscribe.<br> This prevents
                               mischievous (or malicious) people from creating
                               subscriptions for others without their consent.
uk: Підтвердити (*) - вимагається підтвердження електронною поштою<br>
                               Отримати схвалення - вимагається схвалення
                               підписки адміністратором<br>
                               Підтвердити та отримати схвалення - вимагається
                               як підтвердження так і схвалення
                               
                               <p>(*) коли хтось запитує підписку,
                               Mailman надсилає повідомлення з унікальним
                               номером, який треба вказати у 
                               повідомленні з підтвердженням.<br>
                               Це запобігає спробам зловмисних осіб підписувати
                               інших без їх згоди.

en: This section allows you to configure subscription and
                membership exposure policy.  You can also control whether this
                list is public or not.  See also the
                <a href="%(admin)s/archive">Archival Options</a> section for
                separate archive-related privacy settings.
uk: Цей розділ дозволяє вам налаштувати підписку та політику участі у списку.
                Також ви можете визначити чи буде цей список публічним. Окремі
                налаштовування конфіденційності, що відносяться до створення
                архівів дивіться у
                <a href="%(admin)s/archive">Параметри створення архівів</a>.

en: Subscribing
uk: Підписка

en: Advertise this list when people ask what lists are on this
                 machine?
uk: Чи показувати цей список у переліку списків цього комп'ютера?

en: Is the list moderator's approval required for unsubscription
                 requests?  (<em>No</em> is recommended)
uk: Чи потрібне схвалення керівника списку щоб припинити підписку?
                 (Рекомендується <em>Ні</em>)

en: When members want to leave a list, they will make an
                 unsubscription request, either via the web or via email.
                 Normally it is best for you to allow open unsubscriptions so that
                 users can easily remove themselves from mailing lists (they get
                 really upset if they can't get off lists!).
    
                 <p>For some lists though, you may want to impose moderator
                 approval before an unsubscription request is processed.  Examples
                 of such lists include a corporate mailing list that all employees
                 are required to be members of.
uk: Коли учасник бажає залишити список, він надсилає, поштою або через WEB, запит
                 на припинення підписки. Краще дозволити учасникам припиняти
                 підписку на список розсилки (вони будуть дуже незадоволені,
                 якщо не матимуть змоги залишити список!)
    
                 <p>Але деякі типи списків потребують обов'язкового схвалення
                 керівника для припинення підписки. Прикладом такого списку може
                 бути корпоративний список розсилки, учасниками якого мусять
                 бути всі службовці.

en: Ban list
uk: Чорний список

en: List of addresses which are banned from membership in this
                 mailing list.
uk: Перелік адрес, яким заборонена участь у цьому списку розсилки.

en: Addresses in this list are banned outright from subscribing
                 to this mailing list, with no further moderation required.  Add
                 addresses one per line; start the line with a ^ character to
                 designate a regular expression match.
uk: Адресам з цього переліку заборонено підписуватись на список розсилки.
                 Адреси додаються по одній у рядку; якщо рядок починається з
                 символу ^ - це означає регулярний вираз.

en: Membership exposure
uk: Розголошення учасників

en: Anyone
uk: будь-хто

en: List admin only
uk: лише керівник списку

en: List members
uk: учасники

en: Who can view subscription list?
uk: Хто може переглядати перелік учасників?

en: When set, the list of subscribers is protected by member or
                 admin password authentication.
uk: Можливість перегляду списку учасників можна обмежити дозволивши його перегляд
    лише учасникам або адміністратору.

en: Show member addresses so they're not directly recognizable
                 as email addresses?
uk: Показувати адреси учасників таким чином, що їх не можна розпізнати
                 як електронні адреси?

en: Setting this option causes member email addresses to be
                 transformed when they are presented on list web pages (both in
                 text and as links), so they're not trivially recognizable as
                 email addresses.  The intention is to prevent the addresses
                 from being snarfed up by automated web scanners for use by
                 spammers.
uk: Встановлення цього параметра призводить до трансформації електронних адрес
                 при їх показі
                 на на web-сторінці (як у тексті так і у посиланнях), тому буде
                 складніше розпізнати в них електронні адреси. Це робиться щоб
                 запобігти збиранню адрес автоматичними web-сканерами
                 з метою розсилання спаму.

en: When a message is posted to the list, a series of
                moderation steps are taken to decide whether a moderator must
                first approve the message or not.  This section contains the
                controls for moderation of both member and non-member postings.
    
                <p>Member postings are held for moderation if their
                <b>moderation flag</b> is turned on.  You can control whether
                member postings are moderated by default or not.
    
                <p>Non-member postings can be automatically
                <a href="?VARHELP=privacy/sender/accept_these_nonmembers"
                >accepted</a>,
                <a href="?VARHELP=privacy/sender/hold_these_nonmembers">held for
                moderation</a>,
                <a href="?VARHELP=privacy/sender/reject_these_nonmembers"
                >rejected</a> (bounced), or
                <a href="?VARHELP=privacy/sender/discard_these_nonmembers"
                >discarded</a>,
                either individually or as a group.  Any
                posting from a non-member who is not explicitly accepted,
                rejected, or discarded, will have their posting filtered by the
                <a href="?VARHELP=privacy/sender/generic_nonmember_action">general
                non-member rules</a>.
    
                <p>In the text boxes below, add one address per line; start the
                line with a ^ character to designate a <a href=
                "http://docs.python.org/library/re.html"
                >Python regular expression</a>.  When entering backslashes, do so
                as if you were using Python raw strings (i.e. you generally just
                use a single backslash).
    
                <p>Note that non-regexp matches are always done first.
uk: Коли повідомлення надсилається у список, виконується
                серія адміністративних кроків, щоб визначити чи потрібне
                схвалення керівника чи ні. Цей розділ керує повідомленнями
                як від учасників списку, так і від інших осіб.
    
                <p>Повідомлення від учасників списку відкладаються на розгляд
                якщо ввімкнено <b>контроль повідомлень</b>.  Ви можете вказати,
                чи потрібно контролювати повідомлення учасників.
    
                <p>Повідомлення не від учасників списку автоматично
                <a href="?VARHELP=privacy/sender/accept_these_nonmembers"
                >дозволяються</a>,
                <a href="?VARHELP=privacy/sender/hold_these_nonmembers"
                >відкладаються для перегляду</a>,
                <a href="?VARHELP=privacy/sender/reject_these_nonmembers"
                >повертаються</a> (повідомляється про помилку доставки), або
                <a href="?VARHELP=privacy/sender/discard_these_nonmembers"
                >відкидаються</a>,
                або індивідуально або групами.  Будь-які повідомлення не від
                учасників для яких визначено, що їм дозволено, відмовлено чи
                вони відкидаються, фільтруються 
                <a href="?VARHELP=privacy/sender/generic_nonmember_action
                ">загальними правилами не для учасників</a>.
    
                <p>Нижче у текстових полях, додайте, по одній в рядку, адреси.
                Якщо рядок починається з символу ^ - це означає <a href=
                "http://docs.python.org/library/re.html"
                >регулярний вираз мови Python</a>.  Якщо ви вводите зворотній
                слеш, робіть це так, як у символьних рядках Python (тобто
                просто використовуйте один символ зворотного слешу).
    
                <p>Зверніть увагу, адреси що не є регулярними виразами
                обробляються в першу чергу.

en: Member filters
uk: Фільтри учасників

en: By default, should new list member postings be moderated?
uk: Затримувати та перевіряти повідомлення нових учасників?

en: Each list member has a <em>moderation flag</em> which says
                 whether messages from the list member can be posted directly to
                 the list, or must first be approved by the list moderator.  When
                 the moderation flag is turned on, list member postings must be
                 approved first.  You, the list administrator can decide whether a
                 specific individual's postings will be moderated or not.
    
                 <p>When a new member is subscribed, their initial moderation flag
                 takes its value from this option.  Turn this option off to accept
                 member postings by default.  Turn this option on to, by default,
                 moderate member postings first.  You can always manually set an
                 individual member's moderation bit by using the
                 <a href="%(adminurl)s/members">membership management
                 screens</a>.
uk: Кожен учасник списку має ознаку <em>контролю повідомлень</em>, що визначає
                 чи надсилати повідомлення учасника безпосередньо у список, чи
                 відкладати їх для розгляду керівником списку.
                 Коли контроль ввімкнено, повідомлення учасника вимагатимуть
                 схвалення. Ви, як адміністратор списку, можете вирішити,
                 чи потрібно контролювати повідомлення певного учасника.
    
                 <p>Коли підписується новий учасник, його особиста ознака
                 контролю встановлюється у значення цього параметра. Вимкніть
                 його, щоб дозволити надсилання повідомлень. Або ввімкніть,
                 щоб контролювати повідомлення.  Ви завжди можете власноруч
                 встановити індивідуальну ознаку контролю повідомлень учасника
                 використовуючи екран
                 <a href="%(adminurl)s/members">керування підпискою</a>.

en: Action to take when a moderated member posts to the
                 list.
uk: Дія, що виконується при контролі повідомлень списку.

en: <ul><li><b>Hold</b> -- this holds the message for approval
                 by the list moderators.
    
                 <p><li><b>Reject</b> -- this automatically rejects the message by
                 sending a bounce notice to the post's author.  The text of the
                 bounce notice can be <a
                 href="?VARHELP=privacy/sender/member_moderation_notice"
                 >configured by you</a>.
    
                 <p><li><b>Discard</b> -- this simply discards the message, with
                 no notice sent to the post's author.
                 </ul>
uk: <ul><li><b>Відкласти</b> -- повідомлення відкладається до розгляду
                 керівником списку.
    
                 <p><li><b>Відмовити</b> -- при отриманні повідомлення
                 відправнику надсилається сповіщення про неможливість доставки.
                 Текст сповіщення можна <a
                 href="?VARHELP=privacy/sender/member_moderation_notice"
                 >налаштувати</a>.
    
                 <p><li><b>Відкинути</b> -- повідомлення просто відкидається,
                 без будь-якого сповіщення відправника.
                 </ul>

en: Text to include in any
                 <a href="?VARHELP/privacy/sender/member_moderation_action"
                 >rejection notice</a> to
                 be sent to moderated members who post to this list.
uk: Текст що включається у повідомлення
                 <a href="?VARHELP/privacy/sender/member_moderation_action">
                 з відмовою</a>, що надсилаються
                 учасникам коли їм відмовляють у надсиланні повідомлення.

en: Non-member filters
uk: Фільтрація не учасників

en: List of non-member addresses whose postings should be
                 automatically accepted.
uk: Перелік адрес інших осіб, повідомлення від яких автоматично дозволяються.

en: List of non-member addresses whose postings will be
                 immediately held for moderation.
uk: Перелік адрес інших осіб, повідомлення від яких відкладаються до розгляду.

en: Postings from any of these non-members will be immediately
                 and automatically held for moderation by the list moderators.
                 The sender will receive a notification message which will allow
                 them to cancel their held message.  Add member addresses one per
                 line; start the line with a ^ character to designate a regular
                 expression match.
uk: Повідомлення з будь-якої з цих адрес автоматично відкладаються для
                 подальшого контролю керівниками списку.
                 Відправник отримує сповіщення, яке дає змогу відкликати
                 його. Адреси вказуються по одній у рядку;
                 рядки що починаються з символу ^ означають регулярний вираз.

en: List of non-member addresses whose postings will be
                 automatically rejected.
uk: Перелік адрес інших осіб, на повідомлення від яких автоматично
                 відправляється відмова.

en: Postings from any of these non-members will be automatically
                 rejected.  In other words, their messages will be bounced back to
                 the sender with a notification of automatic rejection.  This
                 option is not appropriate for known spam senders; their messages
                 should be
                 <a href="?VARHELP=privacy/sender/discard_these_nonmembers"
                 >automatically discarded</a>.
    
                 <p>Add member addresses one per line; start the line with a ^
                 character to designate a regular expression match.
uk: На повідомлення з будь-якої з цих адрес автоматично відсилається відмова.
                 Іншими словами, відправнику повертається його повідомлення
                 разом з сповіщенням про відмову. Цей варіант не підходить для
                 відомих спамерів; їх повідомлення повинні
                 <a href="?VARHELP=privacy/sender/discard_these_nonmembers"
                 >автоматично відкидатись</a>.
    
                 Адреси вказуються по одній у рядку;
                 рядки що починаються з символу ^ означають регулярний вираз.

en: List of non-member addresses whose postings will be
                 automatically discarded.
uk: Перелік адрес інших осіб, повідомлення від яких автоматично відкидаються.

en: Postings from any of these non-members will be automatically
                 discarded.  That is, the message will be thrown away with no
                 further processing or notification.  The sender will not receive
                 a notification or a bounce, however the list moderators can
                 optionally <a href="?VARHELP=privacy/sender/forward_auto_discards"
                 >receive copies of auto-discarded messages.</a>.
    
                 <p>Add member addresses one per line; start the line with a ^
                 character to designate a regular expression match.
uk: Повідомлення з будь-якої з цих адрес автоматично відкидається. Тобто
                 повідомлення відкидається без жодного сповіщення. Відправник не
                 отримує сповіщення чи відмову, але керівник списку має змогу
                 <a href="?VARHELP=privacy/sender/forward_auto_discards"
                 >отримати копію автоматично відкинутих повідомлень</a>.
    
                 Адреси вказуються по одній у рядку;
                 рядки що починаються з символу ^ означають регулярний вираз.

en: Action to take for postings from non-members for which no
                 explicit action is defined.
uk: Дія, що виконується з повідомленнями не від учасників, для
                 яких не визначено дії.

en: When a post from a non-member is received, the message's
                 sender is matched against the list of explicitly
                 <a href="?VARHELP=privacy/sender/accept_these_nonmembers"
                 >accepted</a>,
                 <a href="?VARHELP=privacy/sender/hold_these_nonmembers">held</a>,
                 <a href="?VARHELP=privacy/sender/reject_these_nonmembers"
                 >rejected</a> (bounced), and
                 <a href="?VARHELP=privacy/sender/discard_these_nonmembers"
                 >discarded</a> addresses.  If no match is found, then this action
                 is taken.
uk: Коли отримується повідомлення не від учасника списку розсилки,
                 відправник повідомлення перевіряється у переліках адрес
                 <a href="?VARHELP=privacy/sender/accept_these_nonmembers"
                 >яким дозволено</a>,
                 <a href="?VARHELP=privacy/sender/hold_these_nonmembers">які
                 відкладаються</a>,
                 <a href="?VARHELP=privacy/sender/reject_these_nonmembers"
                 >яким відмовлено</a> (надсилається відмова), та
                 <a href="?VARHELP=privacy/sender/discard_these_nonmembers"
                 >які відкидаються</a>.  Якщо відповідності не знайдено,
                 виконується ця дія.

en: Should messages from non-members, which are automatically
                 discarded, be forwarded to the list moderator?
uk: Чи потрібно щоб повідомлення не від учасників списку, які автоматично
                 відкидаються, пересилались керівнику списку для контролю?

en: Text to include in any rejection notice to be sent to
                 non-members who post to this list. This notice can include
                 the list's owner address by %%(listowner)s and replaces the
                 internally crafted default message.
uk: Текст, що включається у сповіщення про відмову, що надсилається не
                 учасникам списку. Ця примітка може включати
                 адресу власника списку %%(listowner)s та замінює
                 внутрішнє типове повідомлення.

en: This section allows you to configure various filters based on
                the recipient of the message.
uk: Цей розділ дозволяє налаштувати різноманітні фільтри отримувачів повідомлень.

en: Recipient filters
uk: Фільтри отримувачів

en: Must posts have list named in destination (to, cc) field
                 (or be among the acceptable alias names, specified below)?
uk: Чи повідомлення повинні мати назву списку у полях отримувачів (to, cc),
                 (або один з дозволених псевдонімів, наведених нижче)?

en: Many (in fact, most) spams do not explicitly name their
                 myriad destinations in the explicit destination addresses - in
                 fact often the To: field has a totally bogus address for
                 obfuscation.  The constraint applies only to the stuff in the
                 address before the '@' sign, but still catches all such spams.
    
                 <p>The cost is that the list will not accept unhindered any
                 postings relayed from other addresses, unless
    
                 <ol>
                     <li>The relaying address has the same name, or
    
                     <li>The relaying address name is included on the options that
                     specifies acceptable aliases for the list.
    
                 </ol>
uk: Багато (фактично більшість) спамерів не вказують назву отримувача у полі
                 адреси отримувача - фактично, часто заголовок To: містить
                 зовсім неправильну адресу.
                 Обмеження стосується лише частини адреси до символу
                 '@', але все ще відбирає весь спам такого виду.
    
                 <p>Результатом буде те, що у список не попадуть повідомлення
                 надіслані за адресами, крім випадків
    
                 <ol>
                     <li>Адреса отримувача містить назву списку
    
                     <li>Назва адреси отримувача є одним з допустимих
                     псевдонімів списку.
    
                 </ol>

en: Alias names (regexps) which qualify as explicit to or cc
                 destination names for this list.
uk: Псевдоніми (регулярні вирази), які розцінюються як to або cc
                 назви цього списку.

en: Alternate addresses that are acceptable when
                 `require_explicit_destination' is enabled.  This option takes a
                 list of regular expressions, one per line, which is matched
                 against every recipient address in the message.  The matching is
                 performed with Python's re.match() function, meaning they are
                 anchored to the start of the string.
                 
                 <p>For backwards compatibility with Mailman 1.1, if the regexp
                 does not contain an `@', then the pattern is matched against just
                 the local part of the recipient address.  If that match fails, or
                 if the pattern does contain an `@', then the pattern is matched
                 against the entire recipient address.
                 
                 <p>Matching against the local part is deprecated; in a future
                 release, the pattern will always be matched against the entire
                 recipient address.
uk: Альтернативні адреси, які дозволяються при ввімкненні параметра
                 `require_explicit_destination'.  В цьому параметрі вказується
                 перелік регулярних виразів, по одному на рядок, з якими
                 порівнюється кожна адреса отримувача у повідомленні. Перевірка
                 відповідності виконується функцією re.match() мови Python,
                 відповідність перевіряється з початку рядка.
                 
                 <p>Для зворотної сумісності з Mailman 1.1, якщо регулярний
                 вираз не містить символ `@', то шаблон перевіряється з
                 локальною частиною адреси отримувача. Якщо вираз не відповідає
                 шаблону, або шаблон не містить символ `@', тоді шаблон
                 порівнюється з локальною частиною адреси отримувача.
                 
                 <p>Відповідність локальній частині є небажаною для
                 використання; у майбутніх випусках шаблон буде завжди
                  порівнюватись з повною адресою отримувача.

en: Ceiling on acceptable number of recipients for a posting.
uk: Верхня межа кількості отримувачів у повідомленні що надсилається.

en: If a posting has this number, or more, of recipients, it is
                 held for admin approval.  Use 0 for no ceiling.
uk: Якщо повідомлення має більше ніж зазначену кількість отримувачів, воно
                 відкладається для розгляду адміністратором. Щоб зняти
                 обмеження використовуйте 0.

en: This section allows you to configure various anti-spam
                filters posting filters, which can help reduce the amount of spam
                your list members end up receiving.
uk: Цей розділ дозволяє налаштувати різноманітні фільтри протидії спаму, які
                можуть допомогти зменшити кількість спаму який отримуватимуть
                учасники списку.

en: Header filters
uk: Фільтри заголовків

en: Filter rules to match against the headers of a message.
uk: Правила фільтрів, для перевірки відповідності заголовкам повідомлення.

en: Legacy anti-spam filters
uk: Застарілі проти-спамові фільтри

en: Hold posts with header value matching a specified regexp.
uk: Відкладати повідомлення, якщо значення заголовка відповідає регулярному виразу.

en: Use this option to prohibit posts according to specific
                 header values.  The target value is a regular-expression for
                 matching against the specified header.  The match is done
                 disregarding letter case.  Lines beginning with '#' are ignored
                 as comments.
    
                 <p>For example:<pre>to: .*@public.com </pre> says to hold all
                 postings with a <em>To:</em> mail header containing '@public.com'
                 anywhere among the addresses.
    
                 <p>Note that leading whitespace is trimmed from the regexp.  This
                 can be circumvented in a number of ways, e.g. by escaping or
                 bracketing it.
uk: Використовуйте цей параметр для захисту від повідомлень з
                 певними значеннями у заголовках. Значення поля - регулярний
                 вираз з яким перевіряється відповідність заголовка. Перевірка
                 виконується без урахування регістру символів. Рядки, що
                 починаються з '#' - ігноруються як коментарі.
    
                 <p>Наприклад:<pre>to: .*@public.com </pre> означає
                 притримувати всі повідомлення, в яких заголовок <em>To:</em>
                 містить '@public.com' у будь-якій частині адреси.
    
                 <p>Зверніть увагу, пропуски наприкінці регулярного виразу
                 відкидаються. Це можна обійти декількома шляхами, наприклад
                 маскуючи їх, чи оточуючи їх дужками.

en: Header filter rules require a pattern.
                    Incomplete filter rules will be ignored.
uk: Правила фільтру заголовків вимагає вказування шаблону.
                    Незавершені правила фільтру будуть ігноруватись.

en: The header filter rule pattern
                    '%(safepattern)s' is not a legal regular expression.  This
                    rule will be ignored.
uk: Шаблон правила фільтру заголовка
                    '%(safepattern)s' не є правильним регулярним виразом.
                    Це правило буде проігнороване.

en: Topics
uk: Теми

en: List topic keywords
uk: Перелік ключів тем

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Ввімкнено

en: Should the topic filter be enabled or disabled?
uk: Чи потрібно вмикати фільтр тем?

en: The topic filter categorizes each incoming email message
                 according to <a
                href="http://docs.python.org/library/re.html">regular
                 expression filters</a> you specify below.  If the message's
                 <code>Subject:</code> or <code>Keywords:</code> header contains a
                 match against a topic filter, the message is logically placed
                 into a topic <em>bucket</em>.  Each user can then choose to only
                 receive messages from the mailing list for a particular topic
                 bucket (or buckets).  Any message not categorized in a topic
                 bucket registered with the user is not delivered to the list.
    
                 <p>Note that this feature only works with regular delivery, not
                 digest delivery.
    
                 <p>The body of the message can also be optionally scanned for
                 <code>Subject:</code> and <code>Keywords:</code> headers, as
                 specified by the <a
           href="?VARHELP=topics/topics_bodylines_limit">topics_bodylines_limit</a>
                 configuration variable.
uk: Фільтр тем виділяє категорії повідомлень відповідно до наведених нижче
       <a href="http://docs.python.org/library/re.html">фільтрів
                 регулярних виразів</a>.  Якщо заголовки повідомлення 
                 <code>Subject:</code> чи <code>Keywords:</code> відповідають
                 фільтру тем, повідомлення логічно розміщуються у
                 <em>кошику</em> теми.  Кожен користувач може вибрати
                 отримання лише певних тем зі списку розсилки. Будь-які
                 повідомлення не віднесені до жодного з зареєстрованих
                 учасниками кошиків, не будуть доставлені у список.
    
                 <p>Зверніть увагу, це працює лише для звичайної доставки, не
                 для збірок.
    
                 <p>У вмісті повідомлень також можливо шукати заголовки
                 <code>Subject:</code> чи <code>Keywords:</code>, як вказано у
                 <a href="?VARHELP=topics/topics_bodylines_limit">topics_bodylines_limit</a>
                 змінній параметру.

en: How many body lines should the topic matcher scan?
uk: Скільки рядків повинен сканувати визначник теми?

en: The topic matcher will scan this many lines of the message
                 body looking for topic keyword matches.  Body scanning stops when
                 either this many lines have been looked at, or a non-header-like
                 body line is encountered.  By setting this value to zero, no body
                 lines will be scanned (i.e. only the <code>Keywords:</code> and
                 <code>Subject:</code> headers will be scanned).  By setting this
                 value to a negative number, then all body lines will be scanned
                 until a non-header-like line is encountered.
uk: Визначник теми буде сканувати вказану кількість рядків вмісту повідомлення
                 у пошуку відповідностей ключовим словам. Сканування вмісту
                 припиняється або після сканування цієї кількості рядків, або
                 якщо зустрінеться рядок вмісту, який не є заголовком. Якщо
                 це значення дорівнює нулю, рядки вмісту не скануються
                 (тобто скануються лише заголовки <code>Keywords:</code> та
                 <code>Subject:</code>).  Якщо це значення є від'ємним,
                 сканування проводиться доки не зустрінеться рядок вмісту,
                 який не є заголовком.

en: Topic keywords, one per line, to match against each message.
uk: Ключові слова тем, по одному на рядок, для перевірки відповідності
                кожному повідомленню.

en: Each topic keyword is actually a regular expression, which is
                 matched against certain parts of a mail message, specifically the
                 <code>Keywords:</code> and <code>Subject:</code> message headers.
                 Note that the first few lines of the body of the message can also
                 contain a <code>Keywords:</code> and <code>Subject:</code>
                 "header" on which matching is also performed.
uk: Кожне ключове слово теми є регулярним виразом, на відповідність якому
                 перевіряються деякі частини повідомлення, особливо заголовки
                 повідомлення <code>Keywords:</code> та <code>Subject:</code>.
                 Зверніть увагу, перші декілька рядків вмісту повідомлення
                 також можуть містити "заголовки" <code>Keywords:</code> та
                 <code>Subject:</code>
     відповідність яким також перевіряється.

en: Topic specifications require both a name and
                    a pattern.  Incomplete topics will be ignored.
uk: Визначення теми вимагає як назви так і шаблону. Неповні теми
                    будуть ігноруватись.

en: The topic pattern '%(safepattern)s' is not a
                    legal regular expression.  It will be discarded.
uk: Шаблон теми `%(safepattern)s' не є
                    правильним регулярним виразом. Його буде відкинуто.

en: Mail&lt;-&gt;News&nbsp;gateways
uk: Mail&lt;-&gt;News&nbsp;шлюзи

en: Mail-to-News and News-to-Mail gateway services.
uk: Mail-to-News та News-to-Mail шлюзові служби.

en: News server settings
uk: Параметри сервера новин

en: The hostname of the machine your news server is running on.
uk: Інтернет адреса комп'ютера вашого сервера новин.

en: This value may be either the name of your news server, or
                 optionally of the format name:port, where port is a port number.
    
                 The news server is not part of Mailman proper.  You have to
                 already have access to an NNTP server, and that NNTP server must
                 recognize the machine this mailing list runs on as a machine
                 capable of reading and posting news.
uk: Це значення може бути або назвою вашого сервера новин, або може мати формат
                 назва:порт, де порт - номер порту.
    
    	      Сервер новин не є частиною Mailman.  Ви мусите вже мати доступ до
                 NNTP сервера, та NNTP сервер мусить розпізнавати комп'ютер з
                 цим списком розсилки як комп'ютер, якому дозволено читати та
                 надсилати новини.

en: The name of the Usenet group to gateway to and/or from.
uk: Назва групи новин Usenet з якою відбувається шлюзування.

en: Should new posts to the mailing list be sent to the
                 newsgroup?
uk: Чи потрібно нові повідомлення до списку розсилки надсилати у групу новин?

en: Should new posts to the newsgroup be sent to the mailing
                 list?
uk: Чи потрібно нові повідомлення до групи новин надсилати у список розсилки?

en: Forwarding options
uk: Параметри пересилання

en: Moderated
uk: Контролюється

en: Open list, moderated group
uk: Відкритий список розсилки, група контролюється

en: The moderation policy of the newsgroup.
uk: Політика контролю повідомлень групи новин.

en: This setting determines the moderation policy of the
                 newsgroup and its interaction with the moderation policy of the
                 mailing list.  This only applies to the newsgroup that you are
                 gatewaying <em>to</em>, so if you are only gatewaying from
                 Usenet, or the newsgroup you are gatewaying to is not moderated,
                 set this option to <em>None</em>.
    
                 <p>If the newsgroup is moderated, you can set this mailing list
                 up to be the moderation address for the newsgroup.  By selecting
                 <em>Moderated</em>, an additional posting hold will be placed in
                 the approval process.  All messages posted to the mailing list
                 will have to be approved before being sent on to the newsgroup,
                 or to the mailing list membership.
    
                 <p><em>Note that if the message has an <tt>Approved</tt> header
                 with the list's administrative password in it, this hold test
                 will be bypassed, allowing privileged posters to send messages
                 directly to the list and the newsgroup.</em>
    
                 <p>Finally, if the newsgroup is moderated, but you want to have
                 an open posting policy anyway, you should select <em>Open list,
                 moderated group</em>.  The effect of this is to use the normal
                 Mailman moderation facilities, but to add an <tt>Approved</tt>
                 header to all messages that are gatewayed to Usenet.
uk: Цей параметр визначає політику контролю повідомлень групи новин та її
                 взаємодію з політикою контролю повідомлень списку розсилки.
                 Це стосується лише груп новин, <em>в які</em> шлюзуються
                 повідомлення. Якщо повідомлення шлюзуються з Usenet, або
                 повідомлення у групі новин не контролюються,
                 встановіть цей параметр у <em>Немає</em>.
    
                 <p>Якщо повідомлення групи новин контролюються, ви можете
                 налаштувати список розсилки, як контрольовану адресу групи
                 новин.  При виборі <em>Контролюється</em>, повідомлення що
                 надсилаються будуть додатково відкладатись для розгляду. Всі
                 надіслані у список розсилки повідомлення вимагатимуть
                 схвалення перед їх надсиланням до групи новин, або учасникам
                 списку розсилки.
    
                 <p><em>Зверніть увагу, якщо повідомлення має заголовок
                 <tt>Approved</tt>, в якому вказано пароль адміністратора - це
                 дозволяє проходити перевірку без відкладання, що дозволяє
                 учасникам з привілеями надсилати повідомлення безпосередньо
                 у список чи групу новин.</em>
    
                 <p>Нарешті, якщо повідомлення групи новин контролюються, але
                 ви бажаєте мати відкриту політику надсилання повідомлень,
                 потрібно вибрати <em>Відкритий список розсилки, група
                 контролюється</em>.  Це призведе до використання звичайних
                 функцій контролю повідомлень Mailman, але додає заголовок
                 <tt>Approved</tt> до всіх повідомлень що шлюзуються у Usenet.

en: Prefix <tt>Subject:</tt> headers on postings gated to news?
uk: Додавати префікс в поле <tt>Тема:</tt> при шлюзуванні повідомлення?

en: Mailman prefixes <tt>Subject:</tt> headers with
                 <a href="?VARHELP=general/subject_prefix">text you can
                 customize</a> and normally, this prefix shows up in messages
                 gatewayed to Usenet.  You can set this option to <em>No</em> to
                 disable the prefix on gated messages.  Of course, if you turn off
                 normal <tt>Subject:</tt> prefixes, they won't be prefixed for
                 gated messages either.
uk: Mailman вставляє у заголовок <tt>Subject:</tt>
                 <a href="?VARHELP=general/subject_prefix">визначений вами
                 префікс</a>, зазвичай, цей префікс вставляється і у
                 повідомлення, що шлюзуються до Usenet.  Ви можете встановити
                 цей параметр у <em>Ні</em> щоб не вставляти префікс у
                 повідомлення, що шлюзуються.  Звичайно, якщо ви вимкнете
                 <tt>Subject:</tt> префікси, вони взагалі не будуть вставлятись
                 у повідомлення.

en: Mass catch up
uk: Масовий наздогін

en: Should Mailman perform a <em>catchup</em> on the newsgroup?
uk: Чи повинен Mailman <em>наздогнати</em> групу новин?

en: When you tell Mailman to perform a catchup on the newsgroup,
                 this means that you want to start gating messages to the mailing
                 list with the next new message found.  All earlier messages on
                 the newsgroup will be ignored.  This is as if you were reading
                 the newsgroup yourself, and you marked all current messages as
                 <em>read</em>.  By catching up, your mailing list members will
                 not see any of the earlier messages.
uk: Коли ви вказуєте Mailman наздогнати групу новин, це означає, що ви хочете
                 почати шлюзування повідомлень у список розсилки з наступного
                 знайденого нового повідомлення.  Всі попередні повідомлення
                 з групи новин ігноруються.  Це якби ви самі читали групу,
                 новин та позначили поточні повідомлення як <em>прочитані</em>.
                 При цьому учасники вашого списку розсилки не побачать жодного
                 попереднього повідомлення.

en: Mass catchup completed
uk: Масовий наздогін завершено

en: You cannot enable gatewaying unless both the
                    <a href="?VARHELP=gateway/nntp_host">news server field</a> and
                    the <a href="?VARHELP=gateway/linked_newsgroup">linked
                    newsgroup</a> fields are filled in.
uk: Шлюзування не можна вмикати, доки не заповнені поля
                    <a href="?VARHELP=gateway/nntp_host">адреси сервера
                    новин</a> та <a href="?VARHELP=gateway/linked_newsgroup">
                    група для шлюзування</a>.

en: %(listinfo_link)s list run by %(owner_link)s
uk: адміністратори списку розсилки %(listinfo_link)s: %(owner_link)s

en: %(realname)s administrative interface
uk: інтерфейс адміністратора для %(realname)s

en:  (requires authorization)
uk:  (вимагає аутентифікації)

en: Overview of all %(hostname)s mailing lists
uk: Списки розсилки, розташовані на %(hostname)s

en: <em>(1 private member not shown)</em>
uk: <em>(не показано 1 приватного учасника)</em>

en: <em>(%(num_concealed)d private members not shown)</em>
uk: <em>(не показано %(num_concealed)d приватних учасників)</em>

en: ; it was disabled by you
uk:  (за вашим бажанням)

en: ; it was disabled by the list administrator
uk:  (за рішенням адміністратора)

en: ; it was disabled due to excessive bounces.  The
                last bounce was received on %(date)s
uk:  (доставку блоковано внаслідок чисельних помилок доставки. 
               Останню помилку отримано %(date)s

en: ; it was disabled for unknown reasons
uk:  (з невідомої причини)

en: Note: your list delivery is currently disabled%(reason)s.
uk: Увага: доставку списку розсилки вам призупинено%(reason)s.

en: Mail delivery
uk: Доставка пошти

en: the list administrator
uk: адміністратору списку

en: <p>%(note)s
    
                <p>You may have disabled list delivery intentionally,
                or it may have been triggered by bounces from your email
                address.  In either case, to re-enable delivery, change the
                %(link)s option below.  Contact %(mailto)s if you have any
                questions or need assistance.
uk: <p>%(note)s
    
                <p>Можливо Ви навмисно вимкнули доставку повідомлень списку,
                або були заблоковані через велику кількість помилок доставки за
                вашою адресою. У будь-якому випадку для поновлення доставки,
                змініть розташоване нижче %(link)s.  Якщо у вас є будь-які
                запитання чи вам потрібна допомога зверніться до %(mailto)s.

en: <p>We have received some recent bounces from your
                address.  Your current <em>bounce score</em> is %(score)s out of a
                maximum of %(total)s.  Please double check that your subscribed
                address is correct and that there are no problems with delivery to
                this address.  Your bounce score will be automatically reset if
                the problems are corrected soon.
uk: <p>було отримано декілька помилок доставки за вашою адресою.
                Ваш поточний <em>рейтинг помилок</em> дорівнює %(score)s з
                можливих %(total)s.  Перевірте, що ваша адреса підписки
                правильна та у вас немає проблем з доставкою на цю адресу.
                Якщо проблеми будуть усунені, ваш рейтинг помилок буде
                анульовано.

en: (Note - you are subscribing to a list of mailing lists, so the %(type)s notice will be sent to the admin address for your membership, %(addr)s.)<p>
uk: (Зверніть увагу - ви підписуєтесь на список списків розсилки, тому %(type)s сповіщення буде надіслано за вашою адміністративною адресою учасника, %(addr)s.)<p>

en: You will be sent email requesting confirmation, to
                prevent others from gratuitously subscribing you.
uk: Щоб перешкодити іншим особам підписувати вас без вашої згоди, електронною
    поштою вам буде надіслано запит на підтвердження.

en: This is a closed list, which means your subscription
                will be held for approval.  You will be notified of the list
                moderator's decision by email.
uk: Це закритий список, це означає, що ваша підписка буде очікувати схвалення.
                Про рішення керівника списку вас повідомлять електронною поштою.

en: also
uk: також

en: You will be sent email requesting confirmation, to
                prevent others from gratuitously subscribing you.  Once
                confirmation is received, your request will be held for approval
                by the list moderator.  You will be notified of the moderator's
                decision by email.
uk: Вам буде надіслано повідомлення з запитом на підтвердження, щоб перешкодити
                іншим, підписувати вас без вашої згоди. Після отримання
                підтвердження, ваш запит буде очікувати схвалення. Про рішення
                керівника списку вас повідомлять електронною поштою.

en: This is %(also)sa private list, which means that the
                list of members is not available to non-members.
uk: Це %(also)s приватний список, це означає, що список учасників не
                доступний особам, які не беруть участь у списку.

en: This is %(also)sa hidden list, which means that the
                list of members is available only to the list administrator.
uk: Це %(also)s прихований список, це означає, що список учасників
                доступний лише адміністратору.

en: This is %(also)sa public list, which means that the
                list of members list is available to everyone.
uk: Це %(also)s публічний список, це означає, що список учасників
                доступний будь-кому.

en:  (but we obscure the addresses so they are not
                    easily recognizable by spammers).
uk:  (але трансформувати електронні адреси, щоб ускладнити їх розпізнавання
                    спамерами).

en: <p>(Note that this is an umbrella list, intended to
                have only other mailing lists as members.  Among other things,
                this means that your confirmation request will be sent to the
                `%(sfx)s' account for your address.)
uk: <p>(Зверніть увагу, цей список - парасолька для інших списків, його
                учасниками можуть бути лише інші списки розсилки.  Серед
                іншого, це означає, що ваш запит підтвердження буде надіслано на
                `%(sfx)s' обліковий рахунок вашої адреси.)

en: <b><i>either</i></b>
uk: <b><i>або</i></b>

en: To unsubscribe from %(realname)s, get a password reminder,
            or change your subscription options %(either)senter your subscription
            email address:
            <p><center>
uk: Щоб припинити підписку на %(realname)s, отримайте нагадування паролю,
            або змініть параметри вашої підписки %(either)sвведіть адресу
            вашої підписки:
            <p><center>

en: Unsubscribe or edit options
uk: Припинити підписку чи змінити параметри

en: <p>... <b><i>or</i></b> select your entry from
                          the subscribers list (see above).
uk: <p>... <b><i>чи</i></b> виберіть ваш елемент з переліку
                          учасників (дивіться нижче).

en:  If you leave the field blank, you will be prompted for
            your email address
uk: Якщо ви залишите це поле порожнім, вас буде запитано електронну адресу

en: (<i>%(which)s is only available to the list
                    members.</i>)
uk: (<i>до %(which)s мають доступ лише учасники списку розсилки.</i>)

en: (<i>%(which)s is only available to the list
                administrator.</i>)
uk: (<i>до %(which)s має доступ лише адміністратор списку розсилки.</i>)

en: Click here for the list of
uk: Натисніть тут щоб отримати перелік

en:  subscribers:
uk:  учасників:

en: Visit Subscriber list
uk: Відвідати перелік учасників

en: members
uk: учасників

en: Address:
uk: Адреса:

en: Admin address:
uk: Адреса адміністратора:

en: The subscribers list
uk: Перелік учасників

en:  <p>Enter your
uk:  <p>Заповніть поля

en:  and password to visit  the subscribers list: <p><center>
uk:  та пароль, щоб відвідати перелік учасників: <p><center>

en: Password:
uk: Пароль:

en: Visit Subscriber List
uk: Відвідати перелік учасників

en: Once a month, your password will be emailed to you as a reminder.
uk: Щомісяця, ваш пароль надсилатиметься вам з нагадуванням.

en: The current archive
uk: Поточний архів

en: %(realname)s post acknowledgement
uk: підтвердження надсилання до %(realname)s

en: Your urgent message to the %(realname)s mailing list was not authorized for
    delivery.  The original message as received by Mailman is attached.
uk: Доставка вашого термінового повідомлення у список розсилки %(realname)s
    не дозволена. Оригінальне повідомлення отримане програмою Mailman долучено.

en: Emergency hold on all list traffic is in effect
uk: Аварійне затримання всього трафіку списку

en: Your message was deemed inappropriate by the moderator.
uk: Ваше повідомлення керівник списку вважає недопустимим.

en: Sender is explicitly forbidden
uk: Відправник у списку заборонених

en: You are forbidden from posting messages to this list.
uk: Вам заборонено надсилати повідомлення у цей список.

en: Post to moderated list
uk: Надсилання у контрольований список

en: Post by non-member to a members-only list
uk: Надсилання повідомлення не від учасника до списку призначеного
              лише для учасників

en: Non-members are not allowed to post messages to this list.
uk: Особам, які не є учасниками списку не дозволено надсилати повідомлення у цей список.

en: Posting to a restricted list by sender requires approval
uk: Надсилання у список з обмеженими правами надсилання потребує схвалення

en: This list is restricted; your message was not approved.
uk: Права надсилання у цей список обмежені; ваше повідомлення не було схвалено.

en: Too many recipients to the message
uk: У повідомленні вказано надто багато отримувачів

en: Please trim the recipient list; it is too long.
uk: Скоротіть перелік отримувачів; він надто довгий.

en: Message has implicit destination
uk: Повідомлення містить не визначену чітко адресу

en: Blind carbon copies or other implicit destinations are
    not allowed.  Try reposting your message by explicitly including the list
    address in the To: or Cc: fields.
uk: Приховані копії та інші не визначені чітко адреси не дозволяються.
    Спробуйте надіслати повідомлення з чітко визначеною адресою у полях To: чи Cc:

en: Message may contain administrivia
uk: Повідомлення можливо містить адміністративні команди

en: Please do *not* post administrative requests to the mailing
    list.  If you wish to subscribe, visit %(listurl)s or send a message with the
    word `help' in it to the request address, %(request)s, for further
    instructions.
uk: *Не* надсилайте адміністративні запити до поштових списків.
    Якщо ви бажаєте підписатись, відвідайте %(listurl)s, або, щоб отримати
    подальші інструкції надішліть повідомлення зі словом 'help' за адресою
    %(request)s.

en: Message has a suspicious header
uk: Повідомлення містить підозрілий заголовок

en: Your message had a suspicious header.
uk: Ваше повідомлення містить підозрілий заголовок

en: Message body is too big: %(size)d bytes with a limit of
    %(limit)d KB
uk: Вміст повідомлення надто великий: %(size)d байт, але дозволена межа
    %(limit)d Кб

en: Your message was too big; please trim it to less than
    %(kb)d KB in size.
uk: Ваше повідомлення надто велике; скоротіть його, щоб його розмір був менше ніж %(kb)d Кб.

en: Posting to a moderated newsgroup
uk: Надсилання у контрольовану групу новин

en: Your message to %(listname)s awaits moderator approval
uk: Ваше повідомлення до %(listname)s очікує розгляду керівника

en: %(listname)s post from %(sender)s requires approval
uk: Повідомлення до %(listname)s від %(sender)s очікує розгляду

en: If you reply to this message, keeping the Subject: header intact, Mailman will
    discard the held message.  Do this if the message is spam.  If you reply to
    this message and include an Approved: header with the list password in it, the
    message will be approved for posting to the list.  The Approved: header can
    also appear in the first line of the body of the reply.
uk: Якщо ви відповісте на це повідомлення, зберігаючи заголовок Subject:
    незайманим, Mailman відкине відкладене повідомлення.  Зробіть це, якщо
    це повідомлення є спамом.  Якщо ви відповісте на це
    повідомлення, додасте заголовок Approved: та вкажете у ньому пароль списку,
    повідомлення буде схвалено для пересилання у список. Заголовок Approved:
    також можна вказати у першому рядку відповіді.

en: The message's content type was explicitly disallowed
uk: Тип вмісту повідомлення заборонено

en: The message's content type was not explicitly allowed
uk: Тип вмісту повідомлення не було дозволено

en: The message's file extension was explicitly disallowed
uk: У повідомленні файл із розширенням, яке було явно заборонено

en: The message's file extension was not explicitly allowed
uk: У повідомленні файл із розширенням, яке не було явно заборонено

en: After content filtering, the message was empty
uk: Після фільтрування вмісту повідомлення стало порожнім

en: The attached message matched the %(listname)s mailing list's content filtering
    rules and was prevented from being forwarded on to the list membership.  You
    are receiving the only remaining copy of the discarded message.
uk: Приєднане повідомлення перевірялось правилами фільтрування вмісту списку
    розсилки %(listname)s, та не було дозволено його пересилання у список.
    Ви отримуєте лише частину копії відкинутого повідомлення.

en: Content filtered message notification
uk: Сповіщення про повідомлення з фільтрованим вмістом

en: You are not allowed to post to this mailing list, and your message has been
    automatically rejected.  If you think that your messages are being rejected in
    error, contact the mailing list owner at %(listowner)s.
uk: Вам не дозволяється надсилати повідомлення у список розсилки, ваше
    повідомлення автоматично відкинуто. Якщо ви вважаєте, що ваше повідомлення
    відкинуте помилково, зв'яжіться з власником списку розсилки за адресою
    %(listowner)s.

en: Auto-discard notification
uk: Сповіщення про автоматичне відкидання

en: The attached message has been automatically discarded.
uk: Вкладення повідомлення було автоматично відкинуто.

en: Auto-response for your message to the "%(realname)s" mailing list
uk: Автоматична відповідь на ваше повідомлення у список розсилки "%(realname)s"

en: The Mailman Replybot
uk: Робот-відповідач програми Mailman

en: HTML attachment scrubbed and removed
uk: HTML вкладення було очищене та видалено

en: An HTML attachment was scrubbed...
    URL: %(url)s
uk: HTML вкладення було очищене...
    URL: %(url)s

en: no subject
uk: без теми

en: no date
uk: без дати

en: unknown sender
uk: невідомий відправник

en: Skipped content of type %(partctype)s
uk: Пропущено вміст типу %(partctype)s

en: -------------- next part --------------
uk: ---------- наступна частина -----------

en: The message headers matched a filter rule
uk: Заголовки повідомлення відповідають правилу фільтра

en: Message rejected by filter rule match
uk: Повідомлення відкинуте правилом фільтру

en: %(realname)s Digest, Vol %(volume)d, Issue %(issue)d
uk: Збірка %(realname)s, Том %(volume)d, Випуск %(issue)d

en: digest header
uk: заголовок збірки

en: Digest Header
uk: Заголовок збірки

en: Today's Topics:
uk: Сьогоднішні теми:

en: Today's Topics (%(msgcount)d messages)
uk: Сьогоднішні теми (%(msgcount)d повідомлень)

en: [Message discarded by content filter]
uk: [Повідомлення відкинуте фільтром вмісту]

en: digest footer
uk: кінцівка збірки

en: Digest Footer
uk: Кінцівка збірки

en: End of
uk: Кінець

en: Posting of your message titled "%(subject)s"
uk: Надсилання вашого повідомлення з темою "%(subject)s"

en: [No reason given]
uk: [Причину не вказано]

en: Forward of moderated message
uk: Переправлене переглянуте повідомлення

en: New subscription request to list %(realname)s from %(addr)s
uk: Новий запит на підписку на список %(realname)s від %(addr)s

en: Subscription request
uk: Запит на підписку

en: New unsubscription request from %(realname)s by %(addr)s
uk: Запит на видалення підписки на %(realname)s від %(addr)s

en: Unsubscription request
uk: Запит на видалення підписки

en: Original Message
uk: Оригінальне повідомлення

en: Request to mailing list %(realname)s rejected
uk: Запит на список розсилки %(realname)s відкинуто

en: The mailing list `%(listname)s' has been created via the through-the-web
    interface.  In order to complete the activation of this mailing list, the
    proper /etc/aliases (or equivalent) file must be updated.  The program
    `newaliases' may also have to be run.
    
    Here are the entries for the /etc/aliases file:
uk: Список розсилки `%(listname)s' створений за допомогою web-інтерфейсу.
    Для завершення активації списку розсилки необхідно відповідним чином
    оновити файл /etc/aliases (або його аналог).  Також треба запустити
    програму `newaliases'.
    
    Ось елементи для файлу /etc/aliases:

en: To finish creating your mailing list, you must edit your /etc/aliases (or
    equivalent) file by adding the following lines, and possibly running the
    `newaliases' program:
uk: Щоб завершити створення поштового списку, необхідно відредагувати файл
    /etc/aliases (або його еквівалент) - додати у нього наступні рядки, та,
    можливо, запустити програму `newaliases':

en: ## %(listname)s mailing list
uk: ## список розсилки %(listname)s

en: Mailing list creation request for list %(listname)s
uk: Запит створення списку розсилки %(listname)s

en: The mailing list `%(listname)s' has been removed via the through-the-web
    interface.  In order to complete the de-activation of this mailing list, the
    appropriate /etc/aliases (or equivalent) file must be updated.  The program
    `newaliases' may also have to be run.
    
    Here are the entries in the /etc/aliases file that should be removed:
uk: Список розсилки `%(listname)s' видалений за допомогою web-інтерфейсу.
    Щоб завершити видалення списку розсилки, необхідно внести відповідні
    зміни у файл /etc/aliases (або його аналог).  Також треба запустити
    програму 'newaliases'.
    
    Ось елементи файл /etc/aliases які потрібно видалити:

en: 
    To finish removing your mailing list, you must edit your /etc/aliases (or
    equivalent) file by removing the following lines, and possibly running the
    `newaliases' program:
    
    ## %(listname)s mailing list
uk: 
    Щоб завершити видалення списку розсилки, необхідно відредагувати файл
    /etc/aliases (чи його аналог) видаливши наступні рядки, та, можливо,
    запустити програму `newaliases:
    
    ## список розсилки %(listname)s

en: Mailing list removal request for list %(listname)s
uk: Запит на видалення списку розсилки %(listname)s

en: checking permissions on %(file)s
uk: перевіряється режим доступу до %(file)s

en: %(file)s permissions must be 066x (got %(octmode)s)
uk: режим доступу до %(file)s повинен бути 066x (а не %(octmode)s)

en: (fixing)
uk: (виправлення)

en: checking ownership of %(dbfile)s
uk: перевіряється власник %(dbfile)s

en: %(dbfile)s owned by %(owner)s (must be owned by %(user)s
uk: власником %(dbfile)s є %(owner)s (повинен бути %(user)s

en: Your confirmation is required to join the %(listname)s mailing list
uk: Для приєднання до списку розсилки %(listname)s потрібне ваше підтвердження

en: Your confirmation is required to leave the %(listname)s mailing list
uk: Для виключення зі списку розсилки %(listname)s потрібне ваше підтвердження

en:  from %(remote)s
uk:  з %(remote)s

en: subscriptions to %(realname)s require moderator approval
uk: підписка на %(realname)s вимагає схвалення керівником

en: %(realname)s subscription notification
uk: %(realname)s сповіщення про підписку

en: unsubscriptions require moderator approval
uk: видалення підписки вимагає схвалення керівником

en: %(realname)s unsubscribe notification
uk: %(realname)s сповіщення про припинення підписки

en: subscriptions to %(name)s require administrator approval
uk: підписка на %(name)s вимагає схвалення керівником

en: Last autoresponse notification for today
uk: Автоматична відповідь сповіщення на сьогодні

en: The attached message was received as a bounce, but either the bounce format
    was not recognized, or no member addresses could be extracted from it.  This
    mailing list has been configured to send all unrecognized bounce messages to
    the list administrator(s).
    
    For more information see:
    %(adminurl)s
uk: Приєднане повідомлення було отримано як повідомлення про помилку доставки,
    але або його формат не відомий, або з нього не вдалось отримати адресу
    учасника.  Цей список розсилки налаштовано на відсилання не розпізнаних
    повідомлень про помилки доставки адміністратору списку.
    
    Докладніше дивіться:
    %(adminurl)s

en: Uncaught bounce notification
uk: Повідомлення про не розпізнану помилку доставки

en: Ignoring non-text/plain MIME parts
uk: Ігноровані не text/plain MIME частини

en: The results of your email command are provided below.
    Attached is your original message.
uk: Нижче приведено результати виконання вашої команди поштою.
    Оригінальне повідомлення приєднано.

en: - Results:
uk: -- результати:

en: 
    - Unprocessed:
uk: 
    -- Не оброблено:

en: No commands were found in this message.
    To obtain instructions, send a message containing just the word "help".
uk: У цьому повідомленні не знайдено команд.
    Для отримання інструкцій, надішліть повідомлення з одним лише словом "help".

en: 
    - Ignored:
uk: 
    -- Ігноровано:

en: 
    - Done.
uk: 
    - Виконано.

en: The results of your email commands
uk: Результат обробки ваших команд

en: Delivered by Mailman<br>version %(version)s
uk: Доставлено Mailman<br>версії %(version)s

en: Python Powered
uk: Працює під керуванням Python

en: Mon
uk: Пнд

en: Thu
uk: Чтв

en: Tue
uk: Втр

en: Wed
uk: Срд

en: Fri
uk: Птн

en: Sat
uk: Сбт

en: Sun
uk: Ндл

en: Apr
uk: Кві

en: Feb
uk: Лют

en: Jan
uk: Січ

en: Jun
uk: Чер

en: Mar
uk: Бер

en: Aug
uk: Сер

en: Dec
uk: Гру

en: Jul
uk: Лип

en: Nov
uk: Лис

en: Oct
uk: Жов

en: Sep
uk: Вер

en: Server Local Time
uk: Час на сервері

en: %(wday)s %(mon)s %(day)2i %(hh)02i:%(mm)02i:%(ss)02i %(tzname)s %(year)04i
uk: %(wday)s %(day)2i %(mon)s %(year)04i %(hh)02i:%(mm)02i:%(ss)02i %(tzname)s

en: Already a member: %(member)s
uk: Вже є учасником: %(member)s

en: Bad/Invalid email address: blank line
uk: Неправильна електронна адреса: рядок порожній

en: Bad/Invalid email address: %(member)s
uk: Неправильна адреса: %(member)s

en: Hostile address (illegal characters): %(member)s
uk: Помилкова адреса (недопустимі символи): %(member)s

en: Subscribed: %(member)s
uk: Підписаний: %(member)s

en: Bad argument to -w/--welcome-msg: %(arg)s
uk: Недопустимий аргумент для -w/--welcome-msg: %(arg)s

en: Bad argument to -a/--admin-notify: %(arg)s
uk: Недопустимий аргумент для -a/--admin-notify: %(arg)s

en: Cannot read both digest and normal members from standard input.
uk: Неможливо зчитувати як отримувачів звичайних повідомлень, так і
    отримувачів збірок з стандартного потоку вводу.

en: No such list: %(listname)s
uk: Такого списку розсилки немає: %(listname)s

en: Nothing to do.
uk: Немає що робити.

en: Rebuild a list's archive.
    
    Use this command to rebuild the archives for a mailing list.  You may want to
    do this if you edit some messages in an archive, or remove some messages from
    an archive.
    
    Usage: %(PROGRAM)s [options] <listname> [<mbox>]
    
    Where options are:
        -h / --help
            Print this help message and exit.
    
        -q / --quiet
            Make the archiver output less verbose.
    
        --wipe
            First wipe out the original archive before regenerating.  You usually
            want to specify this argument unless you're generating the archive in
            chunks.
    
        -s N
        --start=N
            Start indexing at article N, where article 0 is the first in the mbox.
            Defaults to 0.
    
        -e M
        --end=M
            End indexing at article M.  This script is not very efficient with
            respect to memory management, and for large archives, it may not be
            possible to index the mbox entirely.  For that reason, you can specify
            the start and end article numbers.
    
    Where <mbox> is the path to a list's complete mbox archive.  Usually this will
    be some path in the archives/private directory.  For example:
    
    %% bin/arch mylist archives/private/mylist.mbox/mylist.mbox
    
    <mbox> is optional.  If it is missing, it is calculated.
uk: Перебудувати архіви списку.
    
    Використовуйте цю команду щоб перебудувати архівів списку.  Це може
    знадобитись, якщо ви змінили декілька повідомлень у архіві, або видалили
    деякі повідомлення з архіву.
    
    Використання: %(PROGRAM)s [параметри] <назва_списку> [<mbox>]
    
    Параметри:
        -h / --help
            Вивести цю довідку та завершитись.
    
        -q / --quiet
            Зробити архіватор менш багатослівним.
    
        --wipe
            Перед перебудовою архіву витерти оригінальний архів.  Звичайно,
            необхідно вказувати цей параметр, якщо тільки ви не перебудовуєте
            архіви частинами.
    
        -s N
        --start=N
            Почати індексування зі статті N, де стаття 0 - перша стаття у
            поштовій скриньці. Типове значення 0.
    
        -e M
        --end=M
            Закінчити індексування на статті M.  Цей сценарій не дуже ефективно
            споживає пам'ять, та на великих архівах може бути неможливим
            створити індекс усього вмісту скриньки. Через це, ви можете
            вказувати номера початкової та кінцевої статей.
    
    Де <mbox> - шлях до повного архіву списку у форматі mbox. Зазвичай це буде
    деякий шлях до каталогу archives/private.  Наприклад:
    
    %% bin/arch mylist archives/private/mylist.mbox/mylist.mbox
    
    <mbox> є необов'язковим.  Якщо він відсутній - він обчислюється.

en: listname is required
uk: необхідно вказати назву списку розсилки

en: No such list "%(listname)s"
    %(e)s
uk: Такого списку розсилки немає: "%(listname)s"
    %(e)s

en: Cannot open mbox file %(mbox)s: %(msg)s
uk: Неможливо відкрити файл %(mbox)s: %(msg)s

en: Fix the MM2.1b4 archives.
    
    Usage: %(PROGRAM)s [options] file ...
    
    Where options are:
        -h / --help
            Print this help message and exit.
    
    Only use this to `fix' some archive database files that may have gotten
    written in Mailman 2.1b4 with some bogus data.  Use like this from your
    $PREFIX directory
    
    %% %(PROGRAM)s `grep -l _mlist archives/private/*/database/*-article`
    
    (note the backquotes are required)
    
    You will need to run `bin/check_perms -f' after running this script.
uk: Виправити MM2.1b4 архіви.
    
    Використання: %(PROGRAM)s [параметри] файл ...
    
    Параметри:
        -h / --help
            Вивести цю довідку та завершитись.
    
    Використовуйте лише для `виправлення' деяких баз архівів, які створені
    Mailman 2.1b4 з неправильними даними. Використовуйте подібним чином з 
    вашого $PREFIX каталогу.
    
    %% %(PROGRAM)s `grep -l _mlist archives/private/*/database/*-article`
    
    (зверніть увагу, зворотні лапки потрібно вказувати)
    
    Після запуску цього сценарію необхідно запустити `bin/check_perms -f'.

en: Change a list's password.
    
    Prior to Mailman 2.1, list passwords were kept in crypt'd format -- usually.
    Some Python installations didn't have the crypt module available, so they'd
    fall back to md5.  Then suddenly the Python installation might grow a crypt
    module and all list passwords would be broken.
    
    In Mailman 2.1, all list and site passwords are stored in SHA1 hexdigest
    form.  This breaks list passwords for all existing pre-Mailman 2.1 lists, and
    since those passwords aren't stored anywhere in plain text, they cannot be
    retrieved and updated.
    
    Thus, this script generates new passwords for a list, and optionally sends it
    to all the owners of the list.
    
    Usage: change_pw [options]
    
    Options:
    
        --all / -a
            Change the password for all lists.
    
        --domain=domain
        -d domain
            Change the password for all lists in the virtual domain `domain'.  It
            is okay to give multiple -d options.
    
        --listname=listname
        -l listname
            Change the password only for the named list.  It is okay to give
            multiple -l options.
    
        --password=newpassword
        -p newpassword
            Use the supplied plain text password `newpassword' as the new password
            for any lists that are being changed (as specified by the -a, -d, and
            -l options).  If not given, lists will be assigned a randomly
            generated new password.
    
        --quiet / -q
            Don't notify list owners of the new password.  You'll have to have
            some other way of letting the list owners know the new password
            (presumably out-of-band).
    
        --help / -h
            Print this help message and exit.
uk: Змінити пароль списку.
    
    До Mailman 2.1, паролі списків зберігались у crypt форматі.
    Деякі скомпільовані версії Python не мають модуля crypt, тому вони
    використовують md5.  Потім, якщо встановлена версія Python оновлюється,
    та з'являється модуль crypt, всі паролі будуть неправильними.
    
    У Mailman 2.1, всі паролі списків та сайтів зберігаються у SHA1 у формі
    шістнадцяткових чисел. Це порушує сумісність з існуючими списками створеними
    Mailman версії до 2.1, через те, що ці паролі ніде не зберігаються у 
    відкритому вигляді, їх неможливо отримати та оновити.
    
    Тому, цей сценарій створює нові паролі списку, та може (необов'язково)
    відправляти їх всім власникам списків.
    
    Використання: change_pw [параметри]
    
    Параметри:
    
        --all / -a
            Змінити паролі всіх списків.
    
        --domain=домен
        -d домен
            Змінити паролі всіх списків віртуального домену `домен'. Допускається
            використання декількох параметрів -d одночасно.
    
        --listname=<назва списку>
        -l <назва списку>
            Змінити паролі лише вказаних списків.  Допускається
            використання декількох параметрів -l одночасно.
    
        --password=<новий пароль>
        -p <новий пароль>
            Використовувати вказаний пароль `новий пароль' як новий пароль,
            для будь-яких списків, які змінюються (наприклад параметрами -a,
            -d, та -l).  Якщо не вказано, спискам будуть призначені випадково
            згенеровані нові паролі.
    
        --quiet / -q
            Не сповіщати власників нових паролів. Необхідно мати деякий інший
            шлях дати можливість власникам списків взнати нові паролі
            (presumably out-of-band).
    
        --help / -h
            Вивести цю довідку та завершитись

en: Bad arguments: %(strargs)s
uk: неправильний аргумент: %(strargs)s

en: Empty list passwords are not allowed
uk: Порожні паролі списків не дозволяються.

en: New %(listname)s password: %(notifypassword)s
uk: Ваш %(listname)s пароль: %(notifypassword)s

en: Your new %(listname)s list password
uk: Ваш новий %(listname)s пароль

en: The site administrator at %(hostname)s has changed the password for your
    mailing list %(listname)s.  It is now
    
        %(notifypassword)s
    
    Please be sure to use this for all future list administration.  You may want
    to log in now to your list and change the password to something more to your
    liking.  Visit your list admin page at
    
        %(adminurl)s
uk: Адміністратор сайту на %(hostname)s змінив пароль вашого списку розсилки
    %(listname)s.  Тепер він
    
        %(notifypassword)s
    
    При виконанні подальших адміністративних дій використовуйте саме його.
    Можете зараз ввійти та змінити пароль на щось, що вам більше подобається.
    Відвідайте сторінку адміністрування на
    
        %(adminurl)s

en: Check a list's config database file for integrity.
    
    All of the following files are checked:
    
        config.pck
        config.pck.last
        config.db
        config.db.last
        config.safety
    
    It's okay if any of these are missing.  config.pck and config.pck.last are
    pickled versions of the config database file for 2.1a3 and beyond.  config.db
    and config.db.last are used in all earlier versions, and these are Python
    marshals.  config.safety is a pickle written by 2.1a3 and beyond when the
    primary config.pck file could not be read.
    
    Usage: %(PROGRAM)s [options] [listname [listname ...]]
    
    Options:
    
        --all / -a
            Check the databases for all lists.  Otherwise only the lists named on
            the command line are checked.
    
        --verbose / -v
            Verbose output.  The state of every tested file is printed.
            Otherwise only corrupt files are displayed.
    
        --help / -h
            Print this text and exit.
uk: Перевірити цільність файлів параметрів.
    
    Перевіряються всі наступні файли:
    
        config.pck
        config.pck.last
        config.db
        config.db.last
        config.safety
    
    Не є помилкою, якщо вони відсутні.  config.pck та config.pck.last є
    серіалізованими конфігураційними файлами у версіях 2.1a3 та нижче.  config.db
    та config.db.last використовуються у всіх попередніх версіях, та є Python
    маршалізованими.  config.safety записується за допомогою pickle у 2.1a3 та
    більш ранніми, коли головний файл config.pck не може бути прочитаний.
    
    Використання: %(PROGRAM)s [параметри] [назва_списку [назва_списку ...]]
    
    Параметри:
    
        --all / -a
            Перевіряти всі бази даних всіх списків. У іншому випадку
            перевіряються лише списки вказані у командному рядку.
    
        --verbose / -v
            Докладний вивід.  Виводиться стан кожного файлу, що перевіряється.
            У іншому випадку відображуються лише пошкоджені файли.
    
        --help / -h
            Вивести цю довідку та завершитись.

en: No list named:
uk: Немає списку з назвою:

en: List:
uk: Список:

en:    %(file)s: okay
uk:    %(file)s: гаразд

en: Check the permissions for the Mailman installation.
    
    Usage: %(PROGRAM)s [-f] [-v] [-h]
    
    With no arguments, just check and report all the files that have bogus
    permissions or group ownership.  With -f (and run as root), fix all the
    permission problems found.  With -v be verbose.
uk: Перевірка прав доступу файлів встановленої версії Mailman.
    
    Використання: %(PROGRAM)s [-f] [-v] [-h]
    
    Без параметрів, просто перевіряє та виводить всі файли, які мають
    неправильні права чи власника.  Ключ -f (при виконанні від root), 
    виправляє всі знайдені проблеми з правами. Ключ -v вмикає багатослівний
    режим

en:     checking gid and mode for %(path)s
uk:     перевірка gid та режиму %(path)s

en: %(path)s bad group (has: %(groupname)s, expected %(MAILMAN_GROUP)s)
uk: %(path)s неправильна група (є: %(groupname)s, очікувалось %(MAILMAN_GROUP)s)

en: directory permissions must be %(octperms)s: %(path)s
uk: права каталогу повинні бути %(octperms)s: %(path)s

en: source perms must be %(octperms)s: %(path)s
uk: файли програми повинні мати права %(octperms)s: %(path)s

en: article db files must be %(octperms)s: %(path)s
uk: файли бази даних статей повинні мати права %(octperms)s: %(path)s

en: checking mode for %(prefix)s
uk: перевірка режиму для %(prefix)s

en: WARNING: directory does not exist: %(d)s
uk: УВАГА: каталог не існує: %(d)s

en: directory must be at least 02775: %(d)s
uk: каталог повинен мати права принаймні 02775: %(d)s

en: checking perms on %(private)s
uk: перевіряються права на %(private)s

en: %(private)s must not be other-readable
uk: %(private)s повинно бути не доступним для читання іншим

en: mbox file must be at least 0660:
uk: права файлу mbox повинні бути принаймні 0660:

en: %(dbdir)s "other" perms must be 000
uk: права "інших" на %(dbdir)s повинні бути 000

en: checking cgi-bin permissions
uk: перевіряються права cgi-bin

en:     checking set-gid for %(path)s
uk:     перевіряється set-gid у %(path)s

en: %(path)s must be set-gid
uk: %(path)s повинен бути set-gid

en: checking set-gid for %(wrapper)s
uk: перевіряється set-gid у %(wrapper)s

en: %(wrapper)s must be set-gid
uk: %(wrapper)s повинен бути set-gid

en: checking permissions on %(pwfile)s
uk: перевіряються права у %(pwfile)s

en: %(pwfile)s permissions must be exactly 0640 (got %(octmode)s)
uk: права доступу до %(pwfile)s повинні бути 0640 (наразі %(octmode)s)

en: checking permissions on list data
uk: перевіряються права на дані списку

en:     checking permissions on: %(path)s
uk:     перевіряються права на: %(path)s

en: file permissions must be at least 660: %(path)s
uk: права доступу повинні бути принаймні 660: %(path)s

en: No problems found
uk: Проблем не виявлено

en: Problems found:
uk: Виявлено проблеми:

en: Re-run as %(MAILMAN_USER)s (or root) with -f flag to fix
uk: Щоб виправити перезапустіть від %(MAILMAN_USER)s (чи root) з ключем -f

en: Clean up an .mbox archive file.
    
    The archiver looks for Unix-From lines separating messages in an mbox archive
    file.  For compatibility, it specifically looks for lines that start with
    "From " -- i.e. the letters capital-F, lowercase-r, o, m, space, ignoring
    everything else on the line.
    
    Normally, any lines that start "From " in the body of a message should be
    escaped such that a > character is actually the first on a line.  It is
    possible though that body lines are not actually escaped.  This script
    attempts to fix these by doing a stricter test of the Unix-From lines.  Any
    lines that start "From " but do not pass this stricter test are escaped with a
    > character.
    
    Usage: cleanarch [options] < inputfile > outputfile
    Options:
        -s n
        --status=n
            Print a # character every n lines processed
    
        -q / --quiet
            Don't print changed line information to standard error.
    
        -n / --dry-run
            Don't actually output anything.
    
        -h / --help
            Print this message and exit
uk: Вичищає файл архіву .mbox
    
    Архіватор шукає Unix-From рядки, що розділюють повідомлення у mbox файлі
    архіву. Для сумісності, він окремо шукає рядки, що починаються з
    "From " -- тобто великої літери F, маленьких r, o, m, пропуску, та
    ігнорує залишок рядка.
    
    Звичайно, будь-які рядки у вмісті повідомлення, на початку яких стоїть
    "From ", потрібно екранувати символом ">" на початку рядка. Це можливо,
    тому що рядки вмісту повідомлення насправді не екрануються.  Цей сценарій
    намагається виправити це виконуючи точну перевірку Unix-From рядків.
    Будь-які рядки, що починаються з "From ", але які не пройшли точну
    перевірку екрануються символом ">".
    
    Використання: cleanarch [параметри] < вхідний_файл > вихідний_файл
    Параметри:
        -s n
        --status=n
            Виводить символ # на кожні n оброблених рядків
    
        -q / --quiet
            Не виводити інформацію про зміну рядків у стандартний потік помилок.
    
        -n / --dry-run
            Нічого не виводити.
    
        -h / --help
            Вивести це повідомлення та вийти

en: Unix-From line changed: %(lineno)d
uk: Змінено Unix-From рядок: %(lineno)d

en: Bad status number: %(arg)s
uk: Неправильне число у параметрі status: %(arg)s

en: %(messages)d messages found
uk: Знайдено %(messages)d повідомлень

en: Clone a member address.
    
    Cloning a member address means that a new member will be added who has all the
    same options and passwords as the original member address.  Note that this
    operation is fairly trusting of the user who runs it -- it does no
    verification to the new address, it does not send out a welcome message, etc.
    
    The existing member's subscription is usually not modified in any way.  If you
    want to remove the old address, use the -r flag.  If you also want to change
    any list admin addresses, use the -a flag.
    
    Usage:
        clone_member [options] fromoldaddr tonewaddr
    
    Where:
    
        --listname=listname
        -l listname
            Check and modify only the named mailing lists.  If -l is not given,
            then all mailing lists are scanned from the address.  Multiple -l
            options can be supplied.
    
        --remove
        -r
            Remove the old address from the mailing list after it's been cloned.
    
        --admin
        -a
            Scan the list admin addresses for the old address, and clone or change
            them too.
    
        --quiet
        -q
            Do the modifications quietly.
    
        --nomodify
        -n
            Print what would be done, but don't actually do it.  Inhibits the
            --quiet flag.
    
        --help
        -h
            Print this help message and exit.
    
     fromoldaddr (`from old address') is the old address of the user.  tonewaddr
     (`to new address') is the new address of the user.
uk: Дублювати адресу учасника.
    
    Дублювання адреси учасника означає, що новий учасник матиме ті самі
    параметри та паролі, як і оригінальний учасник. Зверніть увагу, ця операція
    покладається на довіру користувачу, який її виконує -- не перевіряється
    нова адреса, не надсилаються вітальне повідомлення, тощо.
    
    Підписка існуючого учасника ніяким чином не змінюється.  Якщо ви
    бажаєте видалити стару адресу, використовуйте параметр -r.  Якщо ви також
    бажаєте змінити адресу адміністратора списку, використовуйте параметр -a.
    
    Використання:
        clone_member [параметри] <стара адреса> <нова адреса>
    
    Параметри:
    
        --listname=<назва списку>
        -l <назва списку>
            Перевірити та змінити лише вказаний список. Якщо -l не вказано,
            то адреса шукається у всіх списках розсилки. Дозволяється
            декілька параметрів -l одночасно.
    
        --remove
        -r
            Після дублювання, видалити старі адреси зі списку розсилки.
    
        --admin
        -a
            Шукати стару адресу у адресах адміністраторів списку, та також їх
            дублювати та замінювати.
    
        --quiet
        -q
            Не виводити повідомлення про зміни, що виконуються.
    
        --nomodify
        -n
            Вивести що треба зробити, але нічого не виконувати. Має перевагу
            над параметром --quiet flag.
    
        --help
        -h
             Вивести цю довідку та завершитись.
    
     <стара адреса> - стара адреса учасника.
     <нова адреса> - нова адреса учасника.

en: processing mailing list:
uk: триває обробка списку розсилки:

en:     scanning list owners:
uk:    переглядається перелік керівників:

en:     new list owners:
uk:     нові керівники списку:

en: (no change)
uk: (без змін)

en:     address not found:
uk:     адресу не знайдено:

en:     clone address added:
uk:     додано дубльовану адресу:

en:     clone address is already a member:
uk:     дубльована адреса вже є учасником списку:

en:     original address removed:
uk:     початкову адресу видалено:

en: Not a valid email address: %(toaddr)s
uk: Неправильна електронна адреса: %(toaddr)s

en: Error opening list "%(listname)s", skipping.
    %(e)s
uk: Помилка відкривання списку "%(listname)s", пропущено.
    %(e)s

en: Configure a list from a text file description.
    
    Usage: config_list [options] listname
    
    Options:
        --inputfile filename
        -i filename
            Configure the list by assigning each module-global variable in the
            file to an attribute on the list object, then saving the list.  The
            named file is loaded with execfile() and must be legal Python code.
            Any variable that isn't already an attribute of the list object is
            ignored (a warning message is printed).  See also the -c option.
    
            A special variable named `mlist' is put into the globals during the
            execfile, which is bound to the actual MailList object.  This lets you
            do all manner of bizarre thing to the list object, but BEWARE!  Using
            this can severely (and possibly irreparably) damage your mailing list!
    
        --outputfile filename
        -o filename
            Instead of configuring the list, print out a list's configuration
            variables in a format suitable for input using this script.  In this
            way, you can easily capture the configuration settings for a
            particular list and imprint those settings on another list.  filename
            is the file to output the settings to.  If filename is `-', standard
            out is used.
    
        --checkonly
        -c
            With this option, the modified list is not actually changed.  Only
            useful with -i.
    
        --verbose
        -v
            Print the name of each attribute as it is being changed.  Only useful
            with -i.
    
        --help
        -h
            Print this help message and exit.
    
    The options -o and -i are mutually exclusive.
uk: Налаштувати список по текстовому опису.
    
    Використання: config_list [параметри] <назва списку>
    
    Параметри:
        --inputfile <назва файлу>
        -i <назва файлу>
            Налаштувати список шляхом призначення кожної глобальної змінної з
            файла ознакам об'єктів списку розсилки, з подальшим збереженнями
            стану списку. Вказаний файл завантажується функцією execfile(),
            тому повинен бути програмним кодом Python. Будь-які змінні, які не
            є атрибутами об'єкту списку ігноруються (виводиться повідомлення з
            попередженням). Також дивіться параметр -c.
    
            При виконанні execfile у глобальний простір імен вставляється
            спеціальна змінна mlist', вона містить фактичний об'єкт MailList.
            Це дозволяє вам виконувати різні речі з об'єктом списку, але
            БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Використання цієї функціональності може значно
            (та, можливо, безповоротно) пошкодити список розсилки!
    
        --outputfile <назва файлу>
        -o <назва файлу>
            Замість зміни параметрів списку, виводить поточні параметри
            списку у придатному для використання з цим сценарієм форматі.
            Таким чином, ви можете отримати параметри окремого списку та
            застосувати ці параметри до іншого списку.  <назва файлу> є файлом
            куди записуються параметри.  Якщо назва файлу є `-' тоді
            використовується стандартний потік виводу.
    
        --checkonly
        -c
            При використанні цього параметру список насправді не змінюється.
            Корисно лише при використанні разом з -i.
    
        --verbose
        -v
            Виводити назву кожної ознаки яка змінюється.  Корисно лише при
            використанні разом з -i.
    
        --help
        -h
            Вивести цю довідку та завершитись.
    
    Параметри -o та -i виключають використання одне одного.

en: options
uk: параметри

en: legal values are:
uk: допустимі значення:

en: attribute "%(k)s" ignored
uk: атрибут "%(k)s" проігноровано

en: attribute "%(k)s" changed
uk: атрибут "%(k)s" змінено

en: Non-standard property restored: %(k)s
uk: Відновлено нестандартну властивість: %(k)s

en: Invalid value for property: %(k)s
uk: Неправильне значення властивості: %(k)s

en: Bad email address for option %(k)s: %(v)s
uk: Неправильна адреса для параметра %(k)s: %(v)s

en: Only one of -i or -o is allowed
uk: Дозволено лише -i або -o

en: One of -i or -o is required
uk: Потрібно вказати одне з -i чи -o

en: List name is required
uk: Необхідно вказати назву списку

en: Convert a list's interpolation strings from %-strings to $-strings.
    
    This script is intended to be run as a bin/withlist script, i.e.
    
    % bin/withlist -l -r convert <mylist>
uk: Перетворює рядки інтерполяції списку з %-strings на $-strings.
    
    Цей сценарій потрібно запускати як bin/withlist, тобто
    
    % bin/withlist -l -r convert <мій_список>

en: Saving list
uk: Збереження списку

en: Discard held messages.
    
    Usage:
        discard [options] file ...
    
    Options:
        --help / -h
            Print this help message and exit.
    
        --quiet / -q
            Don't print status messages.
uk: Відкинути відкладені повідомлення.
    
    Використання:
        discard [параметри] файл ...
    
    Параметри:
        --help / -h
            Вивести цю довідку та завершитись.
    
        --quiet / -q
            Не виводити повідомлення про стан.

en: Ignoring non-held message: %(f)s
uk: Ігнорується не відкладене повідомлення: %(f)s

en: Ignoring held msg w/bad id: %(f)s
uk: Ігнорується відкладене повідомлення з неправильним ідентифікатором: %(f)s

en: Discarded held msg #%(id)s for list %(listname)s
uk: Відкинуто відкладене повідомлення #%(id)s зі списку %(listname)s

en: Dump the contents of any Mailman `database' file.
    
    Usage: %(PROGRAM)s [options] filename
    
    Options:
    
        --marshal/-m
            Assume the file contains a Python marshal, overridding any automatic
            guessing.
    
        --pickle/-p
            Assume the file contains a Python pickle, overridding any automatic
            guessing.
    
        --noprint/-n
            Don't attempt to pretty print the object.  This is useful if there's
            some problem with the object and you just want to get an unpickled
            representation.  Useful with `python -i bin/dumpdb <file>'.  In that
            case, the root of the tree will be left in a global called "msg".
    
        --help/-h
            Print this help message and exit
    
    If the filename ends with `.db', then it is assumed that the file contains a
    Python marshal.  If the file ends with `.pck' then it is assumed to contain a
    Python pickle.  In either case, if you want to override the default assumption
    -- or if the file ends in neither suffix -- use the -p or -m flags.
uk: Видає дамп вмісту будь-якого файлу "бази даних" Mailman.
    
    Використання: %(PROGRAM)s [параметри] назва_файлу
    
    Параметри:
    
        --marshal/-m
            Вважати що файл містить Python marshal, має перевагу над
            автоматичним визначенням
    
        --pickle/-p
            Вважати що файл містить Python pickle, має перевагу над
            автоматичним визначенням
    
        --noprint/-n
            Не намагатись форматувати вивід об'єкту. Це корисно якщо з об'єктом
            виникли деякі проблеми, та ви бажаєте лише отримати unpickled
            представлення. Корисно разом з 'python -i bin/dumpdb <файл>'.
            У цьому випадку, корінь дерева буде вміщено у глобальній змінній
            з назвою "msg".
    
        --help/-h
            Вивести цю довідку та завершитись
    
    Якщо файл завершується на `.db', вважається, що файл містить Python
    marshal. Якщо файл закінчується на `.pck', вважається що він містить Python
    pickle. У будь-якому випадку, якщо ви перевизначаєте типове припущення, або
    якщо назва файлу не закінчується такими суфіксами -- використовуйте параметр
    -p чи -m.

en: No filename given.
uk: Не вказано назву файлу.

en: Bad arguments: %(pargs)s
uk: Неправильні параметри: %(pargs)s

en: Please specify either -p or -m.
uk: Вкажіть або -p або -m.

en: <----- start object %(cnt)s ----->
uk: <----- початок об'єкту %(cnt)s ----->

en: Find all lists that a member's address is on.
    
    Usage:
        find_member [options] regex [regex [...]]
    
    Where:
        --listname=listname
        -l listname
            Include only the named list in the search.
    
        --exclude=listname
        -x listname
            Exclude the named list from the search.
    
        --owners
        -w
            Search list owners as well as members.
    
        --help
        -h
            Print this help message and exit.
    
        regex
            A Python regular expression to match against.
    
    The interaction between -l and -x is as follows.  If any -l option is given
    then only the named list will be included in the search.  If any -x option is
    given but no -l option is given, then all lists will be search except those
    specifically excluded.
    
    Regular expression syntax is Perl5-like, using the Python re module.  Complete
    specifications are at:
    
    http://docs.python.org/library/re.html
    
    Address matches are case-insensitive, but case-preserved addresses are
    displayed.
uk: Знайти всі списки, де зустрічається адреса учасника.
    
    Використання:
        find_member [параметри] <регул.вираз> [<регул.вираз> [...]]
    
    Параметри:
        --listname=<назва списку>
        -l <назва списку>
            Шукати лише у вказаному списку.
    
        --exclude=<назва списку>
        -x <назва списку>
            Не шукати у вказаному списку.
    
        --owners
        -w
            Шукати як серед власників, так і серед учасників.
    
        --help
        -h
            Вивести цю довідку та завершитись.
    
        <регул вираз>
            Регулярний вираз Python з яким порівнювати.
    
    Взаємодія між -l та -x така:  якщо вказано параметр -l, то пошук
    відбуватиметься лише у вказаному списку. Якщо вказано параметр -x, але не
    вказано параметр -l, то пошук відбуватиметься у всіх списках за винятком
    вказаних.
    
    Синтаксис регулярних виразів схожий на Perl5, використовується модуль re
    мови Python.  Повна специфікація на:
    
    http://docs.python.org/library/re.html
    
    Пошук ведеться без урахування регістру літер, але адреси виводяться із
    збереженням регістру.

en: Search regular expression required
uk: Потрібно вказати регулярний вираз

en: No lists to search
uk: Немає списків для пошуку

en: found in:
uk: знайдено у:

en: (as owner)
uk: (як власник)

en: Reset a list's web_page_url attribute to the default setting.
    
    This script is intended to be run as a bin/withlist script, i.e.
    
    % bin/withlist -l -r fix_url listname [options]
    
    Options:
        -u urlhost
        --urlhost=urlhost
            Look up urlhost in the virtual host table and set the web_page_url and
            host_name attributes of the list to the values found.  This
            essentially moves the list from one virtual domain to another.
    
            Without this option, the default web_page_url and host_name values are
            used.
    
        -v / --verbose
            Print what the script is doing.
    
    If run standalone, it prints this help text and exits.
uk: Скинути ознаку web_page_url списку на типове значення.
    
    Цей сценарій призначений для запуску з сценарію bin/withlist, тобто
    
    % bin/withlist -l -r fix_url назва_списку [параметри]
    
    Параметри:
        -u urlhost
        --urlhost=urlhost
            Шукати urlhost у таблиці віртуальних комп'ютерів та встановити
            ознаки списку web_page_url та host_name у знайдене значення. По
            суті це переміщує список з одного віртуального домену у інший.
    
            Без цього параметра, використовуються типові значення web_page_url
            та host_name values.
    
        -v / --verbose
            Виводити протокол виконання сценарію.
    
    Якщо використовується окремо, виводить цю довідку та завершується.

en: Setting web_page_url to: %(web_page_url)s
uk: web_page_url встановлюється у: %(web_page_url)s

en: Setting host_name to: %(mailhost)s
uk: host_name встановлюється у: %(mailhost)s

en: Regenerate Mailman specific aliases from scratch.
    
    The actual output depends on the value of the `MTA' variable in your mm_cfg.py
    file.
    
    Usage: genaliases [options]
    Options:
    
        -q/--quiet
            Some MTA output can include more verbose help text.  Use this to tone
            down the verbosity.
    
        -h/--help
            Print this message and exit.
uk: Регенерує специфічні для Mailman псевдоніми.
    
    Фактичний вивід залежить від значення змінної `MTA' у файлі your mm_cfg.py
    
    Використання: genaliases [параметри]
    Параметри:
    
        -q/--quiet
            Вивід для деяких MTA може включати більш докладний текст. Цей 
            параметр використовується для зменшення кількості подробиць.
    
        -h/--help
            Вивести це повідомлення та завершитись.

en: Inject a message from a file into Mailman's incoming queue.
    
    Usage: inject [options] [filename]
    
    Options:
    
        -h / --help
            Print this text and exit.
    
        -l listname
        --listname=listname
            The name of the list to inject this message to.  Required.
    
        -q queuename
        --queue=queuename
            The name of the queue to inject the message to.  The queuename must be
            one of the directories inside the qfiles directory.  If omitted, the
            incoming queue is used.
    
    filename is the name of the plaintext message file to inject.  If omitted,
    standard input is used.
uk: Вставити повідомлення з файлу у вхідну чергу Mailman.
    
    Використання: inject [параметри] [назва файлу]
    
    Параметри:
    
        -h / --help
            Вивести цей текст та завершитись.
    
        -l назва_списку
        --listname=назва_списку
            Назва списку у який вставляти повідомлення. Обов'язковий параметр.
    
        -q назва_черги
        --queue=назва_черги
            Назва черги в яку вставляти повідомлення. Назва_черги повинна бути
            одним з каталогів у каталозі qfiles.  Якщо не вказано, 
            використовується вхідна черга.
    
    назва_файлу є назвою файлу, що вістить текст повідомлення. Якщо не вказано,
    використовується потік стандартного вводу.

en: Bad queue directory: %(qdir)s
uk: Неправильний каталог черги: %(qdir)s

en: A list name is required
uk: Необхідно вказати назву списку

en: List all the owners of a mailing list.
    
    Usage: %(program)s [options] listname ...
    
    Where:
    
        --all-vhost=vhost
        -v=vhost
            List the owners of all the mailing lists for the given virtual host.
    
        --all
        -a
            List the owners of all the mailing lists on this system.
    
        --help
        -h
            Print this help message and exit.
    
    `listname' is the name of the mailing list to print the owners of.  You can
    have more than one named list on the command line.
uk: Виводить перелік усіх власників списку розсилки.
    
    Використання: %(program)s [параметри] назва_списку ...
    
    Параметри:
    
        --all-vhost=vhost
        -v=vhost
            Вивести перелік власників всіх списків розсилки на вказаному
            комп'ютері.
    
        --all
        -a
            Вивести перелік власників списків розсилки цієї системи.
    
        --help
        -h
            Вивести цю довідку та завершитись.
    
    `назва_списку' є назвою списку розсилки перелік власників якого виводити.
    У командному рядку можна вказувати більше однієї назви.

en: List: %(listname)s, 	Owners: %(owners)s
uk: Список: %(listname)s, 	Власники: %(owners)s

en: No matching mailing lists found
uk: Не знайдено відповідних списків розсилки

en: matching mailing lists found:
uk: знайдено наступні списки, що відповідають запиту:

en: List all the members of a mailing list.
    
    Usage: %(PROGRAM)s [options] listname
    
    Where:
    
        --output file
        -o file
            Write output to specified file instead of standard out.
    
        --regular / -r
            Print just the regular (non-digest) members.
    
        --digest[=kind] / -d [kind]
            Print just the digest members.  Optional argument can be "mime" or
            "plain" which prints just the digest members receiving that kind of
            digest.
    
        --nomail[=why] / -n [why]
            Print the members that have delivery disabled.  Optional argument can
            be "byadmin", "byuser", "bybounce", or "unknown" which prints just the
            users who have delivery disabled for that reason.  It can also be
            "enabled" which prints just those member for whom delivery is
            enabled.
    
        --fullnames / -f
            Include the full names in the output.
    
        --preserve / -p
            Output member addresses case preserved the way they were added to the
            list.  Otherwise, addresses are printed in all lowercase.
    
        --invalid / -i
            Print only the addresses in the membership list that are invalid.
            Ignores -r, -d, -n.
    
        --unicode / -u
            Print addresses which are stored as Unicode objects instead of normal
            string objects.  Ignores -r, -d, -n.
    
        --help
        -h
            Print this help message and exit.
    
        listname is the name of the mailing list to use.
    
    Note that if neither -r or -d is supplied, both regular members are printed
    first, followed by digest members, but no indication is given as to address
    status.
uk: Перелік усіх учасників списку розсилки.
    
    Використання: %(PROGRAM)s [параметри] назва_списку
    
    Де:
    
        --output файл
        -o файл
            Виводити у файл, а не у стандартний потік виводу.
    
        --regular / -r
            Виводити лише отримувачів звичайних повідомлень (не збірок).
    
        --digest[=тип] / -d [тип]
            Виводити лише отримувачів збірок.  Необов'язковий аргумент, може
            бути "mime" чи "plain", що призводить до виводу отримувачів
            збірок лише вказаного типу.
    
        --nomail[=чому] / -n [чому]
            Виводити учасників, доставку яким вимкнено. Необов'язковий аргумент
            може бути "byadmin", "byuser", "bybounce", чи "unknown", що
            призводить до виводу користувачів, чию доставку вимкнуто через
            вказану причину.  Також допустиме значення "enabled", яке
            призводить до виводу учасників, чию доставку ввімкнено.
    
        --fullnames / -f
            Виводити повні імена.
    
        --preserve
        -p
            Виводити адреси учасників зі збереженням регістру, як вони
            числяться у списку. У іншому випадку, виводяться у нижньому
            регістрі.
    
        --invalid / -i
            Виводити лише неправильні адреси списку розсилки.
            Параметри -r, -d, -n ігноруються.
    
        --unicode / -u
            Виводити адреси які представлені як Unicode об'єкти, а не як
            звичайні рядки.  Параметри -r, -d, -n ігноруються.
    
        --help
        -h
            Вивести це повідомлення та завершитись.
    
    Зверніть увагу, якщо не вказано ані -r, ані -d, спочатку виводяться
    отримувачі звичайних повідомлень, за якими йдуть отримувачі збірок, але
    не виводиться жодних ознак типу доставки повідомлень.

en: Bad --nomail option: %(why)s
uk: Неправильний параметр --nomail: %(why)s

en: Bad --digest option: %(kind)s
uk: Неправильний параметр -digest: %(kind)s

en: Could not open file for writing:
uk: Неможливо відкрити файл для запису:

en: List the owners of a mailing list, or all mailing lists.
    
    Usage: %(PROGRAM)s [options] [listname ...]
    Options:
    
        -w / --with-listnames
            Group the owners by list names and include the list names in the
            output.  Otherwise, the owners will be sorted and uniquified based on
            the email address.
    
        -m / --moderators
            Include the list moderators in the output.
    
        -h / --help
            Print this help message and exit.
    
        listname
            Print the owners of the specified lists.  More than one can appear
            after the options.  If there are no listnames provided, the owners of
            all the lists will be displayed.
uk: Вивести перелік усіх керівників списку, або всіх списків розсилки
    
    Використання: %(PROGRAM)s [параметри] [список_розсилки ...]
    Параметри:
    
        -w / --with-listnames
            Групувати керівників по назвам списків та виводити назви списків.
            У іншому випадку, керівники сортуються за електронними адресами.
    
        -m / --moderators
            Включати список керівників.
    
        -h / --help
            Вивести це повідомлення та завершитись.
    
        список_розсилки
            Вивести керівників списку розсилки. Можна вказувати більше
            одного. Якщо не вказано назви списку розсилки, відображаються
            керівники усіх списків розсилки.

en: Primary start-up and shutdown script for Mailman's qrunner daemon.
    
    This script starts, stops, and restarts the main Mailman queue runners, making
    sure that the various long-running qrunners are still alive and kicking.  It
    does this by forking and exec'ing the qrunners and waiting on their pids.
    When it detects a subprocess has exited, it may restart it.
    
    The qrunners respond to SIGINT, SIGTERM, and SIGHUP.  SIGINT and SIGTERM both
    cause the qrunners to exit cleanly, but the master will only restart qrunners
    that have exited due to a SIGINT.  SIGHUP causes the master and the qrunners
    to close their log files, and reopen then upon the next printed message.
    
    The master also responds to SIGINT, SIGTERM, and SIGHUP, which it simply
    passes on to the qrunners (note that the master will close and reopen its own
    log files on receipt of a SIGHUP).  The master also leaves its own process id
    in the file data/master-qrunner.pid but you normally don't need to use this
    pid directly.  The `start', `stop', `restart', and `reopen' commands handle
    everything for you.
    
    Usage: %(PROGRAM)s [options] [ start | stop | restart | reopen ]
    
    Options:
    
        -n/--no-restart
            Don't restart the qrunners when they exit because of an error or a
            SIGINT.  They are never restarted if they exit in response to a
            SIGTERM.  Use this only for debugging.  Only useful if the `start'
            command is given.
    
        -u/--run-as-user
            Normally, this script will refuse to run if the user id and group id
            are not set to the `mailman' user and group (as defined when you
            configured Mailman).  If run as root, this script will change to this
            user and group before the check is made.
    
            This can be inconvenient for testing and debugging purposes, so the -u
            flag means that the step that sets and checks the uid/gid is skipped,
            and the program is run as the current user and group.  This flag is
            not recommended for normal production environments.
    
            Note though, that if you run with -u and are not in the mailman group,
            you may have permission problems, such as begin unable to delete a
            list's archives through the web.  Tough luck!
    
        -s/--stale-lock-cleanup
            If mailmanctl finds an existing master lock, it will normally exit
            with an error message.  With this option, mailmanctl will perform an
            extra level of checking.  If a process matching the host/pid described
            in the lock file is running, mailmanctl will still exit, but if no
            matching process is found, mailmanctl will remove the apparently stale
            lock and make another attempt to claim the master lock.
    
        -q/--quiet
            Don't print status messages.  Error messages are still printed to
            standard error.
    
        -h/--help
            Print this message and exit.
    
    Commands:
    
        start   - Start the master daemon and all qrunners.  Prints a message and
                  exits if the master daemon is already running.
    
        stop    - Stops the master daemon and all qrunners.  After stopping, no
                  more messages will be processed.
    
        restart - Restarts the qrunners, but not the master process.  Use this
                  whenever you upgrade or update Mailman so that the qrunners will
                  use the newly installed code.
    
        reopen  - This will close all log files, causing them to be re-opened the
                  next time a message is written to them
uk: Головний сценарій запуску та зупинення служби обслуговування черги Mailman.
    
    Цей сценарій запускає, зупиняє та перезапускає процеси обслуговування черги
    Mailman, перевіряючи чи ще виконуються процеси обслуговування черги. Це
    робиться шляхом розгалуження та запуску процесів обслуговування черги та
    очікуванням їх ідентифікаторів процесів. Коли сценарій знаходить процес, що
    завершився, він може його перезапустити.
    
    Процеси обслуговування черги реагують на SIGINT, SIGTERM, та SIGHUP. SIGINT
    та SIGTERM призводять до завершення процесів обслуговування черги, але
    головний процес перезапускає лише процеси обслуговування черги, що
    завершились сигналом SIGINT.  Сигнал SIGHUP вказує головному процесу та
    процесам обслуговування черги закрити їх файли журналів, ці файли
    відкриються при отриманні наступного повідомлення для запису у журнал.
    
    Головний процес реагує на SIGINT, SIGTERM, та SIGHUP, які він просто
    передає процесам обслуговування черги (зверніть увагу, головний процес, при
    отриманні SIGHUP, закриває та знову відкриває власні файли журналів).
    Головний процес також записує власний ідентифікатор процесу у файл
    data/master-qrunner.pid, але зазвичай ви не будете використовувати цей
    файл. За вас все роблять команди `start', `stop', `restart', та `reopen'.
    
    Використання: %(PROGRAM)s [параметри] [ start | stop | restart | reopen ]
    
    Параметри:
    
        -n/--no-restart
            Не перезапускати обробники черги, якщо вони завершуються внаслідок
            помилки або SIGINT.  Вони ніколи не перезапускаються, якщо
            завершуються сигналом SIGTERM.  Використовується лише для
            налагодження. Це корисно лише разом з командою `start'.
    
        -u/--run-as-user
            Зазвичай цей сценарій не запускається, якщо ідентифікатори
            користувача та групи не відповідають користувачу та групі `mailman'
            (як визначено у параметрах програми Mailman).  Якщо сценарій
            запускається від імені root, тоді перед виконанням перевірок він 
            змінить ідентифікатори користувача та групи на вказані.
    
            Це корисно для тестування та налагодження, так параметр -u означає,
            що заміна ідентифікаторів користувача та групи пропускається, та
            програма запускається від імені вказаного користувача та групи. Не
            рекомендується використовувати цей параметр у звичайному режимі.
    
            Але зверніть увагу, якщо ви вказуєте параметр -u, а користувач та
            група не є mailman, можуть виникнути проблеми з правами доступу,
            наприклад неможливість видалити архіви списку через web-інтерфейс.
            Хай вам щастить!
    
        -s/--stale-lock-cleanup
            Якщо mailmanctl знаходить файл блокування головного процесу, він
            виводить повідомлення про помилку та завершується. Цей параметр
            вказує mailmanctl виконати додаткові перевірки. Якщо процес, що
            відповідає ідентифікатору процесу у файлі блокування запущений, це
            означає що mailmanctl все ще виконується, якщо відповідного процесу
            не знайдено, mailmanctl видаляє застарілий файл блокування та
            намагається створити новий файл блокування.
    
        -q/--quiet
            Не виводити повідомлення про стан.  Але повідомлення про помилки ще
            будуть виводитись у стандартний потік помилок.
    
        -h/--help
            Виводить це повідомлення та завершується.
    
    Команди:
    
        start   - Запустити головний процес служби та всі процеси
                  обслуговування черги.  Якщо служба вже запущена, тоді
                  виводить повідомлення та завершується.
    
        stop    - Зупинити головний процес служби та всі процеси обслуговування
                  черги.  Після зупинення ніякі повідомлення не обробляються.
    
        restart - Перезапустити обробники черги, але не головний процес. 
                  Використовується при оновленні Mailman, після перезапуску
                  обробники черг будуть використовувати новий програмний код.
    
        reopen  - Закрити всі реєстраційні файли, вони відкриються при запису
                  у них наступного повідомлення.

en: PID unreadable in: %(pidfile)s
uk: Неможливо зчитати PID з: %(pidfile)s

en: Is qrunner even running?
uk: Чи обробник черги взагалі запущений?

en: No child with pid: %(pid)s
uk: Немає нащадка з pid: %(pid)s

en: Stale pid file removed.
uk: Застарілий pid-файл видалено.

en: The master qrunner lock could not be acquired because it appears as if another
    master qrunner is already running.
uk: Неможливо встановити блокування головного обробника черги, здається
    запущений інший обробник черги.

en: The master qrunner lock could not be acquired.  It appears as though there is
    a stale master qrunner lock.  Try re-running mailmanctl with the -s flag.
uk: Неможливо встановити блокування головного обробника черги. Здається є
    застарілий файл блокування головного обробника черги.  Спробуйте
    перезапустити з ключем -s

en: The master qrunner lock could not be acquired, because it appears as if some
    process on some other host may have acquired it.  We can't test for stale
    locks across host boundaries, so you'll have to do this manually.  Or, if you
    know the lock is stale, re-run mailmanctl with the -s flag.
    
    Lock file: %(LOCKFILE)s
    Lock host: %(status)s
    
    Exiting.
uk: Неможливо встановити блокування головного обробника черги, здається його
    утримує деякий процес на деякому іншому комп'ютері.  Неможливо перевірити
    застарілі файли блокування встановлені з інших комп'ютерів, тому вам слід
    зробити це власноруч.  Якщо ви впевнені, що цей файл блокування застарів,
    перезапустіть mailmanctl з ключем -s
    
    Файл блокування: %(LOCKFILE)s
    Комп'ютер блокування: %(status)s
    
    Завершення.

en: Site list is missing: %(sitelistname)s
uk: Список сайту відсутній: %(sitelistname)s

en: Run this program as root or as the %(name)s user, or use -u.
uk: Запустіть цю програму від root або від користувача %(name)s user,
    або використовуйте -u.

en: No command given.
uk: Не вказано жодної команди.

en: Bad command: %(command)s
uk: Неправильна команда: %(command)s

en: Warning!  You may encounter permission problems.
uk: Увага! Можливо ви зіштовхнулись з проблемою прав доступу.

en: Shutting down Mailman's master qrunner
uk: Зупиняється головний обробник Mailman

en: Restarting Mailman's master qrunner
uk: Перезапускається головний обробник Mailman

en: Re-opening all log files
uk: Повторне відкриття усіх файлів журналу

en: Starting Mailman's master qrunner.
uk: Запускається головний обробник Mailman

en: Set the site password, prompting from the terminal.
    
    The site password can be used in most if not all places that the list
    administrator's password can be used, which in turn can be used in most places
    that a list users password can be used.
    
    Usage: %(PROGRAM)s [options] [password]
    
    Options:
    
        -c/--listcreator
            Set the list creator password instead of the site password.  The list
            creator is authorized to create and remove lists, but does not have
            the total power of the site administrator.
    
        -h/--help
            Print this help message and exit.
    
    If password is not given on the command line, it will be prompted for.
uk: Встановити пароль сайту, пароль запитується з терміналу.
    
    Пароль сайту  може використовуватись у більшості, якщо не у всіх, випадках
    в яких можна використати пароль адміністратора, який в свою чергу можна
    використовувати у випадках, коли може використовуватись пароль користувача.
    
    Використання: %(PROGRAM)s [параметри] [пароль]
    
    Параметри:
    
        -c/--listcreator
            Встановити пароль особи що створює списки, замість паролю сайту.
            Особа що створює списки має право створювати та видаляти списки,
            але не має усіх прав, які має адміністратор.
    
        -h/--help
            Вивести цю довідку та завершитись.
    
    Якщо пароль не вказаний у командному рядку, він буде запитаний.

en: site
uk: сайту

en: list creator
uk: особи що створює списки

en: New %(pwdesc)s password:
uk: Новий пароль %(pwdesc)s:

en: Again to confirm password:
uk: Підтвердження паролю:

en: Passwords do not match; no changes made.
uk: Паролі не співпадають; не було внесено ніяких змін.

en: Interrupted...
uk: Перервано...

en: Password changed.
uk: Пароль змінено.

en: Password change failed.
uk: Зміна паролю не вдалась.

en: Generate binary message catalog from textual translation description.
    
    This program converts a textual Uniforum-style message catalog (.po file) into
    a binary GNU catalog (.mo file).  This is essentially the same function as the
    GNU msgfmt program, however, it is a simpler implementation.
    
    Usage: msgfmt.py [OPTIONS] filename.po
    
    Options:
        -o file
        --output-file=file
            Specify the output file to write to.  If omitted, output will go to a
            file named filename.mo (based off the input file name).
    
        -h
        --help
            Print this message and exit.
    
        -V
        --version
            Display version information and exit.
uk: Створити двійковий файл каталогу повідомлень з текстового представлення
    перекладу.
    
    Ця програма перетворює текст каталогу повідомлень у уніфікованому стилі
    (.po файл) у двійковий GNU (.mo файл).  Фактично, цю саму функцію виконує
     програма GNU msgfmt, але ця програма є її спрощеною реалізацією.
    
    Використання: msgfmt.py [параметри] filename.po
    
    Параметри:
        -o file
        --output-file=файл
            Вказує файл в який записувати вивід.  Якщо не вказаний, виводить у
            файл з назвою назва_файлу.mo (утворюється з назви вхідного файлу).
    
        -h
        --help
            Вивести це повідомлення та завершитись.
    
        -V
        --version
            Відобразити інформацію про версію та завершитись.

en: Add a non-fuzzy translation to the dictionary.
uk: Додати не-fuzzy переклад у словник.

en: Return the generated output.
uk: Повернути сгенерований вивід.

en: Create a new, unpopulated mailing list.
    
    Usage: %(PROGRAM)s [options] [listname [listadmin-addr [admin-password]]]
    
    Options:
    
        -l language
        --language=language
            Make the list's preferred language `language', which must be a two
            letter language code.
    
        -u urlhost
        --urlhost=urlhost
            Gives the list's web interface host name.
    
        -e emailhost
        --emailhost=emailhost
            Gives the list's email domain name.
    
        -q/--quiet
            Normally the administrator is notified by email (after a prompt) that
            their list has been created.  This option suppresses the prompt and
            notification.
    
        -h/--help
            Print this help text and exit.
    
    You can specify as many of the arguments as you want on the command line:
    you will be prompted for the missing ones.
    
    Every Mailman list has two parameters which define the default host name for
    outgoing email, and the default URL for all web interfaces.  When you
    configured Mailman, certain defaults were calculated, but if you are running
    multiple virtual Mailman sites, then the defaults may not be appropriate for
    the list you are creating.
    
    You also specify the domain to create your new list in by typing the command
    like so:
    
        newlist --urlhost=www.mydom.ain mylist
    
    where `www.mydom.ain' should be the base hostname for the URL to this virtual
    hosts's lists.  E.g. with this setting people will view the general list
    overviews at http://www.mydom.ain/mailman/listinfo.  Also, www.mydom.ain
    should be a key in the VIRTUAL_HOSTS mapping in mm_cfg.py/Defaults.py if
    the email hostname to be automatically determined.
    
    If you want the email hostname to be different from the one looked up by the
    VIRTUAL_HOSTS or if urlhost is not registered in VIRTUAL_HOSTS, you can specify
    `emailhost' like so:
    
        newlist --urlhost=www.mydom.ain --emailhost=mydom.ain mylist
    
    where `mydom.ain' is the mail domain name. If you don't specify emailhost but
    urlhost is not in the virtual host list, then mm_cfg.DEFAULT_EMAIL_HOST will
    be used for the email interface.
    
    For backward compatibility, you can also specify the domain to create your
    new list in by spelling the listname like so:
    
        mylist@www.mydom.ain
    
    where www.mydom.ain is used for `urlhost' but it will also be used for
    `emailhost' if it is not found in the virtual host table. Note that
    '--urlhost' and '--emailhost' have precedence to this notation.
    
    If you spell the list name as just `mylist', then the email hostname will be
    taken from DEFAULT_EMAIL_HOST and the url will be taken from DEFAULT_URL (as
    defined in your Defaults.py file or overridden by settings in mm_cfg.py).
    
    Note that listnames are forced to lowercase.
uk: Створити новий незаповнений список розсилки.
    
    Використання: %(PROGRAM)s [параметри] [назва_списку [адреса_адміністратора [пароль_адміністратора]]]
    
    Параметри
    
        -l мова
        --language мова
            Встановити мовою списку значення параметра. Параметр повинен бути
            двохлітерним кодом мови.
    
        -u urlhost
        --urlhost=urlhost
            Вказує назву вузла веб-інтерфейсу списку.
    
        -e emailhost
        --emailhost=emailhost
            Вказує назву домену ел.пошти списку.
    
        -q/--quiet
            Зазвичай адміністратор оповіщається про створення списку
            електронною поштою (після підказки). Цей параметр вимикає
            сповіщення.
    
        -h/--help
            Вивести цю підказку та завершитись.
    
    У командному рядку можна вказувати будь-які бажані параметри, всі інші
    параметри які будуть потрібні, будуть у вас запитані.
    
    Кожен список розсилки Mailman має два параметри, які визначають типову
    назву комп'ютера для пошти яка буде відправлятись, та типовий URL
    web-інтерфейсу. Якщо ви перелаштовуєте Mailman, деякі типові параметри
    переобчислюються, але якщо у вас є декілька віртуальних сайтів Mailman,
    тоді типові параметри можуть не підходити для списку, що створюється.
    
    Ви можете вказати домен для створюваного списку, наприклад:
    
        newlist --urlhost=www.mydom.ain mylist
    
    де `www.mydom.ain' мусить бути назвою комп'ютера для списку цього
    віртуального комп'ютера. Таким чином, з такими параметрами інформація
    про список буде за посиланням http://www.mydom.ain/mailman/listinfo. Також,
    www.mydom.ain має бути ключем у VIRTUAL_HOSTS у файлі mm_cfg.py/Defaults.py.
    Якщо ви бажаєте, щоб ел.адреса вузла відрізнялась від визначеної у
    VIRTUAL_HOSTS або якщо urlhost не зареєстровано у VIRTUAL_HOSTS, можна вказати
    `emailhost' таким чином:
    
        newlist --urlhost=www.mydom.ain --emailhost=mydom.ain mylist
    
    де `mydom.ain' - назва поштового домену. Якщо ви не вкажете emailhost,
    але urlhost відсутня у списку віртуальних вузлів, тоді mm_cfg.DEFAULT_EMAIL_HOST
    для поштового інтерфейсу буде використовуватись.
    Для зворотної сумісності, ви також можете вказати домен для створення
    вашого нового списку подібним чином:
    
        mylist@www.mydom.ain
    
    де www.mydom.ain використовується для `urlhost', але також буде використовуватись для
    `emailhost', якщо вона відсутня у таблиці віртуальних вузлів. Зауважте, що
    '--urlhost' та '--emailhost' мають перевагу у цій нотації.
    
    Якщо назва списку просто `mylist', то адресу електронної пошти комп'ютера
    буде взято з DEFAULT_EMAIL_HOST, а url з DEFAULT_URL (як визначено у файлі
    Defaults.py або перевизначено у файлі mm_cfg.py).
    
    Зверніть увагу, назви списків розсилки обов'язково у нижньому регістрі.

en: Unknown language: %(lang)s
uk: Невідома мова: %(lang)s

en: Enter the name of the list:
uk: Вкажіть назву списку розсилки:

en: Enter the email of the person running the list:
uk: Вкажіть поштову адресу власника списку розсилки:

en: Initial %(listname)s password:
uk: Початковий пароль %(listname)s:

en: The list password cannot be empty
uk: Пароль списку розсилки не повинен бути пустим

en: Hit enter to notify %(listname)s owner...
uk: Натисніть Enter щоб сповістити власника %(listname)s ...

en: %(name)s runs the %(runnername)s qrunner
uk: %(name)s виконує обробник черги %(runnername)s

en: All runs all the above qrunners
uk: Щоб запустити всі вищезгадані обробники використовуйте "All"

en: No runner name given.
uk: Не вказано назву обробника.

en: Reduce disk space usage for Pipermail archives.
    
    Usage: %(PROGRAM)s [options] file ...
    
    Where options are:
        -h / --help
            Print this help message and exit.
    
    Only use this to 'fix' archive -article database files that have been written
    with Mailman 2.1.3 or earlier and have html_body attributes in them.  These
    attributes can cause huge amounts of memory bloat and impact performance for
    high activity lists, particularly those where large text postings are made to
    them.
    
    Example:
    
    %% ls -1 archives/private/*/database/*-article | xargs %(PROGRAM)s
    
    You should run `bin/check_perms -f' after running this script.
    
    You will probably want to delete the -article.bak files created by this script
    when you are satisfied with the results.
    
    This script is provided for convenience purposes only.  It isn't supported.
uk: Зменшити дисковий простір, зайнятий архівами Pipermail.
    
    Використання: %(PROGRAM)s [параметри] файл ...
    
    Параметри:
        -h / --help
            Вивести це повідомлення та завершитись.
    
    Використовуйте лише для 'виправлення' архівних -article файлів бази даних,
    які створені Mailman 2.1.3 або більш раннім, та містять атрибут html_body.
    Ці атрибути можуть призвести до споживання великої кількості пам'яті та
    впливати на швидкодію списків з високою активністю, зокрема тих, у які
    надходили великі текстові повідомлення.
    
    Приклад:
    
    %% ls -1 archives/private/*/database/*-article | xargs %(PROGRAM)s
    
    Після запуску цього сценарію слід запустити `bin/check_perms -f'.
    
    Після завершення, можливо, слід видалити -article.bak файли, що створюються
    цим сценарієм.
    
    Цей сценарій надається лише для зручності.  Він не підтримується.

en: Could not open file for reading: %(filename)s.
uk: Неможливо відкрити файл для читання: %(filename)s.

en: Error opening list %(listname)s... skipping.
uk: Неможливо відкрити список розсилки %(listname)s...  Пропущено.

en: No such member: %(addr)s
uk: Такий користувач відсутній: %(addr)s

en: User `%(addr)s' removed from list: %(listname)s.
uk: Користувач `%(addr)s' видалений зі списку: %(listname)s.

en: Reset the passwords for members of a mailing list.
    
    This script resets all the passwords of a mailing list's members.  It can also
    be used to reset the lists of all members of all mailing lists, but it is your
    responsibility to let the users know that their passwords have been changed.
    
    This script is intended to be run as a bin/withlist script, i.e.
    
    % bin/withlist -l -r reset_pw listname [options]
    
    Options:
        -v / --verbose
            Print what the script is doing.
uk: Скинути паролі учасників списку розсилки.
    
    Цей сценарій скидає усі паролі учасників списку розсилки.  Також він може
    використовуватись для скидання списків усіх учасників усіх списків розсилання,
    але на ви відповідальні за сповіщення користувачів про зміну їх паролів.
    
    Сценарій призначений для запуску як bin/withlist, наприклад
    
    % bin/withlist -l -r reset_pw <назва списку> [параметри]
    
    Параметри:
        -v / --verbose
            Виводити відомості про хід виконання.

en: Changing passwords for list: %(listname)s
uk: Змінюється пароль списку списку розсилки: %(listname)s

en: New password for member %(member)40s: %(randompw)s
uk: Новий пароль учасника %(member)40s: %(randompw)s

en: Remove the components of a mailing list with impunity - beware!
    
    This removes (almost) all traces of a mailing list.  By default, the lists
    archives are not removed, which is very handy for retiring old lists.
    
    Usage:
        rmlist [-a] [-h] listname
    
    Where:
        --archives
        -a
            Remove the list's archives too, or if the list has already been
            deleted, remove any residual archives.
    
        --help
        -h
            Print this help message and exit.
uk: Видалити компоненти списку розсилки - будьте уважні!
    
    Видаляє (майже) всі сліди списку розсилки.  Типово, архіви списку не
    видаляються, що зручно для старих списків розсилки.
    
    Використання:
        rmlist [-a] [-h] назва_списку
    
    Параметри:
        --archives
        -a
            Також видалити архіви списку, або якщо список вже був видалений,
            видаляє архіви, що залишились.
    
        --help
        -h
            Вивести довідку та завершитись.

en: Removing %(msg)s
uk: Видалення %(msg)s

en: %(listname)s %(msg)s not found as %(filename)s
uk: %(listname)s %(msg)s не знайдено як файл %(filename)s

en: No such list (or list already deleted): %(listname)s
uk: Список розсилки не існує (або вже видалений): %(listname)s

en: No such list: %(listname)s.  Removing its residual archives.
uk: Немає такого списку: %(listname)s. Видалення усіх його остаточних архівів.

en: Not removing archives.  Reinvoke with -a to remove them.
uk: Архіви не видалено. Щоб їх видалити запустіть програму з ключем -a.

en: list info
uk: інформація про список

en: stale lock file
uk: застарілий файл блокування

en: private archives
uk: приватні архіви

en: public archives
uk: публічні архіви

en: Show the contents of one or more Mailman queue files.
    
    Usage: show_qfiles [options] qfile ...
    
    Options:
    
        -q / --quiet
            Don't print `helpful' message delimiters.
    
        -h / --help
            Print this text and exit.
    
    Example: show_qfiles qfiles/shunt/*.pck
uk: Показати вміст одного або декількох файлів черги Mailman.
    
    Використання: show_qfiles [параметри] qfile ...
    
    Параметри:
    
        -q / --quiet
            Не виводити `корисні' розділювачі повідомлень.
    
        -h / --help
            Вивести цей текст та завершитись.
    
    Приклад: show_qfiles qfiles/shunt/*.pck

en: Synchronize a mailing list's membership with a flat file.
    
    This script is useful if you have a Mailman mailing list and a sendmail
    :include: style list of addresses (also as is used in Majordomo).  For every
    address in the file that does not appear in the mailing list, the address is
    added.  For every address in the mailing list that does not appear in the
    file, the address is removed.  Other options control what happens when an
    address is added or removed.
    
    Usage: %(PROGRAM)s [options] -f file listname
    
    Where `options' are:
    
        --no-change
        -n
            Don't actually make the changes.  Instead, print out what would be
            done to the list.
    
        --welcome-msg[=<yes|no>]
        -w[=<yes|no>]
            Sets whether or not to send the newly added members a welcome
            message, overriding whatever the list's `send_welcome_msg' setting
            is.  With -w=yes or -w, the welcome message is sent.  With -w=no, no
            message is sent.
    
        --goodbye-msg[=<yes|no>]
        -g[=<yes|no>]
            Sets whether or not to send the goodbye message to removed members,
            overriding whatever the list's `send_goodbye_msg' setting is.  With
            -g=yes or -g, the goodbye message is sent.  With -g=no, no message is
            sent.
    
        --digest[=<yes|no>]
        -d[=<yes|no>]
            Selects whether to make newly added members receive messages in
            digests.  With -d=yes or -d, they become digest members.  With -d=no
            (or if no -d option given) they are added as regular members.
    
        --notifyadmin[=<yes|no>]
        -a[=<yes|no>]
            Specifies whether the admin should be notified for each subscription
            or unsubscription.  If you're adding a lot of addresses, you
            definitely want to turn this off!  With -a=yes or -a, the admin is
            notified.  With -a=no, the admin is not notified.  With no -a option,
            the default for the list is used.
    
        --file <filename | ->
        -f <filename | ->
            This option is required.  It specifies the flat file to synchronize
            against.  Email addresses must appear one per line.  If filename is
            `-' then stdin is used.
    
        --help
        -h
            Print this message.
    
        listname
            Required.  This specifies the list to synchronize.
uk: Синхронізувати учасників списку розсилки з вмістом файлу.
    
    Цей сценарій використовується, якщо у вас є список розсилки Mailman та
    перелік адрес у sendmail стилі :include: (такий самий використовується у
    Majordomo).  Кожна адреса у файлі яка відсутня у списку розсилки,
    додається. Кожна адреса у списку розсилки, яка відсутня у файлі
    видаляється зі списку. Інші параметри визначають дії, що виконуються при
    додаванні та видаленні адрес.
    
    Використання: %(PROGRAM)s [параметри] -f файл назва_списку
    
    Параметри:
    
        --no-change
        -n
            Не виконувати дій.  Замість того виводити перелік того, що треба 
            зробити зі списком.
    
        --welcome-msg[=<yes|no>]
        -w[=<yes|no>]
            Вказує чи надсилати новим учасникам списку повідомлення з
            привітанням, має перевагу над значенням параметру списку 
            `send_welcome_msg. Повідомлення з привітанням надсилається при
            використанні -w=yes чи -w. При використанні --w=no, повідомлення не
            надсилається.
    
        --goodbye-msg[=<yes|no>]
        -g[=<yes|no>]
            Вказує чи надсилати прощальне повідомлення учасникам, що
            видаляються. має перевагу над значенням параметру списку
            `send_goodbye_msg. Прощальне повідомлення надсилається при
            використанні -g=yes чи -g. При використанні --п=no, повідомлення
            не надсилається.
    
        --digest[=<yes|no>]
        -d[=<yes|no>]
            Вказує чи робити нових учасників отримувачами збірок. При
            використанні -d=yes чи -d, вони отримуватимуть збірки.  При -d=no
            (чи якщо не вказано параметр -d), вони отримуватимуть звичайні
            повідомлення.
        --notifyadmin[=<yes|no>]
        -a[=<yes|no>]
            Вказує чи сповіщати адміністратора про кожну підписку чи припинення
            підписки. Якщо ви додаєте багато адрес, ви певно захочете вимкнути
            сповіщення. При використанні -a=yes чи -a, сповіщення ввімкнено.
            При -a=no, сповіщення вимкнено. Якщо параметр -a не вказано, 
            використовується типове для списку значення.
    
        --file <назва_файлу | ->
        -f <назва_файлу | ->
            Це обов'язковий параметр.  Він вказує файл, з яким
            синхронізуватись. Електронні адреси повинні йти по одній у рядку.
            Якщо як назва_файлу вказано `-', то адреси зчитуються з стандартного
            потоку вводу.
    
        --help
        -h
            Вивести це повідомлення.
    
        назва_списку
            Обов'язковий параметр. Визначає список який буде синхронізуватись.

en: Bad choice: %(yesno)s
uk: Неправильна відповідь: %(yesno)s

en: Dry run mode
uk: Режим без внесення змін

en: Only one -f switch allowed
uk: Дозволяється вказувати лише один параметр -f

en: No argument to -f given
uk: Для параметра -f не вказаний аргумент

en: Illegal option: %(opt)s
uk: Неправильний параметр: %(opt)s

en: No listname given
uk: Не вказано список розсилки

en: Must have a listname and a filename
uk: Необхідно вказати назву списку розсилки та назву файла

en: Cannot read address file: %(filename)s: %(msg)s
uk: Неможливо прочитати файл адрес: %(filename)s: %(msg)s

en: Ignore  :  %(addr)30s
uk: Ігнорується  : %(addr)30s

en: Invalid :  %(addr)30s
uk: Неправильний : %(addr)30s

en: You must fix the preceding invalid addresses first.
uk: Спочатку необхідно виправити наведені вище адреси.

en: Added  : %(s)s
uk: Доданий   : %(s)s

en: Removed: %(s)s
uk: Видалений : %(s)s

en: 
    Check a given Mailman translation, making sure that variables and
    tags referenced in translation are the same variables and tags in
    the original templates and catalog.
    
    Usage:
    
    cd $MAILMAN_DIR
    %(program)s [-q] <lang>
    
    Where <lang> is your country code (e.g. 'it' for Italy) and -q is
    to ask for a brief summary.
uk: 
    Перевіряє переклад Mailman, перевіряє щоб змінні та теги у перекладі
    були такими самими, як і в оригінальному шаблоні та каталозі.
    
    Використання:
    
    cd $MAILMAN_DIR
    %(program)s [-q] <мова>
    
    Де <мова> код вашої країна (наприклад 'uk' для України), та -q
    вказує виводити короткий підсумок.

en: check a translation comparing with the original string
uk: перевіряє переклад порівнюючи з оригінальними рядками

en: scan a string from the original file
uk: аналізує рядок оригінального файлу

en: scan a translated string
uk: аналізує перекладений рядок

en: check for differences between checked in and checked out
uk: перевіряє різницю між оригіналом та перекладом

en: parse a .po file extracting msgids and msgstrs
uk: аналізує .po-файл вибираючи вміст полів msgid и msgstr

en: States table for the finite-states-machine parser:
                0  idle
                1  filename-or-comment
                2  msgid
                3  msgstr
                4  end
uk: Таблиця станів аналізатора для автомата з скінченим числом станів:
                0  холостий
                1  назва файлу чи коментар
                2  msgid
                3  msgstr
                4  кінець

en: check a translated template against the original one
           search also <MM-*> tags if html is not zero
uk: порівнює перекладений шаблон з оригіналом, також відшукує теги
           <MM-*>, якщо html не дорівнює нулю

en: scan the po file comparing msgids with msgstrs
uk: аналізує .po-файл порівнюючи вміст msgid та msgstr

en: Cannot unshunt message %(filebase)s, skipping:
    %(e)s
uk: Неможливо перемістити повідомлення %(filebase)s, пропущено:
    %(e)s

en: Perform all necessary upgrades.
    
    Usage: %(PROGRAM)s [options]
    
    Options:
        -f/--force
            Force running the upgrade procedures.  Normally, if the version number
            of the installed Mailman matches the current version number (or a
            `downgrade' is detected), nothing will be done.
    
        -h/--help
            Print this text and exit.
    
    Use this script to help you update to the latest release of Mailman from
    some previous version.  It knows about versions back to 1.0b4 (?).
uk: Виконує всі необхідні оновлення.
    
    Використання: %(PROGRAM)s [параметри]
    
    Параметри:
        -f/--force
            Примусово виконати дії по оновленню. Зазвичай, якщо номер версії,
            Mailman співпадає або менше тієї що встановлюється (повернення до
            старої версії), то нічого не виконуватиметься.
    
        --help
        -h
           Вивести підказку та завершитись.
    
    Цей сценарій повинен допомогти оновити попередню версію Mailman до останньої
    версії. Він "обізнаний" про версії, починаючи з 1.0b4 (?).

en: Fixing language templates: %(listname)s
uk: Коригуються мовні шаблони: %(listname)s

en: WARNING: could not acquire lock for list: %(listname)s
uk: УВАГА: неможливо отримати монопольний доступ до списку: %(listname)s

en: Resetting %(n)s BYBOUNCEs disabled addrs with no bounce info
uk: Розблоковано %(n)s адрес, блокованих помилками доставки, які далі не давали помилок доставки

en: Updating the held requests database.
uk: Оновлюється база даних відкладених запитів.

en: For some reason, %(mbox_dir)s exists as a file.  This won't work with
    b6, so I'm renaming it to %(mbox_dir)s.tmp and proceeding.
uk: З деякої причини, %(mbox_dir)s є файлом. Це може привести до помилок,
    файл буде перейменовано на %(mbox_dir)s.tmp та роботу буде відновлено.

en: 
    %(listname)s has both public and private mbox archives.  Since this list
    currently uses private archiving, I'm installing the private mbox archive
    -- %(o_pri_mbox_file)s -- as the active archive, and renaming
            %(o_pub_mbox_file)s
    to
            %(o_pub_mbox_file)s.preb6
    
    You can integrate that into the archives if you want by using the 'arch'
    script.
uk: 
    %(listname)s має як приватні так і публічні архіви. Оскільки цей
    список використовує приватні архіви, активним архівом буде встановлено
    -- %(o_pri_mbox_file)s -- та
            %(o_pub_mbox_file)s
    буде перейменовано у
            %(o_pub_mbox_file)s.preb6
    
    Якщо хочете, можете інтегрувати його у архіви використовуючи сценарій 'arch'

en: %s has both public and private mbox archives.  Since this list
    currently uses public archiving, I'm installing the public mbox file
    archive file (%s) as the active one, and renaming
            %s
        to
            %s.preb6
    
    You can integrate that into the archives if you want by using the 'arch'
    script.
uk: Для %s існують файли як приватного так і публічного архівів.
    Оскільки цей список розсилки використовує публічні архіви,
    активним буде встановлено файл архіву (%s), інший файл буде перейменовано з
            %s
        на
            %s.preb6n
    Якщо хочете, можете інтегрувати його у архіви використовуючи сценарій 'arch'

en: - updating old private mbox file
uk: - оновлюється старий приватний архів у форматі mbox

en:     unknown file in the way, moving
            %(o_pri_mbox_file)s
        to
            %(newname)s
uk:     зустрівся невідомий файл:
            %(o_pri_mbox_file)s
        буде перейменований у
            %(newname)s

en: - updating old public mbox file
uk: - оновлюється старий публічний архів в форматі mbox

en:     unknown file in the way, moving
            %(o_pub_mbox_file)s
        to
            %(newname)s
uk:     зустрівся невідомий файл:
            %(o_pub_mbox_file)s
        буде перейменований
           %(newname)s

en: - This list looks like it might have <= b4 list templates around
uk: - здається, що цей список розсилки використовує шаблони версії <= b4

en: - moved %(o_tmpl)s to %(n_tmpl)s
uk: - переміщений з %(o_tmpl)s у %(n_tmpl)s

en: - both %(o_tmpl)s and %(n_tmpl)s exist, leaving untouched
uk: - як %(o_tmpl)s, так і %(n_tmpl)s існують; залишені недоторканими

en: - %(o_tmpl)s doesn't exist, leaving untouched
uk: - %(o_tmpl)s не існує; залишено недоторканим

en: removing directory %(src)s and everything underneath
uk: видаляється каталог %(src)s та його підкаталоги

en: removing %(src)s
uk: видаляється %(src)s

en: Warning: couldn't remove %(src)s -- %(rest)s
uk: Увага: неможливо видалити %(src)s -- %(rest)s

en: couldn't remove old file %(pyc)s -- %(rest)s
uk: неможливо видалити старий %(pyc)s -- %(rest)s

en: updating old qfiles
uk: оновлюються старі файли черги

en: message is unparsable: %(filebase)s
uk: неможливо розібрати повідомлення: %(filebase)s

en: Updating Mailman 2.0 pending_subscriptions.db database
uk: Оновлюється база даних pending_subscriptions.db від Mailman 2.0

en: Updating Mailman 2.1.4 pending.pck database
uk: Оновлюється база даних pending.pck від Mailman 2.1.4

en: Ignoring bad pended data: %(key)s: %(val)s
uk: Ігноруються неправильні незавершені дані: %(key)s: %(val)s

en: WARNING: Ignoring duplicate pending ID: %(id)s.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Ігноруються дублікат незавершеного ID: %(id)s.

en: getting rid of old source files
uk: видаляються застарілі файли

en: no lists == nothing to do, exiting
uk: немає списків -- немає що робити; програма завершується

en: fixing all the perms on your old html archives to work with b6
    If your archives are big, this could take a minute or two...
uk: виправляються всі режими доступу до ваших старих html-архівів
    якщо архіви великі, це може тривати хвилину чи дві...

en: done
uk: виконано

en: Updating mailing list: %(listname)s
uk: Оновлення списку розсилки: %(listname)s

en: Updating Usenet watermarks
uk: Оновлення usenet-позначок

en: - nothing to update here
uk: - тут оновлювати нема чого

en: - usenet watermarks updated and gate_watermarks removed
uk: - usenet-позначки оновлено, файл gate_watermarks видалено

en: 
    
    NOTE NOTE NOTE NOTE NOTE
    
        You are upgrading an existing Mailman installation, but I can't tell what
        version you were previously running.
    
        If you are upgrading from Mailman 1.0b9 or earlier you will need to
        manually update your mailing lists.  For each mailing list you need to
        copy the file templates/options.html lists/<listname>/options.html.
    
        However, if you have edited this file via the Web interface, you will have
        to merge your changes into this file, otherwise you will lose your
        changes.
    
    NOTE NOTE NOTE NOTE NOTE
uk: 
    
    УВАГА УВАГА УВАГА УВАГА УВАГА
    
        Ви оновлюєте робочу систему, але визначити поточну версію не вдалось.
    
        Якщо ви оновлюєте Mailman 1.0b9 (або більш ранню), необхідно оновити
        списки розсилки власноруч. У кожному списку розсилки скопіюйте
        файл templates/options.html у файл lists/<назва_списку>/options.html.
    
        Якщо ви змінили цей файл через web-інтерфейс, потрібно внести ці зміни
        ще раз.
    
    УВАГА УВАГА УВАГА УВАГА УВАГА

en: No updates are necessary.
uk: Оновлення не потрібне.

en: Downgrade detected, from version %(hexlversion)s to version %(hextversion)s
    This is probably not safe.
    Exiting.
uk: Виявлено спробу перейти до більш ранньої версії (з версії %(hexlversion)s
    на версію %(hextversion)s). Швидше за все це небезпечно.
    Завершення.

en: Upgrading from version %(hexlversion)s to %(hextversion)s
uk: Триває оновлення з версії %(hexlversion)s на %(hextversion)s

en: 
    ERROR:
    
    The locks for some lists could not be acquired.  This means that either
    Mailman was still active when you upgraded, or there were stale locks in the
    %(lockdir)s directory.
    
    You must put Mailman into a quiescent state and remove all stale locks, then
    re-run "make update" manually.  See the INSTALL and UPGRADE files for details.
uk: 
    ПОМИЛКА:
    
    До деяких списів не вдалось отримати монопольний доступ. Це означає, що
    або Mailman виконується в момент оновлення, або залишились файли
    блокування у каталозі %(lockdir)s.
    
    Необхідно завершити Mailman та видалити всі файли блокування, після цього 
    виконати команду "make update".  додаткову інформацію можні отримати у
    файлах INSTALL та UPGRADE.

en: Print the Mailman version.
uk: Вивести версію Mailman.

en: Using Mailman version:
uk: Використовується Mailman версії:

en: General framework for interacting with a mailing list object.
    
    There are two ways to use this script: interactively or programmatically.
    Using it interactively allows you to play with, examine and modify a MailList
    object from Python's interactive interpreter.  When running interactively, a
    MailList object called `m' will be available in the global namespace.  It also
    loads the class MailList into the global namespace.
    
    Programmatically, you can write a function to operate on a MailList object,
    and this script will take care of the housekeeping (see below for examples).
    In that case, the general usage syntax is:
    
    %% bin/withlist [options] listname [args ...]
    
    Options:
    
        -l / --lock
            Lock the list when opening.  Normally the list is opened unlocked
            (e.g. for read-only operations).  You can always lock the file after
            the fact by typing `m.Lock()'
    
            Note that if you use this option, you should explicitly call m.Save()
            before exiting, since the interpreter's clean up procedure will not
            automatically save changes to the MailList object (but it will unlock
            the list).
    
        -i / --interactive
            Leaves you at an interactive prompt after all other processing is
            complete.  This is the default unless the -r option is given.
    
        --run [module.]callable
        -r [module.]callable
            This can be used to run a script with the opened MailList object.
            This works by attempting to import `module' (which must be in the
            directory containing withlist, or already be accessible on your
            sys.path), and then calling `callable' from the module.  callable can
            be a class or function; it is called with the MailList object as the
            first argument.  If additional args are given on the command line,
            they are passed as subsequent positional args to the callable.
    
            Note that `module.' is optional; if it is omitted then a module with
            the name `callable' will be imported.
    
            The global variable `r' will be set to the results of this call.
    
        --all / -a
            This option only works with the -r option.  Use this if you want to
            execute the script on all mailing lists.  When you use -a you should
            not include a listname argument on the command line.  The variable `r'
            will be a list of all the results.
    
        --quiet / -q
            Suppress all status messages.
    
        --help / -h
            Print this message and exit
    
    
    Here's an example of how to use the -r option.  Say you have a file in the
    Mailman installation directory called `listaddr.py', with the following
    two functions:
    
    def listaddr(mlist):
        print mlist.GetListEmail()
    
    def requestaddr(mlist):
        print mlist.GetRequestEmail()
    
    Now, from the command line you can print the list's posting address by running
    the following from the command line:
    
    %% bin/withlist -r listaddr mylist
    Loading list: mylist (unlocked)
    Importing listaddr ...
    Running listaddr.listaddr() ...
    mylist@myhost.com
    
    And you can print the list's request address by running:
    
    %% bin/withlist -r listaddr.requestaddr mylist
    Loading list: mylist (unlocked)
    Importing listaddr ...
    Running listaddr.requestaddr() ...
    mylist-request@myhost.com
    
    As another example, say you wanted to change the password for a particular
    user on a particular list.  You could put the following function in a file
    called `changepw.py':
    
    from Mailman.Errors import NotAMemberError
    
    def changepw(mlist, addr, newpasswd):
        try:
            mlist.setMemberPassword(addr, newpasswd)
            mlist.Save()
        except NotAMemberError:
            print 'No address matched:', addr
    
    and run this from the command line:
     %% bin/withlist -l -r changepw mylist somebody@somewhere.org foobar
uk: Загальний сценарій взаємодії з об'єктом поштового списку.
    
    Є два шляхи використання цього сценарію: інтерактивний та програмний.
    Інтерактивне використання дозволяє вам досліджувати та змінювати об'єкт
    MailList у інтерактивному інтерпретаторі Python. При інтерактивному
    виконанні у глобальному просторі назв створюється об'єкт MailList з
    назвою 'm'. Також у глобальний простір назв завантажується клас MailList.
    
    При програмному використані ви можете написати функції, що оперують
    об'єктом MailList, та цей сценарій подбає про решту (дивіться наведені
    нижче приклади). У цьому випадку, загальний синтаксис використання:
    
    %% bin/withlist [параметри] назва_списку [аргументи ...]
    
    Параметри:
    
        -l / --lock
            Блокувати список при відкриванні. Зазвичай, список відкривається
            без блокування (наприклад тільки для читання). Ви завжди можете
            заблокувати його, якщо наберете `m.Lock()'
    
            Зверніть увагу, при використанні цього параметра слід виконувати
            m.Save() перед завершенням, оскільки завершальна процедура
            інтерпретатора не зберігає автоматично зміни у об'єкті MailList
            (але це розблокує список).
    
        -i / --interactive
            Після виконання залишає інтерактивний сеанс. Цей режим типовий,
            доки не використовується параметр -r.
    
        --run [module.]callable
        -r [module.]callable
            Цей параметр можна використовувати для виконання сценарію з
            відкритим об'єктом MailList. Спочатку імпортується модуль `module'
            (який повинен бути доступним у sys.path), далі виконується
            `callable' з модуля module.  callable може бути класом чи функцією,
            яка отримує об'єкт MailList у першому аргументі. Додаткові
            аргументи вказуються у командному рядку, вони передаються функції
            в заданій послідовності.
    
            Зверніть увагу, `module.' є необов'язковим; якщо він не вказаний,
            то буде імпортований модуль з такою ж назвою, як і `callable'.
    
            Результат виконання заноситься у глобальну змінну `r'.
    
        --all / -a
            Цей параметр використовується лише з параметром -r.  Використовуйте
            його якщо бажаєте виконати сценарій для усіх списків розсилки.
            При використанні -a не треба включати аргумент назва_списку у
            командний рядок.  Змінна `r' буде містити перелік всіх результатів.
    
        --quiet / -q
            Не виводити всі повідомлення про стан.
    
        --help / -h
            Вивести це повідомлення та завершитись
    
    
    Наводиться приклад використання параметру -r.  Скажімо ви маєте файл з
    назвою `listaddr.py' у каталозі де встановлений Mailman, він містить дві
    наступні функції:
    
    def listaddr(mlist):
        print mlist.GetListEmail()
    
    def requestaddr(mlist):
        print mlist.GetRequestEmail()
    
    Тепер, у командному рядку можна вивести адресу списку. Наберіть наступне:
    
    %% bin/withlist -r listaddr mylist
    Loading list: mylist (unlocked)
    Importing listaddr ...
    Running listaddr.listaddr() ...
    mylist@myhost.com
    
    Також можна вивести адресу для надсилання запитів:
    
    %% bin/withlist -r listaddr.requestaddr mylist
    Loading list: mylist (unlocked)
    Importing listaddr ...
    Running listaddr.requestaddr() ...
    mylist-request@myhost.com
    
    Ще один приклад, скажімо ви хочете змінити пароль окремого користувача у
    певному списку розсилки.  Ви можете вставити наступну функцію у файл з
    назвою `changepw.py':
    
    from Mailman.Errors import NotAMemberError
    
    def changepw(mlist, addr, newpasswd):
        try:
            mlist.setMemberPassword(addr, newpasswd)
            mlist.Save()
        except NotAMemberError:
            print 'No address matched:', addr
    
    та виконати її з командного рядка:
    %% bin/withlist -l -r changepw mylist somebody@somewhere.org foobar

en: Unlock a locked list, but do not implicitly Save() it.
    
        This does not get run if the interpreter exits because of a signal, or if
        os._exit() is called.  It will get called if an exception occurs though.
uk: Розблокувати список розсилки, але не виконувати Save() для нього.
    
        Цю функцію не буде виконано, якщо інтерпретатор отримає сигнал,
        чи якщо буде виконана функція os._exit(); дію буде виконано лише
        при виникненні виняткової ситуації (exception).

en: Unlocking (but not saving) list: %(listname)s
uk: Розблоковується (але не оновлюється) список розсилки: %(listname)s

en: Finalizing
uk: Завершення роботи

en: Loading list %(listname)s
uk: Завантажується інформація про список %(listname)s

en: (locked)
uk: (заблоковано)

en: (unlocked)
uk: (розблоковано)

en: Unknown list: %(listname)s
uk: Невідомий список: %(listname)s

en: No list name supplied.
uk: Відсутня назва списку.

en: --all requires --run
uk: параметр --all потребує параметр --run

en: Importing %(module)s...
uk: Імпортуєтеся %(module)s...

en: Running %(module)s.%(callable)s()...
uk: Виконується %(module)s.%(callable)s()...

en: The variable `m' is the %(listname)s MailList instance
uk: Змінна `m' є екземпляром об'єкта, що представляє список %(listname)s

en: Increment the digest volume number and reset the digest number to one.
    
    Usage: %(PROGRAM)s [options] [listname ...]
    
    Options:
    
        --help/-h
            Print this message and exit.
    
    The lists named on the command line are bumped.  If no list names are given,
    all lists are bumped.
uk: Збільшити номер тому збірки та встановити номер випуску у одиницю.
    
    Використання: %(PROGRAM)s [параметри] [список-розсилки ...]
    
    Параметри:
    
       --help
       -h
           Вивести підказку та завершити роботу.
    
    Дія виконуватиметься над вказаними списками розсилки, якщо не 
    вказано списків розсилки, дія виконуватиметься над усіма списками.

en: Check for pending admin requests and mail the list owners if necessary.
    
    Usage: %(PROGRAM)s [options]
    
    Options:
    
        -h/--help
            Print this message and exit.
uk: Перевірити відкладені адміністративні запити та, при потребі, надіслати 
    сповіщення власникам списків.
    
    Використання: %(PROGRAM)s [параметри]
    
    Параметри:
    
        -h/--help
            Вивести цю довідку та завершитись.

en: Notice: %(discarded)d old request(s) automatically expired.
uk: Попередження: %(discarded)d старий запит(и) автоматично  застарів.

en: %(count)d %(realname)s moderator request(s) waiting
uk: %(count)d %(realname)s відкладених до розгляду запитів

en: %(realname)s moderator request check result
uk: %(realname)s результат перевірки за запитом модератора

en: Pending subscriptions:
uk: Запити, що очікують обробки:

en: 
    Pending posts:
uk: 
    Повідомлення, що очікують обробки:

en: From: %(sender)s on %(date)s
    Subject: %(subject)s
    Cause: %(reason)s
uk: Від: %(sender)s (датоване %(date)s)
    Тема: %(subject)s
    Причина: %(reason)s

en: Process disabled members, recommended once per day.
    
    This script cruises through every mailing list looking for members whose
    delivery is disabled.  If they have been disabled due to bounces, they will
    receive another notification, or they may be removed if they've received the
    maximum number of notifications.
    
    Use the --byadmin, --byuser, and --unknown flags to also send notifications to
    members whose accounts have been disabled for those reasons.  Use --all to
    send the notification to all disabled members.
    
    Usage: %(PROGRAM)s [options]
    
    Options:
        -h / --help
            Print this message and exit.
    
        -o / --byadmin
            Also send notifications to any member disabled by the list
            owner/administrator.
    
        -m / --byuser
            Also send notifications to any member disabled by themselves.
    
        -u / --unknown
            Also send notifications to any member disabled for unknown reasons
            (usually a legacy disabled address).
    
        -b / --notbybounce
            Don't send notifications to members disabled because of bounces (the
            default is to notify bounce disabled members).
    
        -a / --all
            Send notifications to all disabled members.
    
        -f / --force
            Send notifications to disabled members even if they're not due a new
            notification yet.
    
        -l listname
        --listname=listname
            Process only the given list, otherwise do all lists.
uk: Обробити заблокованих учасників, рекомендується виконувати раз на день.
    
    Цей сценарій перевіряє кожен список розсилки та відшукує заблокованих
     учасників.  Якщо їх було заблоковано внаслідок отримання повідомлень про
    помилки доставки, вони отримують наступне попередження, якщо вони отримали
    максимальну кількість попереджень, вони видаляються.
    
    Щоб надіслати попередження учасникам, яких заблоковано з відповідних причин
    використовуйте параметри --byadmin, --byuser, та --unknown.  Щоб надіслати
    попередження усім заблокованим учасникам, використовуйте параметр --all.
    
    Використання: %(PROGRAM)s [параметри]
    
    Параметри:
        -h / --help
            Вивести це повідомлення та завершитись.
    
        -o / --byadmin
            Також надіслати сповіщення учасникам, заблокованим
            власником/адміністратором списку.
    
        -m / --byuser
            Також надіслати сповіщення учасникам, які самі себе
            заблокували.
    
        -u / --unknown
            Також надіслати сповіщення учасникам, заблокованим з невідомої
            причини (зазвичай, заблоковані попередньою версією програми).
    
        -b / --notbybounce
            Не надсилати сповіщення учасникам, заблокованим внаслідок помилок
            доставки (типово такі учасники сповіщаються).
    
        -a / --all
            Надіслати сповіщення усім заблокованим учасникам.
    
        -f / --force
            Надсилати сповіщення заблокованим учасникам, навіть якщо вони ще не
            сповіщались.
    
        -l назва_списку
        --listname=назва_списку
            Обробляти лише вказаний список, у іншому випадку оброблятимуться
            всі списки.

en: [disabled by periodic sweep and cull, no message available]
uk: [заблокований з причини періодичних чисток та перевірок, пояснення відсутнє]

en: Poll the NNTP servers for messages to be gatewayed to mailing lists.
    
    Usage: gate_news [options]
    
    Where options are
    
        --help
        -h
            Print this text and exit.
uk: Опитати NNTP-сервери на наявність повідомлень для шлюзування в списки
    розсилки.
    
    Використання: gate_news [параметри]
    
    Дозволені параметри:
    
        --help
        -h
            Вивести підказку та завершити роботу.

en: Send password reminders for all lists to all users.
    
    This program scans all mailing lists and collects users and their passwords,
    grouped by the list's host_name if mm_cfg.VIRTUAL_HOST_OVERVIEW is true.  Then
    one email message is sent to each unique user (per-virtual host) containing
    the list passwords and options url for the user.  The password reminder comes
    from the mm_cfg.MAILMAN_SITE_LIST, which must exist.
    
    Usage: %(PROGRAM)s [options]
    
    Options:
        -l listname
        --listname=listname
            Send password reminders for the named list only.  If omitted,
            reminders are sent for all lists.  Multiple -l/--listname options are
            allowed.
    
        -h/--help
            Print this message and exit.
uk: Надіслати нагадування паролів всім користувачам всіх списків розсилки.
    
    Ця програма перевіряє всі списки та отримує паролі усіх користувачів,
    групує за назвами комп'ютерів списку якщо mm_cfg.VIRTUAL_HOST_OVERVIEW
    встановлено у true.  Далі кожному унікальному користувачу (по віртуальних
    комп'ютерах) надсилається одне поштове повідомлення з усіма його паролями
    та URL посиланнями для зміни параметрів.  Нагадування паролю приходить з
    адреси зазначеної у mm_cfg.MAILMAN_SITE_LIST, яка повинна існувати.
    
    Використання: %(PROGRAM)s [параметри]
    
    Параметри:
        -l назва_списку
        --listname=назва_списку
            Надіслати нагадування паролів лише для вказаного списку. Якщо цей
            параметр не вказано, надсилаються нагадування для всіх списків.
            Дозволяється використання декількох параметрів -l/--listname.
    
        -h/--help
            Вивести це повідомлення та завершитись.

en: Password // URL
uk: Пароль // URL

en: %(host)s mailing list memberships reminder
uk: Нагадування списків розсилки на сервері %(host)s

en: Re-generate the Pipermail gzip'd archive flat files.
    
    This script should be run nightly from cron.  When run from the command line,
    the following usage is understood:
    
    Usage: %(program)s [-v] [-h] [listnames]
    
    Where:
        --verbose
        -v
            print each file as it's being gzip'd
    
        --help
        -h
            print this message and exit
    
        listnames
            Optionally, only compress the .txt files for the named lists.  Without 
            this, all archivable lists are processed.
uk: Створити знову архіви створені програмою Pipermail та стиснуті gzip.
    
    Цей сценарій необхідно виконувати щоночі за допомогою програми cron.  При
    виконанні з командного рядка використовується наступним чином:
    
    Використання: %(program)s [-v] [-h] [назви_списків]
    
    Параметри:
        --verbose
        -v
            виводити назву кожного файла, що передається програмі gzip
    
        --help
        -h
           вивести це повідомлення та завершитись.
    
        назви_списків
            Необов'язковий параметр, визначає назви текстових файлів списку 
            розсилки, які треба стискати. Якщо цей параметр не вказується - 
            обробляються всі списки розсилки, які треба архівувати.

en: Dispatch digests for lists w/pending messages and digest_send_periodic set.
    
    Usage: %(PROGRAM)s [options]
    
    Options:
        -h / --help
            Print this message and exit.
    
        -l listname
        --listname=listname
            Send the digest for the given list only, otherwise the digests for all
            lists are sent out.
uk: Надіслати збірки списків розсилки, які мають повідомлення, що очікують
    обробки, та в яких встановлений параметр digest_send_periodic.
    
    Використання: %(PROGRAM)s [параметри]n
    Параметри:
    
        --help
        -h
            Вивести довідку та завершити роботу.
    
        -l назва_списку
        --listname=назва_списку
            Надіслати збірки лише вказаного списку, у іншому випадку
            відсилатимуться збірки усіх списків розсилки.
